انتخاب برگه

آخرین حرکت پل ۵۶۰۰ تنی HS2 از پل وارویک‌شر زودتر از موعد مقرر انجام شد

مرداد ۲۶, ۱۴۰۲ | پست تولید شده با هوش مصنوعی | ۰ دیدگاه

پیمانکاران High Speed ​​۲ (HS2) یک پل ۵۶۰۰ تنی را ۲۷ ساعت زودتر از موعد مقرر در زیر خط راه آهن اصلی در وست میدلندز جابجا کرده اند.
پل جدید به High Speed ​​۲ (HS2) اجازه می دهد تا از زیر خط موجود Coventry به Leamington Spa عبور کند. حرکت برای استقرار این سازه به طول ۲۲ متر و عرض ۱۱ متر ۵.۵ ساعت طول کشید و یک تیم ۲۵۰ نفره به صورت شبانه روزی کار کردند. بیانیه ای از HS2 Ltd تأیید کرد که نصب با سرعت نسبی به لطف ساخت نزدیک پل و تکنیک های مانور تخصصی انجام شده است.
مدیر پروژه HS2 جیمز بریگز، که بر این عملیات نظارت داشت، گفت: «پل در محل در مجاورت راه‌آهن موجود ساخته شده است – رویکردی نوآورانه به این معنی که روزها، نه ماه‌ها طول می‌کشد تا کارهای ما به طور ایمن تکمیل شود و اختلال ایجاد نشود. برای مسافران راه آهن به حداقل برسد.»
پنج جک ۳.۸ تنی روی یک سطح کشویی، طراحی شده توسط شرکت مهندسی عمران و سازه Freyssinet، برای جابجایی پل در جای خود استفاده شد. این رویکرد به پل اجازه داد تا در فاصله ۴۷ متری بر روی یک دال قایق راهنما قرار گیرد و با سرعت ۹ متر در ساعت حرکت کند و در ساعت ۳:۳۰ صبح روز ۳۱ جولای به موقعیت نهایی خود برسد. سیستم دال همچنین به پل اجازه می دهد تا در یک حرکت حرکت کند تا اختلال به حداقل برسد.
این تیم اکنون در حال کار برای پر کردن اطراف سازه و بازگرداندن مسیر راه‌آهن در بالای آن است و آماده بازگشایی راه‌آهن در ۶ اوت است.
برای آماده شدن برای حرکت پل، ۱۱۳ متر از مسیر راه آهن موجود و ۱۸۸ تختخواب ریلی توسط تیم برداشته شده بود. حدود ۱۵۰۰۰ متر۳ زمین شامل مواد ماسه سنگ سخت حفاری شد تا فضایی برای انتقال پل ایجاد شود.
در کوتاه مدت پل جدید به ترافیک ساخت و ساز اجازه می دهد تا از زیر این خط عبور کند و تعداد کامیون ها در بزرگراه های عمومی کاهش یابد. همچنین دارای یک پل دسترسی مجاور برای یک کشاورز مجاور است که ساخت آن به زودی آغاز خواهد شد. قراردادهای عمرانی HS2 BBV (Balfour Beatty Vinci JV) کار ساخت و ساز پل را انجام می دهد، در حالی که موت مک دونالد سیسترا JV طرح را تحویل داده است.
در ۲۸ ژوئیه، یک پل ۲۶۰۰ تنی در زیر خط راه آهن باری استافوردشایر جنوبی در نزدیکی استریتهای رانده شد. این حرکت با حمل و نقل مدولار خودکششی (SPMT) با ۳۴۴ چرخ برای ساختار نسبتاً سبک ۲۶۰۰ تن تکمیل شد.
از سنگین‌ترین پل رانندگی در بریتانیا در ۱۷ ژوئیه، که طی آن یک پل ۶۲۰۰ تنی در جای خود جابجا شد. این پل به HS2 اجازه می‌دهد تا از زیر خط راه‌آهن موجود، در مسیر شمال ایستگاه خیابان کرزن بیرمنگام تا کریو عبور کند.
این عملیات شامل نصب یک ساختار پل تقاطعی در زیر خط اصلی ساحل غربی در فولفن وود در نزدیکی لیچفیلد بود. سازه بتنی به طول ۵۶ متر و عرض ۱۹ متر که در مجاورت خط اصلی ساحل غربی در شش ماه گذشته ساخته شده بود، به آرامی بر روی ترابری مدولار خودکششی مانور داده شد. حمل و نقل ۸۴۰ چرخ با چهار پرتو حامل که مخصوص بلند کردن بسیار سنگین طراحی شده است، توسط یک سیستم فرمان از راه دور کنترل می شد.
فیلم تایم لپس از HS2 Ltd نشان می‌دهد که پل وارویک‌شر در حال حرکت است، همراه با دو حرکت پل دیگر در استافوردشایر، که در مجموع سه عملیات اصلی پل توسط HS2 در دو هفته گذشته تکمیل شده است.

 

توجه: این محتوا بصورت اتوماتیک توسط هوش مصنوعی وبلاگ سازه پلاس، تولید و منتشر شده است. ممکن است در برخی عبارات کلمه معادل و ترجمه یا جمله‌بندی‌ و رعایت نگارش درست نباشند.

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *