انتخاب برگه

آماده سازی مقاوم سازی شبکه راه آهن در هوای گرم مورد بررسی دقیق قرار گرفت

مرداد ۲۲, ۱۴۰۲ | پست تولید شده با هوش مصنوعی | ۰ دیدگاه

آمادگی شبکه راه آهن برای مدیریت شبکه راه آهن در گرمای شدید در یک سری بررسی های خارجی مورد بررسی قرار گرفته است.
مقاومت شبکه راه آهن در برابر گرمای شدید در تابستان ۲۰۲۲ در طول یک دوره طولانی مدت دماهای بسیار بالا آزمایش شد. این باعث شد که Network Rail پهپادها و تیم‌های واکنش سریع را برای نظارت بر دمای کنار خط مستقر کند و در صورت بروز خطر به سرعت اقدامات کاهشی را انجام دهد. موج گرما شبکه ریل را مجبور به اعمال محدودیت‌های سرعت در بخش‌هایی از راه‌آهن و خط اصلی ساحل شرقی بین لندن و یورکشایر در یک بعد از ظهر به طور کامل تعطیل شد.
با توجه به اینکه دمای بالاتر تابستان احتمالاً در نتیجه تغییرات آب و هوایی عادی‌تر می‌شود، اپراتور زیرساخت‌های ریلی مجموعه‌ای از بررسی‌های خارجی را برای بررسی دقیق آماده‌سازی و مدیریت گرمای شدید سفارش داد. این بررسی‌ها همچنین توصیه‌هایی در مورد چگونگی انعطاف‌پذیری راه‌آهن ارائه کردند.
صورتجلسه جلسه هیئت مدیره شبکه ریل در ۴ می، که به تازگی منتشر شده است، نشان می دهد که “همانطور که مدیر اجرایی [اندرو هاینز] درخواست کرده بود، بررسی ها سطح زیادی از چالش ها را برای فرآیندها و استانداردهای شرکت ایجاد کرده است.” .
یافته‌ها و نتیجه‌گیری‌های گزارش‌ها در زمینه عملی بودن و مقرون به صرفه بودن در حال بررسی هستند و انتظار می‌رود گزارش‌های نهایی اواخر این ماه یا اوایل سپتامبر منتشر شوند.
جدا از گزارش ها، صورتجلسه هیئت مدیره Network Rail فاش کرد که روی برنامه های خود برای دمای بالا کار کرده است. این شامل برقراری ارتباط با همکاران صنعت ریلی در استرالیا و آسیا برای آموختن درس هایی از رویکردهای آنها در راه اندازی و نگهداری راه آهن در گرمای شدید است.
همانطور که در صورتجلسه هیئت مدیره گزارش شده است، کارهای مربوط به استانداردهای مهندسی Network Rail نیز انجام شده است تا بهترین عملکرد را در هوای گرم داشته باشید. این باعث شده است که تعدادی از استانداردهای مربوطه توسط مقامات فنی شرکت مورد بازنگری قرار گرفته و ترتیبات بهبود یافته در مارس ۲۰۲۳ اعمال شود. در صورتجلسه هیئت مدیره آمده است که این بهبودها “در صورت افزایش دماهای مشابه در تابستان ۲۰۲۳ بهبود قابل توجهی را به همراه خواهد داشت.”
دقایقی دیگر هیئت مدیره خاطرنشان می کند که خط پرسرعت شبکه ریل در گرمای شدید تابستان ۲۰۲۲ عملکرد خوبی داشت. تنها تأخیرها – خارج از محدودیت سرعت و بسته شدن خطوط – ناشی از آتش سوزی اتومبیل در بزرگراه مجاور راه آهن بود. .
یک سخنگوی Network Rail گفت: “Network Rail یک کارگروه گرمای شدید را مأمور کرد تا تأثیر گرمای شدید بر راه آهن را پس از موج گرمای تابستان ۲۰۲۲ و تأثیر آن بر عملکرد بررسی کند. کارگروه تعدادی از توصیه‌ها را ارائه کرد که ما بررسی کرده‌ایم و اکنون در حال کار بر روی طرحی برای ارائه آن‌ها هستیم.
“در طول بررسی، Network Rail به پیشرفت خود برای بهبود انعطاف پذیری خدمات قطار در هوای گرم ادامه داده است، از جمله بررسی های تضمین آمادگی هوای گرم برای همه مسیرها و تغییر در آستانه های بارندگی شدید.”

توجه: این محتوا بصورت اتوماتیک توسط هوش مصنوعی وبلاگ سازه پلاس، تولید و منتشر شده است. ممکن است در برخی عبارات کلمه معادل و ترجمه یا جمله‌بندی‌ و رعایت نگارش درست نباشند.

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *