انتخاب برگه

ایا خرید ویلا تا ۸۰۰ میلیون در شمال امکان پذیر است!؟

بهمن ۳۰, ۱۴۰۱ | رپورتاژ آگهی

ویلاها نمایانگر خانه‌های روستایی هستند که ثروتمندان در آن‌ها زندگی می‌کردند، ولی در حال حاضر تقریباً همه افراد از هر قشری می‌توانند ویلا داشته باشند و در آن با آرامش بیشتری زندگی کنند. داشتن چشم انداز دریا و طبیعت از مهم ‌ترین ویژگی‌ ویلاهاست. ویژگی هایی نیز مانند تعداد اتاق ها، معماری و تجهیزات ممکن است از ویلایی به ویلای دیگر متفاوت باشد.

با این حال ویلاها راحتی زیادی را به عنوان فضای نشیمن در اختیار ساکنان خود قرار می دهند. از این نظر، زندگی در خانه ویلایی برای بسیاری از مردم زیباترین آرزوست. اگر قصد خرید ویلا در شمال را دارید باید بدانید قبل از خرید ویلا به چه نکاتی توجه کنید. می توانید با مشورت گرفتن از مجموعه خونه اول شروع کنید. توجه داشته باشید که بسیاری از مشاوران املاک با عنوان خرید ویلا ارزان سعی می‌کنند تا ویلایی نامرغوب را با ارزان‌ترین قیمت به مشتریان خود معرفی کنند بنابراین قبل از هرچیزی باید از مشاوره املاک معتبر مشورت بگیرید. از سوی دیگر توجه به این نکته حائز اهمیت است که آیا این ویلا سازه ای مقاوم در برابر زلزله و ایمن است یا نه؟ بنابراین باید به عملکرد خانه نگاه کرد، نه فقط زیبایی بیرونی.

مجموعه اول خونه گزینه های زیادی به خصوص از نظر خرید ویلا ارزان ارائه می دهد. از نظر اعضای این مجموعه خرید ویلا در شمال با بودجه های بسیار مقرون به صرفه بسیار آسان است. بسیاری از افراد قصد خرید ویلا یا آپارتمان در شمال را نه تنها برای زندگی بلکه برای سرمایه گذاری دارند. شما نیز می توانید در این منطقه گزینه ویلایی مناسب با بودجه خود پیدا کنید. در هنگام خرید ویلا در شمال باید چندین فاکتور را در نظر گرفت. در زیر یک چک لیست کامل برای شما به عنوان خریدار ویلا ذکر شده است که شامل تمام نکات لازم برای تصمیم گیری مناسب برای خرید ویلا در شمال است:

  • بودجه موردنظرتان برای خرید ویلا در شمال

یکی از اولین چیزهایی که در چک لیست شما قبل از خرید ویلا در شمال  بایستی وجود داشته باشد، بودجه است. این گام برای هر سرمایه‌گذاری لازم است و نیاز به برنامه‌ریزی مناسب دارد. برای شروع، تمام مخارج و منابع درآمد خود را یادداشت کنید و محاسبه کنید پس از احتساب تمام هزینه‌های ضروری برای یک زندگی راحت، احتمالاً هر ماه مبلغی باقی می‌ماند. پس‌انداز و سایر سرمایه‌گذاری‌های خود را مرور کنید تا میزانی را که می‌توانید برای پیش‌پرداخت مدیریت کنید، ارزیابی کنید. اکنون بودجه را بر اساس آن تنظیم کنید.

  • محل مورد نظر در زمان خرید ویلا

ویلا از نظر موقعیت مکانی کمی با مرکز شهر فاصله دارد. ویلاها که عموماً به عنوان خانه های تعطیلات طراحی می شوند، اقامتگاه‌هایی با استانداردهای زندگی بالا هستند. گزینه‌هایی با استخر و باغ محبوب‌تر و گران‌تر هستند. بررسی موقعیت مکانی مرحله مهم در هنگام خرید ویلا است. مکان کجاست، بایستی در خصوص منطقه و محله نیز تحقیق انجام دهید که مجموعه خونه اول این کار را برایتان انجام می‌دهد. بررسی وضعیت فعلی و آینده منطقه نیزدرزمان خرید ویلا در شمال ضروری است. از سوی دیگر احتمالات امروز و هم آنچه ممکن است در آینده اتفاق بیفتد را باید در نظر گرفت. به عنوان مثال، در آینده ممکن است جاده درست از جلوی ویلا رد شود. با توجه به چنین جزئیاتی می توانید انتخاب بهتری داشته باشید.

  • باغ و محوطه بیرونی

در هنگام خرید ویلا باید به مساحت زمین در سند توجه کنید. باغ و محوطه باز در انتخاب ویلا مهم است. ویلاهایی با باغ بزرگ، استخر و فضای باز مزیت بیشتری دارند. شما می توانید فرصت هایی را که نیازهای شما را برآورده می کند از نظر مکان و فضای باز ارزیابی کنید. ویلا به معنای خانه با باغ نیز می باشد. ممکن است در برخی ویلاها باغ در سند مالکیت لحاظ نشود. توجه به این موضوع مهم است. حتما باید به طور کامل بررسی کنید که آیا باغ و سایر محوطه های باز در سند مالکیت لحاظ شده است یا خیر.

  • چرا نبایستی به دنبال خرید ویلا ارزان قیمت بود؟

در حال حاضر قیمت‌های متفاوتی در بازار از سوی مشاوران املاک ارائه می‌شود ولی آنچه در این میان حائز اهمیت است این است که ویلاهایی کمتر از یک میلیارد تومان دارای مشکلاتی اعم از انشعابات آب، برق، فاضلاب، گاز و غیره هستند و یا سند این نوع از ویلاها دارای مشکل است. در برخی از موارد متراژ کل زمین مشکل دارد یا مساحت زمین کم است. با یک حساب سر انگشتی فرض کنید که متراژ زمین خامی ۱۵۰ متر مربع است اگر هر متر بر فرض مثال ۶ میلیون تومان باشد قیمت این ملک بدون احتساب ساخت و ساز ۹۰۰ میلیون تومان خواهد بود بنابراین اگر قصد خرید ویلا ارزان قیمترا دارید باید به صورت دقیق بررسی کنید. از سوی دیگر، ویلاهای قدیمی اغلب قابل سکونت نیستند و گاه پروانه ساختمانی ندارند. اماکنی که فاقد پروانه ساختمانی باشند، سازه محسوب نمی شوند. باید از خانه هایی که مشکل پروانه ساختمانی دارند دوری کنید.

  • توجه به ویژگی فیزیکی در هنگام خرید ویلا ارزان

ویژگی های فیزیکی ویلا استانداردهای زندگی را تعیین می کند. یکی از این ویژگی های مهم استحکام در برابر زلزله  و سیل است. همچنین مهم است که هیچ آسیبی به ساختمان وارد نشود. بنابراین اولویت شما به عنوان خریدار بایستی با ویلاهایی باشد که از نظر ساخت و ساز مستحکم هستند. زیرساخت خوب، داشتن آب، عایق صدا و دما نیز جزئیات مهمی هستند. نحوه محافظت از ویلا نیز مهم است. باید معماری سازه ای در اطراف ویلا وجود داشته باشد که از ویلا محافظت کند. مهم است که معماری داخلی و خارجی با استانداردهای زندگی مطابقت داشته باشد. همه چیز از پله تا پیشخوان آشپزخانه در ویلا جزو ویژگی های فیزیکی است. بررسی ویژگی های فیزیکی بسیا مهم است. باید بررسی شود که آیا مشکل زیرساختی یا مشکل عایق وجود دارد یا نه؟ چرا که مشکلات زیرساختی ممکن است نیاز به راه حل های پرهزینه در آینده داشته باشد. عایق کاری یکی دیگر از مسائل مهم است. اگر به همه اینها توجه نکنید، ممکن است در آینده مجبور شوید راه حل های پرهزینه ای پیدا کنید.

اگر به دنبال خرید ویلا ارزان هستید و یا تمایل دارید که اطلاعات خود را در زمینه خرید ویلا در شمال به روز کنید می توانید از مشاوره رایگان اول خونه بهره‌مند شوید. مجموعه اول خونه در صدد ارائه خدمات بهینه و معرفی زمین برای شماست. این مجموعه همواره در تلاش بوده تا به عنوان بهترین مشاور املاک راهکارهایی را برای خرید ویلا ارزان در اختیار مشتریان خود قرار دهد.از سوی دیگر پیمانکاری و طراح ویلا و باغ خود را نیز می تونید به این مجموعه بسپارید. برای گرفتن اطلاعات بیشتر در زمینه مشاوره، خرید و یا حتی طراحی ویلا و باغ با مشاوران اول خونه تماس بگیرید.

توجه: این مطلب یک رپورتاژ آگهی (تبلیغات) بوده و سایت سازه پلاس هیچگونه نظر و مسئولیتی ندارد. در صورت نیاز به لینک‌های داخل متن مراجعه فرمایید.

۰ دیدگاه