انتخاب برگه

ایجاد تعادل در خانه ای رو به غرب

فروردین ۱۵, ۱۴۰۳ | پست تولید شده با هوش مصنوعی | ۰ دیدگاه

طبق تمرین فنگ شویی، یک خانه رو به غرب به دلیل نوع انرژی واقع در این جهت، چالش های منحصر به فردی دارد. کارشناسان فنگ شویی بر این باورند که یک خانه رو به غرب می تواند به دلیل غروب خورشید انرژی یانگ زیادی داشته باشد.

با این حال، این انرژی فعال همچنین فرصت‌هایی را فراهم می‌کند که به شما امکان می‌دهد این انرژی را برای ایجاد تمرکز، وضوح، و فراوانی ثبات و خوش شانسی برای شما هدایت کنید. برای نسل بعدی.

آیا خانه شما رو به غرب است؟مکتب مختلف فنگ شویی وجود دارد که از روش های مختلفی برای تعیین «جلو» استفاده می کنند. ” از یک خانه در بیشتر موارد، می‌توانید جهت خانه خود را با نگاه کردن به درب ورودی خود تعیین کنید. رو به بیرون از درب ورودی خود بایستید و از یک قطب نما یا یک برنامه تلفن برای نشان دادن جهت روبرو استفاده کنید. این مطالعه به شما نشان می دهد که آیا خانه شما رو به غرب، شرق، شمال یا جنوب است.

بعضی از طراحی های خانه پیچیده تر از این هستند. در برخی موارد، سمت فعال (یا سمت یانگ) خانه جایی نیست که درب ورودی قرار دارد. شاید قسمت پشتی شما فعال ترین قسمت خانه باشد. در این مواقع باید این سمت را رو به روی خانه در نظر بگیرید. اگر جهت خانه شما چیزی است که می خواهید در برنامه ریزی خود به طور جدی در نظر بگیرید، یک پزشک فنگ شویی استخدام کنید.

برای حفظ بیشتر این ایده ها، جلوی خانه را به عنوان طرف مقابل آن در نظر می گیریم. وقتی نمای خانه را مشخص کردید، می‌توانید این اصول را در هر طرف خانه اعمال کنید.

خانه‌های رو به غرب و نقشه باگواهر منطقه از نقشه باگوا همچنین با یکی از پنج عنصر مطابقت دارد. : فلز، چوب، آب، خاک و آتش. بخش غربی با عنصر فلزی منطبق است. بنابراین، می‌توانید از نمادها و رنگ‌هایی که عنصر فلز را نشان می‌دهند برای فعال کردن انرژی خاص خانه‌هایی که رو به غرب هستند، استفاده کنید. این نمادها شامل اشیاء فلزی، رنگ‌های سفید و خاکستری، و اجسام دایره‌ای یا کروی است.

در چرخه عناصر، هر عنصر می‌تواند برای حمایت یا تضعیف عنصر دیگر کار کند. عنصر زمین عنصر فلزی را پشتیبانی و تقویت می کند. بنابراین، شما همچنین می توانید از نمادهایی که انرژی زمین را نشان می دهند برای حمایت از خانه های رو به غرب استفاده کنید. این نمادها شامل اشیاء مربع و مستطیل، تزئینات ساخته شده از سفال، کریستال ها و سایه های زمین مانند رنگ های قهوه ای و زرد است.

ایده هایی برای ایجاد تعادل برای خانه ای رو به غرب خانه‌های رو به غرب با انرژی فعال یانگ مرتبط هستند، بنابراین خانه‌هایی که در این جهت قرار دارند ممکن است برای برخی افراد احساس ناراحتی کنند. می‌توانید با استفاده از این ایده‌های فنگ شویی محیط خانه خود را هماهنگ کنید تا تعادل و آرامش بیشتری را به خانه‌ای رو به غرب بیاورید.

درب ورودی خود را رنگ آمیزی کنیدیک راه آسان و مقرون به صرفه برای متعادل کردن انرژی یک خانه رو به غرب باید درب ورودی را با سایه ای که نماد انرژی فلزی یا زمینی است رنگ کنید. سایه های روشن مانند سفید یا خاکستری را در نظر بگیرید که ظاهری کلاسیک ایجاد می کند. همچنین می توانید از سایه های فلزی مانند نقره ای، طلایی و مسی برای نشان دادن عنصر فلز استفاده کنید. رنگ های گرمتر مانند بژ و زرد غبارآلود و حتی درهای لکه دار نشان دهنده عنصر زمین هستند. اگر می خواهید خانه خود را زمین و تثبیت کنید، اینها ایده آل هستند.

از درب جلویی فلزی استفاده کنید اشیاء فلزی نمادهای ملموس عنصر فلزی هستند. برای نمادی از این عنصر فرخنده برای خانه های رو به غرب از یک درب فلزی جلویی استفاده کنید. برخی از گزینه ها عبارتند از فولاد و آلومینیوم. درهای فولادی از ایمن‌ترین، قوی‌ترین و بادوام‌ترین درب‌ها هستند. درهای آلومینیومی سبک وزن و بسیار ارزان‌تر هستند. آنها همچنین در برابر آب و هوا مقاوم هستند، به راحتی نصب می شوند و دارای ظاهری همه کاره هستند.

موانع مفیدانرژی یانگ خورشید بعد از ظهر می تواند بسته به حفاظت از چشم انداز اطراف خانه شما شدید باشد. برخی از خانه ها بیش از سایرین در معرض دید قرار دارند و فاقد حفاظ طبیعی هستند. در حالی که نور خورشید در باور فنگ شویی سالم است، نور خورشید بیش از حد می تواند انرژی اضافی یانگ ایجاد کند و منجر به احساس بی قراری شود. اضافه کردن سایه ها یا پرده های سیاه را در نظر بگیرید که از داخل خانه شما در روشن ترین زمان روز محافظت می کند. این کمک می‌کند خانه‌تان راحت‌تر و آرام‌تر شود.

اگر خانه‌تان بیش از حد در معرض آفتاب بعد از ظهر قرار دارد، گزینه‌های محوطه‌سازی نیز وجود دارد. در حالی که فضاهای تاریک و سایه‌دار در فنگ شویی مطلوب نیستند، می‌توانید حاشیه‌های درختان منظره‌سازی شده‌ای را اضافه کنید که خانه شما را از آفتاب داغ تسکین دهد. این موانع نه تنها به کاهش انرژی یانگ در خانه کمک می کند. آنها همچنین به کاهش هزینه های انرژی شما برای خنک کردن خانه در طول ماه های گرم تابستان کمک می کنند.

درب ورودی با بازشو به سمت داخلدرب ورودی مکانی در طراحی فنگ شویی است که انرژی وارد خانه شما می شود. برای خانه هایی که رو به غرب هستند، بسیار مهم است که درب ورودی شما به سمت داخل باز شود. این انرژی را به داخل جذب می کند تا اینکه مانند یک در باز به بیرون، آن را دور کند. هیچ چیزی را پشت درب جلو ذخیره نکنید زیرا این کار می تواند مانع از باز شدن کامل در شود.

افزودن نمادهای فلز و زمینیک ورودی درب ورودی جذاب و دلپذیر برای خانه ای که در هر جهتی رو به رو باشد مفید است. از نمادهایی استفاده کنید که انرژی فلز و زمین را نشان می دهند تا درب ورودی رو به غرب را بهینه کنید. این نمادها شامل زنگ‌های باد، مجسمه‌های فلزی، گلدان‌های سفالی، کریستال‌ها، نمادهای دایره‌ای، مربع و مستطیل است. اشیاء و گیاهان شکل با گل های سفید یا زرد.

رنگ و نمادهایی که باید از آنها اجتناب کنیداین پنج عنصر همچنین در یک چرخه مخرب هر عنصر به تقویت و همچنین از بین بردن عنصر دیگر کمک می کند. در چرخه تخریب، آتش فلز را از بین می برد. بنابراین، باید از رنگ‌هایی مانند قرمزهای پر جنب و جوش، نارنجی و بنفش اجتناب کنید. اینها می توانند انرژی فلز را بیش از حد تحریک کنند و سردرگمی ایجاد کنند.

مزایا و معایب خانه رو به غرب جهت گیری خانه های رو به غرب به ویژه مفید است. آب و هوا و محیط، اما آنها معایبی دارند که باید هنگام در نظر گرفتن یک ملک رو به غرب در مکان های خاص، آنها را نیز در نظر بگیرید. این فهرست مخصوص خانه‌های نیمکره شمالی است.

مزایا:آفتاب بعدازظهر – خانه‌های رو به غربی آفتاب بعد از ظهر کافی دارند. این برای افرادی که اواخر روز به خانه می‌آیند و هنوز می‌خواهند فرصتی برای استراحت در محیط بیرونی خود داشته باشند مفید است.

صبح تاریک – یک غرب.

-خانه روبه‌رو برای افرادی که صبح‌های تاریک را به خواب ترجیح می‌دهند یا وقت بیدار شدن را صرف می‌کنند خوب است.

معایب:عدم بهره وری انرژی – خانه های رو به غرب در هیچ محیطی به ویژه در مصرف انرژی کارآمد نیستند.

بعد از ظهر. تابش خیره کننده – آفتاب بعد از ظهر در خانه های غربی می تواند تابش خیره کننده ای ایجاد کند که می تواند برای مردم در آب و هوای گرم ناراحت کننده باشد.

توجه: این محتوا بصورت اتوماتیک توسط هوش مصنوعی وبلاگ سازه پلاس، تولید و منتشر شده است. ممکن است در برخی عبارات کلمه معادل و ترجمه یا جمله‌بندی‌ و رعایت نگارش درست نباشند.

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *