انتخاب برگه

بازی در گوگل بدون نصب

اردیبهشت ۵, ۱۴۰۲ | رپورتاژ آگهی

برای دسترسی به بازیهای آنلاین گوگل، فقط کافی است که به وبسایت “Google Doodle” بروید. در این وبسایت شما میتوانید به بازیهایی دسترسی پیدا کنید که توسط گوگل برای مناسبت های خاصی طراحی شدهاند. این بازیها شامل بازیهایی همچون Pac-Man، آرکید، کریکت و غیره هستند.

همچنین، گوگل نیز از بازی های آنلاین دیگری پشتیبانی میکند که در بخش “Google Play” قابل دسترسی هستند. این بازی ها معمولاً به عنوان بازی های مرورگر وب یا بازیهای HTML5 ارائه میشوند. برای دسترسی به این بازیها، میتوانید به وبسایت “Google Play” بروید و با استفاده از قابلیتهای جستجو و دسته بندی، بازیهای مورد نظر خود را پیدا کنید.

 در ادامه، لیستی از برخی از بازی هایی که میتوانید به این صورت بازی کنید، آورده شده است:

بازی  انفجار بمب اسکواد  BombSquad

بازی اتفجار بمب BombSquad یک بازی پلتفرمر با موضوع اکشن و مبارزه است که توسط شرکت Eric Froemling ساخته شده است. در این بازی، شما باید با استفاده از انواع مختلف از بمب و سلاح ها، به دشمنان خود حمله کنید و آنها را شکست دهید.

این بازی در حالت چند نفره (multiplayer) بسیار جذاب است و شما میتوانید با دوستان خود به صورت آنلاین یا از طریق شبکه محلی بازی کنید. همچنین، BombSquad دارای حالت های مختلفی نظیر حالت ماجراجویی (adventure mode)، حالت بازی در برابر رایانه (computer-controlled opponents) و حالت انفرادی (solo mode) است.

گرافیک زیبا و صداگذاری مناسب، بازی را بسیار جذاب و سرگرم کننده کرده است. با این حال، برخی از افراد ممکن است با محدودیت هایی در بازی روبرو شوند، اما اگر به دنبال یک بازی سرگرم کننده و اکشن هستید، BombSquad یکی از بهترین گزینه های موجود است.

از آنجایی که بازی انفجار بمب اسکواد یک بازی تاکتیکی و استراتژیک است، برخی افراد طرفدار این بازی هستند و از آن لذت میبرند. بازیکنانی که به دنبال یک بازی تاکتیکی هستند و دوست دارند در یک تیم بازی کنند، میتوانند این بازی را بسیار جذاب و سرگرم کننده بیابند. به همین دلیل، بازی بمب اسکواد توانسته است جمعیتی عظیم از طرفداران خود را به دست آورد.

بازی PAC-MAN
یک بازی کلاسیک  است که در اواخر دهه ۱۹۷۰ معرفی شد. در این بازی، شما باید به عنوان PAC-MAN، از یک لابیرینت خارج شوید و در حین این کار، از جلوگیری از اشباحی که شما را تعقیب میکنند، جلوگیری کنید. بازی PAC-MAN به راحتی قابل فهم است و به گونهای طراحی شده که بازیکنانی از هر سن و سالی میتوانند آن را بازی کنند. در بازی PAC-MAN، مهمترین هدف شما این است که در صورت امکان، همه نقاط قرمز در صفحه بازی را خورد کنید تا امتیازات بیشتری کسب کنید.

بازی Solitaire
 یک بازی کارتی است که در آن شما باید کارتها را بر اساس شکل و رنگشان، به ترتیب صعودی یا نزولی قرار دهید تا بازی را برنده شوید. این بازی یکی از محبوبترین بازیهای کامپیوتری است و به عنوان یک بازی تفکری و استراتژیک محسوب میشود.

بازی Minesweeper
یک بازی است که در آن شما باید از روی صفحه بازی، مینهای مخفی شده را پیدا کرده و آنها را با استفاده از تعداد پرچمهای محدودی که میتوانید بگذارید، نشانه گذاری کنید. اگر تعداد پرچمهای شما بیشتر از تعداد مینهایی که واقعاً در صفحه وجود دارند باشد، شما باختید.

بازی Snake
یک بازی کلاسیک است که در آن شما باید با یک مار کوچک بازی کنید و از خوردن میوههایی که در صفحه بازی وجود دارند، امتیاز بگیرید و در عین حال از برخورد با دیوارها یا خودتان جلوگیری کنید. هدف شما در این بازی، خوردن غذا و رشد کردن مار خود است. اما شما باید به اندازه کافی دقت کنید که مار شما نباید به دیوارهای بازی یا به خودش برخورد کند، در غیر این صورت بازی به پایان خواهد رسید. بازی Snake ساده ولی سرگرم کننده است و به راحتی قابل فهم برای بازیکنانی از هر سن و سالی است.

بازی  Tic Tac Toe

یا همان بازی مثلث و مربع یک بازی ساده است که به صورت تعاملی بین دو بازی میشود. در این بازی، صفحه بازی شامل یک جدول سه در سه است که با دو نماد مختلف پر میشود، معمولاً یکی X و دیگری O. بازیکنان به نوبت، نماد خود را در یکی از خانههای جدول قرار میدهند و هدف آنها این است که در یک خط، ستون یا قطر، سه نماد مشابه داشته باشند. بازی Tic Tac Toe بسیار ساده است اما همچنان محبوبیت خود را حفظ کرده است و برای بسیاری از افراد یک بازی خالی از لطف نیست.

 بازی  Slither.io
یک بازی آنلاین است که در آن شما به عنوان یک مار شروع به بازی میکنید و باید با خوردن غذا، بزرگتر و قدرتمندتر شوید. در این بازی، شما باید از مارهای دیگر فرار کرده و به مراحل بعدی بازی بروید. Slither.io یک بازی ساده اما هیجانانگیز و پرطرفدار است.

بازی Cut the Rope

یک بازی پازل است که در آن شما باید با بریدن طنابهایی که شیرینیها در آنها قرار دارند، شیرینیها را به دهان موجود دایرهای داده و به مراحل بعدی بازی بروید. با گیم پلی ساده و گرافیکی جذاب، Cut the Rope یک بازی پازل محبوب است.

بازی Fruit Ninja  

یک بازی آرکید است که در آن شما با بریدن میوههایی که از پایین صفحه بالا می آیند، امتیازات کسب میکنید. این بازی با گیم پلی ساده و گرافیکی جذاب، بسیار محبوب است.

 بازی ۲۰۴۸
یک بازی پازل است که در آن شما باید با جمع کردن اعدادی که در جدول بازی قرار دارند، به عدد ۲۰۴۸ برسید. با گیم پلی ساده و اعدادی، ۲۰۴۸ یک بازی پازل پرطرفدار است.

بازی Agar.io
یک بازی آنلاین است که در آن شما به عنوان یک سلول کوچک شروع به بازی میکنید و با خوردن سلول های دیگر، بزرگتر و قدرتمندتر می شوید. در این بازی، شما باید از سلول های بزرگتر و شرایطی که میتواند برای شما خطرناک باشد، فرار کنید و به مراحل بعدی بازی بروید. بازی Agar.io یک بازی آنلاین پرطرفدار است و با گیم پلی ساده، هیجانانگیز و پراز تعامل با س

این تنها چند نمونه از بازی های بدون نصب در گوگل هستند که همه آنها به دلیل سادگی، سرگرم کنندگی ، بسیار محبوب و پر طرفدار هستند.

توجه: این مطلب یک رپورتاژ آگهی (تبلیغات) بوده و سایت سازه پلاس هیچگونه نظر و مسئولیتی ندارد. در صورت نیاز به لینک‌های داخل متن مراجعه فرمایید.

۰ دیدگاه