انتخاب برگه

بالفور بیتی کار انباشته کردن پل کینکاردین را به مبلغ ۱۶.۸ میلیون پوند آغاز کرد.

مرداد ۲۸, ۱۴۰۲ | پست تولید شده با هوش مصنوعی | ۰ دیدگاه

پروژه جایگزینی راه‌راه جنوبی پل کینکاردین A985 در نزدیکی فالکرک، اسکاتلند، با شروع کار شمع‌بندی بالفور بیتی برای ساخت یک پل موقت به مرحله بعدی منتقل شده است. پلی که اختلال را برای کاربران جاده در مرحله ساخت و ساز اصلی به حداقل می رساند.
ساختار فهرست شده رده A، که از فرث فورت از منطقه شورای فالکرک تا کینکاردین در فایف می گذرد، در سال ۱۹۳۶ افتتاح شد. پل جاده ای به طول ۸۲۲ متر دارای ۲۷ دهانه با یک راهرو انباشته به طول ۷۶.۲ متر در جنوب است. پایان. این راهرو در سال ۱۹۸۴ غیر استاندارد تلقی شد و از سال ۱۹۹۲ توسط یک سیستم پشتیبانی فولادی پشتیبانی می‌شود.
در ماه فوریه، حمل و نقل اسکاتلند قراردادی به ارزش ۱۶.۸ میلیون پوند برای جایگزینی پل انباشته جنوبی به بالفور بیتی اعطا کرد. پل‌پینگ جایگزین از بتن مسلح ساخته خواهد شد، با پنج دهانه ۱۵ متری برای مطابقت با شکل ظاهری بقیه پل طراحی دقیق توسط جیکوبز انجام شد.
قبل از عملیات تخریب، بالفور بیتی یک پل موقت دو جهته در ضلع غربی پل راهنما خواهد ساخت تا ترافیک را از قسمت پل که در آن کارهای اصلی ساخت و ساز انجام می شود، عبور دهد. طول آن ۱۲۱ متر و عرض آن ۱۲.۵ متر خواهد بود و دو خط ترافیکی به عرض ۳.۶۵ متر و یک پیاده رو/دوچرخه به عرض ۳ متر را در خود جای می دهد.
بعد از تکمیل کارهای مقدماتی که شامل ساخت دسترسی به سایت جدید، محوطه سایت و سکوهای کار برافراشته موقت در زمین های گلی بود، بالفور بیتی اکنون نصب شمع های پل موقت را آغاز کرده است. اینها با استفاده از چکش های ارتعاشی و ضربه ای در ماه آینده به داخل زمین رانده خواهند شد.
پس از اتمام کار شمع‌بندی، پیمانکار نسبت به نصب سازه‌های پل موقت اقدام می‌کند.
سخنگوی Bear Scotland که از طرف حمل و نقل اسکاتلند پروژه را مدیریت می کند، به NCE گفت که انتظار می رود پل موقت در زمستان امسال و کل پروژه تا بهار ۲۰۲۵ تکمیل شود.
کریس تریسی، مدیر پل های واحد Bear Scotland گفت: “تعویض پل انباشته جنوبی به اطمینان از دسترسی طولانی مدت پل Kincardine به عنوان یک مسیر اصلی اصلی کمک می کند.
“مدل سازی ترافیک نشان می دهد که با حفظ ترافیک دو طرفه در طول ساخت و ساز، تاخیر قابل توجهی رخ نخواهد داد، اگرچه بسته شدن برخی از خطوط و بسته شدن کامل محدود مورد نیاز است.”

توجه: این محتوا بصورت اتوماتیک توسط هوش مصنوعی وبلاگ سازه پلاس، تولید و منتشر شده است. ممکن است در برخی عبارات کلمه معادل و ترجمه یا جمله‌بندی‌ و رعایت نگارش درست نباشند.

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *