انتخاب برگه

بام ناتال پروژه ۳۴.۷ میلیون پوندی مقاوم سازی صخره را برای محافظت از راه آهن ساحلی داولیش آغاز می کند.

مرداد ۲۰, ۱۴۰۲ | پست تولید شده با هوش مصنوعی | ۰ دیدگاه

راه‌آهن ساحلی نمادین داولیش در دوون برای نسل‌های آینده محافظت خواهد شد، زیرا بام ناتال پروژه مقاوم سازی صخره‌ها را به ارزش ۳۴.۷ میلیون پوند آغاز کرده است.
به نمایندگی از شبکه راه آهن، بام ناتال مجموعه ای از اقدامات حفاظتی را نصب خواهد کرد، از شبکه های طراحی شده برای حفظ صخره ها در برخی مکان های پرخطر، و همچنین حصارهای گیر که هر صخره ای را متوقف می کند. مواد قبل از رسیدن به راه آهن.
پروژه با بودجه دولت شامل نصب تشک چوبی روی صخره و به دنبال آن ۱۹۷۰۰ متر۲ توری از جنس استنلس استیل است که با بیش از ۶۰۰۰ میخ خاک حفاری شده تا عمق ۱۳ متری محکم شده است. صورت صخره.
در مناطقی که در سایت داولیش کلیفز با علائق علمی ویژه (SSSI) قرار دارند، تشک‌های موقت خاکستری/آبی برای ایمنی کارگران بر روی صخره نصب می‌شوند که پس از نصب توری برداشته می‌شوند. تشک چوبی در این ناحیه نصب نمی‌شود تا بیشترین میزان ممکن از صخره دیده شود.
پوشش گیاهی در حال آماده‌سازی از برخی از نواحی صخره برداشته شده است، با این حال، تشک‌های زغالی زیست تخریب‌پذیر رشد مجدد پوشش گیاهی را تشویق می‌کند که به مرور زمان دوباره از طریق توری فولادی ضد زنگ ظاهر می‌شود.
جاده‌های حمل و نقل موقت در مکان‌های بالای صخره کشیده شده‌اند تا بتوان مواد را با خیال راحت از مجتمع جاده Teignmouth در Bam Nuttall به محل منتقل کرد. محل‌های مرکب کوچک‌تری نیز برای آماده‌سازی دوغاب که برای محکم کردن میخ‌ها در محل استفاده می‌شود، راه‌اندازی می‌شود.
انتظار می‌رود این کارها تا بهار ۲۰۲۴ ادامه داشته باشد و بخشی از برنامه ۱۵۵ میلیون پوندی تاب‌آوری راه‌آهن جنوب غربی است. قبلاً مشاهده شده است تکمیل یک دیوار دریایی ۸۰ میلیون پوندی، یک محافظ ۸۰۰ متری در برابر سیل در دو بخش، متصل شده توسط یک پل، دارای ۱۶۴ پانل دیواری، ۲۰۳ پیش ساخته بلوک های ریخته گری و ۱۸۹ واحد بازگشتی.
ایون موریسون، مدیر ارشد برنامه Network Rail گفت: «این کار بخشی از برنامه انعطاف‌پذیری راه‌آهن جنوب غربی است که پس از طوفان سال ۲۰۱۴ برای کمک به محافظت از راه‌آهن بین داولیش و تیگنموث در برابر تأثیرات آب و هوای شدید راه‌اندازی شد. . این به دنبال ساخت دیوار دریایی جدید در داولیش و پناهگاه ریزش سنگ درست در شمال تونل پارسون است که رو به اتمام است.
“بیشتر کار در طول روز انجام می شود، اما برخی از فعالیت ها را فقط می توان با خیال راحت در شنبه شب ها انجام داد، زمانی که قطارها در حال حرکت نیستند و ما می خواهیم از جامعه برای صبر آنها تشکر کنیم زیرا به کار خود برای محافظت ادامه می دهیم. این شریان ریلی حیاتی.
“ما از خاص بودن صخره های قرمز برای ساکنان و بازدیدکنندگان آگاه هستیم و در حال کار با Natural England در مناطقی هستیم که در داخل صخره های Dawlish SSSI قرار دارند.”
مارک هارپر، وزیر حمل و نقل گفت: “پس از افتتاح رسمی دیوار دریایی جدید در داولیش در اوایل این ماه، خوشحالم که فاز بعدی این پروژه حیاتی اکنون آماده شروع است.
«برنامه تاب‌آوری با حمایت مالی دولت، از این مسیر حیاتی در برابر آب‌وهوای شدید محافظت می‌کند که منجر به سفرهای قطار مطمئن‌تر برای مسافران می‌شود و در عین حال اتصال و رشد اقتصاد را در جنوب غرب افزایش می‌دهد.»
مناطق بام ناتال و مدیر عامل حمل و نقل آلن کاکس گفت: “بم خوشحال است که به افزایش انعطاف پذیری این خط آهن حیاتی به جنوب غرب ادامه می دهد. از زمان کار تعمیر اضطراری اولیه در سال ۲۰۱۴، ما ارتباطات قوی با زنجیره‌های تامین محلی و مشاغل محلی برقرار کرده‌ایم تا اطمینان حاصل کنیم که حداکثر سود از این طرح در منطقه به دست می‌آید.
“تنوع گسترده راه حل های مهندسی مورد نیاز برای دستیابی به این انعطاف پذیری در یک محیط بسیار چالش برانگیز، با نقاط قوت ما بازی می کند. هدف ما همراه با Network Rail و ذینفعان محلی، ارائه بهترین ارزش و در عین حال به حداقل رساندن اختلال برای مسافران و عموم مردم است.
“مردم داولیش تا به امروز به طرز باورنکردنی از کار ما حمایت کرده اند، چیزی که باعث می شود کار ما با ارزش تر باشد.”

توجه: این محتوا بصورت اتوماتیک توسط هوش مصنوعی وبلاگ سازه پلاس، تولید و منتشر شده است. ممکن است در برخی عبارات کلمه معادل و ترجمه یا جمله‌بندی‌ و رعایت نگارش درست نباشند.

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *