انتخاب برگه

بانک اطلاعات ساختمان چیست ؟ مزایای استفاده از آن در بازاریاب صنعت ساختمان چیست ؟

مرداد ۲۵, ۱۴۰۰ | رپورتاژ آگهی

بانک اطلاعات ساختمان

با استفاده از بانک اطلاعات ساختمان به همراه امکانات کامل مدیریتی در فروش و بازایابی خود را متحول کنید ، زمان را از دست ندهید چرا که همکاران شما در حال بازایابی و فروش محصولات خود از طریق اطلاعات بروز و کارآمد ما هستند!

بانک اطلاعات ساختمان چیست ؟ مزایای استفاده از آن کدامند ؟

اگر صاحب کسب و کاری در زمینه ساختمان هستید شما را به خواندن این مطلب دعوت می کنیم  تا با صرف چند دقیقه مطالعه این مطلب بتوانید به رشد کسب و کار خود کمک کنید .

همانطور که هر کسب و کاری بدون یافتن مشتریان جدید ، هرگز به سودآوری نخواهد رسید ، این قاعده برای کسب و کار شما نیز صادق است و باید راهکاری جهت یافتن مشتریان جدید پیدا کنید .

به طور میانگین حدود ۳۷ شغل به صورت مستقیم و ۱۵۰ شغل به صورت غیر مستقیم با صنعت ساختمان درگیر هستند ، حال اینکه یکی از مهمترین صنعت های مولد در کشور صنعت ساخت و ساز ساختمان بوده و این نکته هر چه بیشتر اهمیت شغل شما را نمایان میکند .

بازاریاب صنعت ساختمان

هزاران ساختمان در حال ساخت در شهر تهران و همینطور شهر کرج و حومه آنها در حال ساخت و ساز هستند که هر کدام از آنها میتوانند یکی از از مشتریان شما باشند و تمام آن ها به صورت بالقوه از مشتریان شما خواهند بود . تمامی این ساختمان ها و سازندگان آنها به مصالح ساختمانی اعم از آهن آلات ، سیمان ، گچ ، بلوک ، تیرچه ، کاشی و سرامیک ، آسانسور ، تاسیسات سرمایش و گرمایش مانند پکیچ و کولر و داکت اسپلیت ، درب و کلید و پریز و…. خواهند داشت ، شما میتوانید با بازاریابی موثر و هدفمند، محصولات یا خدمات ساختمانی خود را به آنها عرضه کنید .

مهم نیست شما دارای حرفه ای در زمینه ساخت ساخت مانند ، تخریب ، معماری یا حتی کارگر ساده باشید یا صاحب فروشگاه مصالح ساختمانی یا شرکتی در زمینه فروش و تامین قطعات آسانسور باشید . در هر صورت مشتریان شما سازندگان و ساختمان های در حال ساخت خواهند بود .

حال اینکه شما شما چگونه میتوانید این مشتریان را بازاریابی کنید مهم خواهد بود، تعداد این ساختمان ها و سازندگان که مشتریان بالقوه شما هستند حدود میانگین ۲۰ هزار پروژه در سطح شهر تهران و کرج خواهد بود .

ساختمان های در حال ساخت
ساختمان های در حال ساخت

یکی از راهکار های انجام این امر استخدام تعداد زیادی نیرو جهت یافتن این پروژه های ساختمانی از سطح شهر خواهد بود ، آیا به این موضوع توجه کردید که چه تعداد نیرو برای یافتن این موارد احتیاج خواهید داشت ؟ آیا تمام این پروژه های ساختمانی را خواهید یافت ؟ استخدام این تعداد پرسنل کاری ، آموزش و مدیریت آنها جدای هزینه های سنگین مالی آن ، آیا محاسبه کرده اید که چقدر زمان جهت مدیریت آنها باید سپری کنید ؟ آیا در زمان مراجعه به این ساختمان ها میتوانید با سازندگان و فرد تصمیم گیرنده ساختمان ارتباط برقرار کنید؟

یا در صورتی که پرسنل شما به درستی موقعیت پروژه ها را پیدا کردند و حتی اطلاعات تماس سازنده ساختمان را برای شما بدست آورند، آن ساختان در مرحله ای از ساخت قرار گرفته که به محصول شما احتیاج داشته باشد ؟

به طور مثال شما فروشنده کاشی و سرامیک هستید و ساختمان در زمان بعد از سفت کاری به محصول شما احتیاج خواهد داشت ، پس شما مجبور خواهید بود تا زمان رسید به آن مرحله مداوم وضعیت ساختمان را رصد کنید تا بتوانید به موقع و قبل از سایر همکارانتان با سازنده ساختمان ارتباط برقرار کرده و محصول یا خدمات خود را معرفی کنید .

حال ما در وب سایت آجر رو آجر تمام این مشکلات را برای شما حل کرده و تمام مراحل کاری که در بالا برایتان تشریح کردیم را برای شما انجام داده ایم .

کلیه اطلاعات ساختمان های در حال ساخت تهران و شهر کرج را با جزئیات کامل اعم از آدرس ، نام سازنده آن ، تلفن تماس با سازنده ، تعداد طبقات ، تعداد واحد ، متراژ، کروکی پروژه روی نقشه ، تصاویر به روز پروژه ها به همراه امکانات کامل جهت مدیریت آنها اعم از امکان دسته بندی پروژه ها ، ثبت پیگیری و جزئیات تماس شما به سازندگان ، امکان اعلام زمان پیگیری بعدی شما به صورت پیامکی ، پنل رایگان پیامکی جهت ارسال متون تبلیغاتی شما به صورت پیامک برای سازندگان ساختمان و…

شما میتوانید با عضویت در بانک اطلاعات ساختمان آجر رو آجر به کلیه امکانات اشاره شده در بالا دسترسی داشته باشید و از تمامی آنها جهت دریافت اطلاعات ساختمان های در حال ساخت و بازاریابی هدفمند روی آنها فعالیت کنید .

ما در مجموعه آجر رو آجر به صورت مستمر پروژه های ساختمانی سطح شهر را رصد نموده و پروژه های جدید ساختمانی را به بانک اطلاعات اضافه میکنیم ، اطلاعات را بروز رسانی نموده و اطلاعات جدید و مراحل ساختمانی را برای کاربران وب سایت بروز میکنیم ، تا کاربران بتوانند روزانه با مراجعه به وب سایت آجر رو آجر و ورود به پنل کاربری خود این اطلاعات را مشاهده کرده و از این طریق به راحتی بتوانند پروژه های مد نظر خود را انتخاب کرده و به معرفی و بازاریابی محصولات خود مشغول باشند و تمرکز خود را به این امر متمرکز کنند .

توجه: این مطلب یک رپورتاژ آگهی (تبلیغات) بوده و سایت سازه پلاس هیچگونه نظر و مسئولیتی ندارد. در صورت نیاز به لینک‌های داخل متن مراجعه فرمایید.

۰ دیدگاه