انتخاب برگه

بزرگراه های ملی برای سرمایه گذاری ۱۰۳ میلیون پوندی در نوسازی و ارتقاء جاده ها در جنوب غربی انگلستان

شهریور ۵, ۱۴۰۲ | پست تولید شده با هوش مصنوعی | ۰ دیدگاه

بزرگراه ملی ۱۰۳ میلیون پوند برای پروژه‌های نوسازی و بهبود در سراسر جاده‌ها، پل‌ها و مسیرهای جنوب غربی انگلستان در طول سال مالی ۲۰۲۳/۲۰۲۴ اختصاص داده است.
سرمایه‌گذاری اپراتور جاده بر روی بزرگراه‌های بهبود یافته و جاده‌های A در سراسر منطقه در شبکه‌ای به طول تقریبی ۱۲۸۰ کیلومتر از جاده‌ای متمرکز است. شهرستان‌های تحت پوشش این کار عبارتند از: بریستول، گلاسسترشایر جنوبی، سامرست شمالی، باث و سامرست شمال شرقی، ویلت‌شایر، دورست، گلوسسترشر، سامرست، دوون و کورنوال.
این کار ۷۵ طرح را در سرتاسر منطقه پوشش می‌دهد، برخی از آنها در حال حاضر در حال انجام هستند و بازسازی جاده، نوسازی پل، ارتقاء سد ایمنی بزرگراه و تعویض مفصل پل را پوشش می‌دهند.
پروژه‌های کلیدی شامل ارتقاء ۱۴.۵ کیلومتری A30 به دو مسیره بین چیورتون و کارلند کراس در کورنوال و دوتایی کردن ۴.۸ کیلومتر از A303 بین اسپارکفورد و ایلچستر در سامرست است.
بزرگراه‌های ملی نیز اواخر امسال در طرح پیوند گمشده در گلاسترشایر کار خود را آغاز خواهند کرد. این طرح جایگزین یک بخش ۵.۶ کیلومتری جاده خواهد شد و ارتباط بین دو بخش اتوبان A417 در Brockworth و Cowley و بین M4 و M5 را بهبود می بخشد.
برنامه اپراتور جاده برای سال مالی ۲۰۲۳/۲۰۲۴ شامل طرح‌هایی برای نوسازی عرشه‌های اتصال M5 اتصال ۱۵ و ۱۶ پل در تقاطع Almondsbury است. این پل ها در گلوسسترشایر جنوبی بیش از ۵۰ سال قدمت دارند و برای حفظ عرشه پل نیاز به عایق رطوبتی، روکش، درزهای انبساط و تعمیرات بتن دارند. فهمیده می‌شود که بزرگراه‌های ملی کار را به گونه‌ای سازماندهی کرده است که با پیشرفت‌های سخت پویا در M4 و M5 همپوشانی داشته باشد.
همچنین تعمیرات پل M5 Bamfurlong Lane در نزدیکی چلتنهام را تکمیل خواهد کرد. تخریب با آب در بخش هایی از پل ۵۰ ساله در اوایل امسال آغاز شده است تا برای کار آماده شود. این تکنیک از آب پرقدرت استفاده می‌کند و قرار بود برای تخریب بخش‌هایی از پل و تخریب بتن قدیمی بدون آسیب رساندن به بخش‌های دیگر به کار گرفته شود. مشخص است که این پروژه تا پایان سال تقویمی ۲۰۲۳ تکمیل خواهد شد.
طرح‌های اضافی در بسته ۱۰۳ میلیون پوندی شامل نوسازی سازه‌ها در تقاطع‌های ۲۴ و ۲۵ M5 و تعمیر دیوارهای حائل در A36 در Dundas، نزدیک باث است. بزرگراه های ملی همچنین پروژه ای را برای تثبیت زمین لغزش در کنار A35 در Chideock نزدیک بریدپورت در دورست انجام خواهد داد.
علاوه بر سرمایه گذاری نگهداری و تجدید، حدود ۵.۵ میلیون پوند بودجه برای پروژه ها و تسهیلات زیست محیطی و تنوع زیستی برای دوچرخه سواران، اسب سواران و عابران پیاده هزینه خواهد شد.
تا به امروز، پروژه‌های تنوع زیستی بزرگراه ملی برای جنوب غربی، حاشیه‌های کنار جاده‌ای A35 در دورست، M4 در Wiltshire و A46 در Bath & North East Somerset را بهبود بخشیده است. گذرگاه‌های ماهی در کنار A38 در دوون و مسیرهای دوچرخه‌سواری و پیاده‌روی جدیدی در سامرست و گلاسترشایر نصب شده است.
جیسون هانز، مدیر منطقه ای جنوب غربی بزرگراه های ملی گفت: “این حیاتی است که بزرگراه های ملی و جاده های A در شرایط خوبی نگهداری شوند تا مطمئن شوند که ایمن، قابل اعتماد باقی می مانند و جنوب غرب را در حرکت نگه می دارند.
“این سرمایه‌گذاری به ما کمک می‌کند تا به برنامه‌های بلندپروازانه‌ای که برای جاده‌هایمان، جوامعی که به آنها خدمت می‌کنیم و محیط‌زیست داریم دست یابیم.”
وزیر راه، ریچارد هولدن، گفت: “در طول سال آینده، جنوب غربی بیش از ۱۰۰ میلیون پوند برای نگهداری، تعمیر و بهبود جاده های خود خواهد دید. این سرمایه گذاری قابل توجه تضمین می کند که جوامع از کورنوال تا ویلتشایر با رشد اقتصادی بهتر ارتباط دارند و رانندگان از سفرهای ایمن و قابل اعتماد لذت می برند.”

توجه: این محتوا بصورت اتوماتیک توسط هوش مصنوعی وبلاگ سازه پلاس، تولید و منتشر شده است. ممکن است در برخی عبارات کلمه معادل و ترجمه یا جمله‌بندی‌ و رعایت نگارش درست نباشند.

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *