انتخاب برگه

بزرگراه های ملی به دنبال پیمانکاران برای کارهای بررسی ۷.۵ میلیون پوندی است

مرداد ۲۳, ۱۴۰۲ | پست تولید شده با هوش مصنوعی | ۰ دیدگاه

بزرگراه ملی یک فرصت قرارداد ۷.۵ میلیون پوندی برای بررسی های فنی و آزمایش سازه ها راه اندازی کرده است.
National Highways به دنبال خرید حداکثر شش پیمانکار برای انجام بررسی‌های ساختاری است، با شش قسمت تقسیم شده در شش منطقه بریتانیا.
کارهایی که ممکن است از پیمانکاران خواسته شود که انجام دهند شامل بررسی های توپوگرافی یا زمین در یک منطقه بررسی، از جمله جاده های اصلی یا فرعی و همچنین بازرسی های دقیق از خود سازه ها باشد.
گزارش‌های بررسی ممکن است شامل بازرسی از شرایط زمین، شرایط سازه یا پل‌ها و گذرگاه‌ها نیز باشد. جزئیات کامل الزامات مورد انتظار در محدوده کار برای پروژه گنجانده شده است.
در دسامبر سال گذشته، بزرگراه‌های ملی کار بررسی گسترده‌ای را روی M5 در نزدیکی ورچستر انجام داد تا میزان خرابی بزرگراه به سمت جنوب بزرگراه را مشخص کند.
سازمان بزرگراه ها همچنین در حال کار بر روی تعدادی از طرح های تعمیر و نگهداری در سراسر کشور از جمله زهکشی و بازسازی سطح A5 بین شروزبری و تلفورد است که قرار است در ماه جاری تکمیل شود، روی A1 بین Carlton در ترنت و بلیت و همچنین کار می کند. تعدادی کار روی M1 در Junction 21، Junction 24 و Junction 26.
سند مناقصه در حالی ارائه می‌شود که از دولت خواسته شده است در تعداد پروژه‌های گران‌قیمت و پیچیده بهسازی جاده‌ای که در حال حاضر دارد، تجدید نظر کند.
نمایندگان فراحزبی خواستار تجدید نظر در بهبودهای برنامه ریزی شده در شبکه راهبردی راهبردی (SRN) شد زیرا آنها گران و پیچیده تلقی می شوند که منجر به تاخیرهایی می شود که باعث سردرگمی و عدم اطمینان می شود.
از سال ۲۰۱۵، DfT و بزرگراه های ملی برنامه های سرمایه گذاری خود را برای SRN از طریق دوره های پنج ساله استراتژی سرمایه گذاری جاده ها (RIS) تنظیم کرده اند. هدف از این سبدها ارائه تضمینی در مورد سرمایه گذاری و نگهداری SRN به مشاغل در زنجیره تامین و کاربران جاده ها بود.
مناقصه‌دهندگان پروژه فعلی می‌توانند حداکثر دو لات برنده شوند، مشروط به قوانین جایزه.
پیمانکاران موفق، بررسی‌های ساختاری را برای یک دوره حداکثر شش ساله با قراردادی که انتظار می‌رود در نوامبر آغاز و تا سال ۲۰۲۹ ادامه داشته باشد، تحویل خواهند داد.

توجه: این محتوا بصورت اتوماتیک توسط هوش مصنوعی وبلاگ سازه پلاس، تولید و منتشر شده است. ممکن است در برخی عبارات کلمه معادل و ترجمه یا جمله‌بندی‌ و رعایت نگارش درست نباشند.

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *