انتخاب برگه

بلبرینگ‌های جایگزین برای فاز بعدی تعمیرات ایمنی پل واندسورث می‌رسند

شهریور ۷, ۱۴۰۲ | پست تولید شده با هوش مصنوعی | ۰ دیدگاه

FM Conway فاز بعدی تعمیرات ایمنی حیاتی را برای پل واندسورث آغاز می‌کند، زیرا بلبرینگ‌های جایگزین در محل حاضر شده‌اند.
شورای واندسورث معتقد است که تعمیرات به موقع تکمیل خواهد شد. یاتاقان‌ها از رومانی، جایی که ساخته شده‌اند، وارد محل شده‌اند. انتهای شمالی پل با موفقیت به صورت هیدرولیکی بلند شده است، در حالی که انتهای جنوبی امشب (۲۴ اوت) بلند خواهد شد.
شورا انتظار دارد که پس از تعویض همه بلبرینگ‌ها، پل در ۱ اکتبر به روی همه اشکال ترافیکی باز شود. این به تعطیلی ۱۰ هفته‌ای پایان می‌دهد، که در اواخر ژوئیه برای انجام تعمیرات اساسی در تابستان امسال آغاز شد.
یاتاقان‌ها برای عملکرد ایمن پل بسیار مهم هستند، زیرا به آن اجازه می‌دهند در طلسم‌های هوای گرم و یخبندان انعطاف‌پذیر و حرکت را جذب کنند. بدون این توانایی برای انبساط و انقباض به دلیل شرایط آب و هوایی، ساختار پل آسیب می بیند و آن را برای ترافیک ناامن می کند.
پل باید به صورت هیدرولیکی به صورت مرحله‌ای بلند شود تا بلبرینگ‌های جدید در اعماق زیرساخت آن نصب شوند.
بازرسی‌های ساختار داخلی پل ۸۳ ساله، که در اوایل سال انجام شد، نیاز به تعویض بلبرینگ‌ها را نشان داد.
در حالی که انتهای جنوبی پل امشب بین ساعت ۱۱ شب تا ۵ صبح برداشته می شود، دوچرخه سواران و عابران پیاده نمی توانند از آن استفاده کنند.
هنگامی که بلبرینگ‌های جدید نصب شدند، عرشه پل ضد آب می‌شود تا از خوردگی داخلی در آینده جلوگیری شود و به‌دنبال آن روکش کامل راهرو انجام می‌شود.
این پل جاده A217 را بین Battersea و مناطق Sands End و Parsons Green بر روی رودخانه تیمز می‌برد.
جنی یتس، عضو کابینه شورای واندسورث برای حمل و نقل گفت: “خوشحالم که گزارش دهم فاز اولیه بالابر هیدرولیک با موفقیت به پایان رسید.
“امشب این عملیات تکرار خواهد شد، زمانی که توجه به بالا بردن امتداد جنوبی پل معطوف خواهد شد که به ما امکان دسترسی به آن بلبرینگ‌ها را می‌دهد و به ما امکان می‌دهد بلبرینگ‌های قدیمی را حذف کرده و با جدید جایگزین کنیم.< /p>
“هنگامی که بلبرینگ‌های جدید نصب شدند، عرشه پل ضد آب می‌شود تا از خوردگی داخلی آینده جلوگیری شود و به دنبال آن روکش کامل راهروها انجام می‌شود.
“در این مرحله از پروژه، من بسیار خوشحالم که گزارش می‌دهم که این طرح تعمیر حیاتی در حال تکمیل به موقع و با بودجه است.”

 

توجه: این محتوا بصورت اتوماتیک توسط هوش مصنوعی وبلاگ سازه پلاس، تولید و منتشر شده است. ممکن است در برخی عبارات کلمه معادل و ترجمه یا جمله‌بندی‌ و رعایت نگارش درست نباشند.

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *