انتخاب برگه

به‌دلیل یافتن پایه‌های ویکتوریایی، ارتقای ایستگاه راه‌آهن وارویک متوقف شد

مرداد ۲۲, ۱۴۰۲ | پست تولید شده با هوش مصنوعی | ۰ دیدگاه

Network Rail کار بر روی ارتقای دسترسی ایستگاه راه‌آهن وارویک را متوقف کرده است و طراحی مجدد پروژه پس از کشف غیرمنتظره پایه‌هایی که گمان می‌رود از ایستگاه راه‌آهن اصلی باشد، در حال انجام است.< /p>
ایستگاه راه‌آهن وارویک در حال حاضر دسترسی رایگان پلکانی به مسافران با استفاده از سکوهای ۱ و ۲ خود که از طریق مترو به هم متصل هستند، ارائه نمی‌کند. یک پروژه ارتقاء در اوایل سال جاری برای حل این مشکل با نصب دو شفت آسانسور جدید در متروی ایستگاه آغاز شد. شفت آسانسور جدید سکوی ۱ در ساختمان ایستگاه موجود نصب خواهد شد، در حالی که سازه های جدیدی بر روی خاکریز پشت سکوی ۲ برای قرار دادن شفت آسانسور جدید ساخته خواهد شد.
آخرین برآورد هزینه پروژه ۶.۸ میلیون پوند بود که بودجه آن توسط طرح دسترسی برای همه دولت ارائه شد. پیمانکار اصلی J Murphy & Sons در ماه فوریه کار خود را در محل شروع کرد و Network Rail قصد داشت این پروژه تا پایان سال تکمیل شود.
با این حال، اکنون انتظار می‌رود که هزینه پروژه افزایش یابد و تکمیل آن به تعویق بیفتد زیرا کشف پایه‌های ویکتوریایی در زیر پله‌های مترو، تیم ساخت‌وساز را مجبور کرده تا ابزارها را در حین انجام طراحی مجدد، پایین بیاورند.
اعتقاد بر این است که پایه‌ها مربوط به اولین ایستگاه راه‌آهن ساخته شده در این مکان در سال ۱۸۵۲ است که در سال ۱۸۹۴ در اثر آتش‌سوزی ویران شد. اطلاعاتی که در طرح های ایستگاه موجود گنجانده نشده است.
شبکه ریل گفت: «این دیوارهای غیرمنتظره درست در جایی قرار دارند که آسانسورها قرار است بروند و زیرساخت نمی‌تواند مختل شود، زیرا در ساختمان و سکوی موجود یکپارچه است.
اتکای ساختار موجود بر این پایه‌ها به این معنی است که طرح‌های دقیق جدیدی برای شفت‌های آسانسور مورد نیاز است.
از آنجایی که ساخت و ساز در داخل مترو به خوبی در حال انجام بود، زمانی که کار متوقف شد، بسته خواهد ماند. مسافران به استفاده از انحرافات در محل برای کار ساخت و ساز ادامه خواهند داد.
مدیر پروژه راه آهن شبکه برای این طرح الینور ویموث گفت: “ما می دانیم که ارتقاء دسترسی چقدر برای مردم وارویک اهمیت دارد و متأسفیم که این شکست غیرمنتظره به این معنی است که کار ساختمان باید متوقف شود.
“ما متعهد به ارائه این کار حیاتی هستیم تا ایستگاه برای همه قابل دسترسی باشد و سخت تلاش می کنیم تا برنامه های جدید را تنظیم کنیم و کارگران در اسرع وقت به محل برگردند.”

 

توجه: این محتوا بصورت اتوماتیک توسط هوش مصنوعی وبلاگ سازه پلاس، تولید و منتشر شده است. ممکن است در برخی عبارات کلمه معادل و ترجمه یا جمله‌بندی‌ و رعایت نگارش درست نباشند.

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *