انتخاب برگه

به‌روزرسانی ۵۰ میلیون پوندی A38 Bromsgrove علیرغم عدم تعیین پیمانکار، «طی هفته‌ها» آغاز می‌شود

مرداد ۲۷, ۱۴۰۲ | پست تولید شده با هوش مصنوعی | ۰ دیدگاه

دولت قول داده است که A38 Bromsgrove 50 میلیون پوندی ساخت و ساز را “در عرض چند هفته” آغاز خواهد کرد، علیرغم اینکه هنوز پیمانکاری تعیین نکرده است.
مقامات شورای شهرستان ورسترشایر گفتند که “کارگزاران به زودی منصوب خواهند شد”.
هدف این طرح بهبود اساسی A38 Bromsgrove است و هدف آن آسان‌تر کردن دسترسی ساکنان Worcestershire به بیرمنگام، بریستول و گلاستر است.
این توسط ۴۳ میلیون پوند بودجه وزارت حمل و نقل (DfT) در ماه مارس اعلام شد و ارتقاهای عمده ای را در امتداد ۶.۴ کیلومتری A38 بین M42 Junction 1 به شمال و تقاطع A38 با جاده B4094 Worcester در جنوب. کار بر بهبود در تقاطع‌های کلیدی برای جلوگیری از تنگناها و بهبود جریان ترافیک و در نتیجه کاهش زمان سفر متمرکز خواهد بود.
تسهیلات پیاده‌روی و دوچرخه‌سواری بهبودیافته نیز با راهروی دوچرخه‌سواری و پیاده‌روی جدیدی که به موازات A38 برنامه‌ریزی شده برای ساخت اجرا می‌شود، گنجانده شده است. همچنین گذرگاه‌های جدید دسترسی به شبکه دوچرخه محلی گسترده‌تر را آسان‌تر می‌کند و ایمنی دوچرخه‌سواران و عابران پیاده را بهبود می‌بخشد
گفته شده است که این ارتقا ۹۳ میلیون پوند مزایای اقتصادی برای وست میدلندز به همراه خواهد داشت و از ۵۵۰۰ خانه جدید و ۱۱۰۰ شغل جدید در منطقه پشتیبانی می کند.
یک بیانیه DfT می‌گوید: «به‌روزرسانی‌ها برای مقابله با ازدحام در سراسر A38 و رشد اقتصاد در منطقه با تقویت اتصال محلی حیاتی هستند.
«A38 تحت تأثیر جریان ترافیک کند در تقاطع‌های کلیدی و ازدحام شدید در ساعات شلوغی روزهای هفته قرار گرفته است که بر توانایی ساکنان محلی برای رفت‌وآمد تأثیر می‌گذارد.»
با مجموع برچسب قیمت ۴۹.۸ میلیون پوند، شورای شهرستان Worcestershire شکاف ۶.۸ میلیون پوندی را پس از مشارکت DfT پوشش خواهد داد.
مارک بیلیس، عضو کابینه شورای شهرستان ورسترشایر که مسئولیت اقتصاد، زیرساخت‌ها و مهارت‌ها را بر عهده دارد، گفت: «خوشحالم که پروژه A38 ما بودجه‌ای را که به شدت سزاوار آن بود، از سوی دولت دریافت کرده است.
«با بیش از ۴۳ میلیون پوند اعطا شده توسط DfT، می‌توانیم به بهبود سفرهای روزمره در اطراف Bromsgrove و تسهیل ترافیک برای مردم و همچنین تقویت اقتصاد محلی کمک کنیم.
“پس از این اعلامیه، خوشحالم که بگویم به زودی پیمانکاران منصوب خواهند شد و کار بر روی بهبودها در اواخر امسال آغاز خواهد شد.”
ریچارد هولدن، وزیر راه، گفت: “به لطف سرمایه گذاری ۴۳ میلیون پوندی ما، این ارتقاهای حیاتی به کاهش ازدحام شدید ترافیک و اتصال ضعیف برای ساکنان برومزگروو و ورسسترشر کمک می کند، در حالی که دوچرخه سواری و پیاده روی در ووسسترشر را آسان تر می کند. >
«با شروع کار در هفته‌های آینده، این پیشرفت‌ها اقتصاد محلی را از طریق مشاغل و خانه‌های جدید تقویت می‌کند، در حالی که سفرها را برای مردم در اطراف منطقه سریع‌تر و روان‌تر می‌کند.»

توجه: این محتوا بصورت اتوماتیک توسط هوش مصنوعی وبلاگ سازه پلاس، تولید و منتشر شده است. ممکن است در برخی عبارات کلمه معادل و ترجمه یا جمله‌بندی‌ و رعایت نگارش درست نباشند.

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *