انتخاب برگه

بیش از ۵۰۰ ساختار شبکه ریل در بیش از پنج سال مورد بررسی قرار نگرفته است

مرداد ۱۱, ۱۴۰۲ | پست تولید شده با هوش مصنوعی | ۰ دیدگاه

بیش از ۵۰۰ سازه در شبکه راه آهن طی بیش از پنج سال توسط Network Rail مورد بررسی قرار نگرفته است.
Network Rail دارای ۷۰۰۰۰ سازه برای نگهداری است و لازم است فرآیند بررسی کلی را در فواصل زمانی لازم برای هر سازه، سالانه یا حداکثر ۱۲ سال انجام دهد. عدم تکمیل معاینات می تواند منجر به شناسایی نشدن عیوب یا ارزیابی دیرهنگام خطاهای شناسایی شده شود که می تواند منجر به مشکلات ایمنی شود.
با این حال، بازرسی های عقب افتاده در حال افزایش است. دفتر تنظیم کننده راه آهن و راه آهن اخیراً به NCE گفت که از این موضوع “راضی نیست” و دو سال است که درخواست بهبود دارد.
پس از دریافت گزارش بررسی سازه‌های بدنه راه‌آهن از طریق درخواست آزادی اطلاعات، NCE می‌تواند نشان دهد که تا ۳۰ ژوئن سال جاری، ۱۹۹۸۵ سازه قرار است بازرسی شوند. تجزیه و تحلیل نشان می دهد که ۵۷۸ نفر از آنها از قبل از ژوئیه ۲۰۱۸ بازرسی نداشته اند و بسیاری از آنها برای سال های زیادی قبل از آن مورد بررسی قرار نگرفته اند.
از ۵۷۸ موردی که حداقل در پنج سال گذشته مورد بررسی قرار نگرفته اند، ۷۴ مورد برای بازرسی در ماه ژوئیه برنامه ریزی شده بود. با این حال، ۱۸۶ مورد از آنها تاریخ بازرسی برنامه ریزی شده ندارند. در واقع، از ۱۹۹۸۵ سازه ای که قرار است مورد بررسی قرار گیرند، بیش از ۴۰۰۰ سازه بدون تاریخ بازرسی برنامه ریزی شده هستند.
برای سازه‌هایی که تاریخ برنامه‌ریزی‌شده‌ای برای بازرسی آتی ندارند، Network Rail گفت: «این جایی است که یک دارایی هنوز تاریخ تملک ندارد. با این حال، ممکن است برای مالکیت درخواست شده باشد اما هنوز در انتظار تایید است.
“همچنین ممکن است به دلیل منابع کارکنان و بیماری، دسترسی به زمین یا تغییر شیفت ها، معاینات نیاز به برنامه ریزی مجدد داشته باشند.”
گزارش معاینه بر اساس منطقه از هم جدا شده است و برخی از مناطق عملکرد بسیار بدتری نسبت به سایرین دارند. بدترین عملکرد شمال غربی و مرکزی است که دارای ۲۷۱ سازه است که برای پنج سال یا بیشتر مورد بررسی قرار نگرفته اند که تقریباً نیمی (۴۷%) از آنها را تشکیل می دهند.
منطقه شرقی نیز عملکرد ضعیفی داشت. این منطقه بزرگ است بنابراین به دو بخش تقسیم شده است، بخش آنگلیا و میدلند شرقی دارای ۱۲۸ سازه است که به مدت پنج سال بازرسی نشده است و بخش ساحل شرقی و بخش شمالی دارای ۹۶ ساختمان است.
در سایر مناطق اسکاتلند دارای ۷۲، ولز و وسترن دارای ۶ ساختمان و جنوب دارای پنج سازه است که بیش از پنج سال است که بازرسی نشده اند.
موضوع عقب ماندگی امتحانات امسال با شکست Nuneham Viaduct به پایان رسید. مسائل مربوط به پایداری سازه برای اولین بار در سال ۲۰۱۸ مورد توجه قرار گرفت و تجهیزات نظارتی در محل نصب شد، اما بازرسی کامل برای ارزیابی سلامت آن انجام نشده بود. وضعیت سازه به طور ناگهانی در ماه مارس بدتر شد و در نتیجه نیاز ناگهانی به بستن راهرو در اوایل آوریل شد.
این امر باعث آشفتگی بزرگی در شبکه ریلی شد زیرا بخش کلیدی یک مسیر بسیار شلوغ است، به ویژه برای ترافیک بار، و هیچ مسیر ثانویه معقولی وجود نداشت که از نظر زمانی قابل مقایسه باشد. اگر بازرسی‌ها به‌موقع انجام می‌شد، می‌توان کارها و تعطیلی را بهتر مدیریت کرد تا اختلال به حداقل برسد و خطر کاهش یابد.
سخنگوی ORR در اظهار نظر در مورد عقب ماندگی به NCE گفت: “ORR برای اطمینان از اینکه Network Rail به عقب ماندگی های بزرگ رسیدگی می کند، اقدام کرده است. ما برنامه‌های اولیه را از Network Rail دریافت کرده‌ایم و در مورد آن اظهار نظر کرده‌ایم و انتظار داریم این برنامه‌ها در ماه آگوست نهایی شود.
«از این رو بسیار مهم است که Network Rail به کار پاکسازی عقب ماندگی ها ادامه دهد و بازرسی های بعدی را حفظ کند. ما به نظارت بر پیشرفت آن ادامه خواهیم داد.”
طبق گزارش عقب مانده معاینه سازه ها به NCE، ساختار با قدیمی ترین تاریخ ثبت نام آزمون در ۲۴ ژانویه ۲۰۰۸ بود. این ساختار، که قابل شناسایی نبود، در شمال غرب یافت می شود و منطقه مرکزی.
راه‌راه کورنبروک در منچستر (در بالا مشاهده می‌شود)، یک قوس آجری قرمز و تیرآهن خرپایی آهنی که ابتدا در سال ۱۸۷۷ افتتاح شد اما در سال ۱۹۶۹ قبل از بازگشایی مجدد در سال ۱۹۹۲ برای سیستم ریلی سبک مترولینک بسته شد، از سال ۱۰ مورد بررسی قرار نگرفته است. سپتامبر ۲۰۰۸. در واقع، ۸۷ مورد از آنهایی که در عقب ماندگی شمال غرب و مرکز منطقه قرار داشتند، آخرین بار بیش از هفت سال پیش مورد بررسی قرار گرفتند – ۱۷ مورد از این تعداد بیش از ۱۲ سال پیش.
همچنین حداقل ۷۹ سازه وجود دارد که طبق گزارش معاینه، هرگز بازرسی نشده اند. برخی از آنها قبل از آغاز هزاره ساخته شده بودند، از جمله پل عابر پیاده ایستگاه Adwick که در سال ۱۹۹۲ ساخته شد.
انجام معاینات و ارزیابی ساختارها توسط Network Rail مطابق با استانداردهای منتشر شده، یک الزام تحت مجوز شبکه است. سه عنصر تشکیل دهنده فرآیند وجود دارد – بررسی سایت، ارسال گزارش و ارزیابی.
به عنوان بخشی از بررسی‌های سازه‌های بزرگ‌تر، یک شاخص علامت‌گذاری وضعیت سازه (SCMI) ذکر شده است. نمره SCMI عددی بین ۰ تا ۱۰۰ است و برای درجه بندی وضعیت یک سازه یا نزدیک بودن آن به انقضای عمر استفاده می شود.
برای نظر دادن با Network Rail تماس گرفته شد.
منطقه
ساختارهای موظف برای بازرسی
ساختارهای بیش از پنج سال بدون بازرسی
ساختارهای بدون تاریخ بازرسی برنامه ریزی شده
شرق (سواحل شرقی و شمالی)
۹۸۷۱
۹۶
۱۲۱۶
شرق (آنگلیا و میدلند شرقی)
۸۱۴۹
۱۲۸
۲۱۰۰
شمال غربی و مرکزی
۱۲۹۳
۲۷۱
۵۶۵
جنوبی
۵۳۵
۵
۹۳
ولز و وسترن
۱۳
۶
۱۰
اسکاتلند
۱۲۴
۷۲
۵۹

توجه: این محتوا بصورت اتوماتیک توسط هوش مصنوعی وبلاگ سازه پلاس، تولید و منتشر شده است. ممکن است در برخی عبارات کلمه معادل و ترجمه یا جمله‌بندی‌ و رعایت نگارش درست نباشند.

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *