انتخاب برگه

تأخیر HS2 اهداف انتشار و اقتصاد بریتانیا را تهدید می کند

مرداد ۱۰, ۱۴۰۲ | پست تولید شده با هوش مصنوعی | ۰ دیدگاه

 

یک کارگروه دریافته است که “فقدان طرح جامع اقتصادی” برای High Speed ​​۲ (HS2) بر کاهش انتشار کربن و دستاوردهای تجاری در اسکاتلند و در سراسر بریتانیا تأثیر می گذارد.
یافته‌ها توسط کارگروه راه‌آهن بین‌شهری اسکاتلند، که توسط گروه راه‌آهن پرسرعت (HSRG) راه‌اندازی شده است – مجموعه‌ای از شرکت‌هایی که روی فناوری راه‌آهن پرسرعت کار می‌کنند، منتشر شده است.
گروه ضربت می‌گوید، در حالی که HS2 “قرار است ستون فقرات یک شبکه راه‌آهن ملی جدید باشد”، این طرح “در تاخیرهایی فرو رفته است” که مانع کاهش کربن اسکاتلند شده و بر رشد اقتصادی بالقوه تاثیر منفی می‌گذارد. این کشور خواستار همکاری بیشتر بین مقامات مربوطه برای اطمینان از راه اندازی به موقع HS2 است.
اسکاتلند به‌ویژه تحت تأثیر
در هنگام حذف پیوند، DfT گفت که به دنبال راه‌های جایگزین برای اتصال HS2 به اسکاتلند است،
گروه ضربت گفت: تحویل HS2 به Crewe، با برنامه‌ریزی برای ادامه مسیر قطارهای جدید به سمت شمال در شبکه موجود، باعث صرفه‌جویی قابل توجهی در زمان سفرهای شمال به جنوب می‌شود. این سازمان افزود که شبکه کامل HS2 همانطور که در ابتدا پیشنهاد شده بود، پتانسیل این را دارد که خدمات مسافری ساعتی بین لندن و گلاسکو را با زمان سفر حدود سه ساعت و ۴۰ دقیقه فعال کند. این در مقایسه با حدود چهار ساعت و ۳۰ دقیقه امروز است – که امکان کاهش خدمات پرواز را فراهم می کند.
با این حال، تأخیر در راه‌اندازی راه‌آهن پرسرعت و محدود کردن مسیر به این معنی است که مسافران احتمالاً به سفر هوایی روی می‌آورند در حالی که شرکت‌های تجاری به جای استفاده از شبکه ریلی برای حمل کالا، گزینه‌های حمل‌ونقل جاده‌ای آلاینده‌تری را انتخاب می‌کنند. به طور کلی، تأخیر در ساخت HS2 «فرصت‌های اقتصادی گسترده‌تر راه‌آهن جدید را محدود می‌کند و توسعه خطوط سریع‌تر را در نیمه دوم قرن به عقب می‌اندازد».
گروه ضربت اضافه کرد که تأثیر تأخیرها «یک عقب گرد قابل توجه برای دستیابی به کربن زدایی بخش حمل و نقل در سطح ملی خواهد بود: تأثیر HS2 در سفرهای انگلیسی-اسکاتلندی کمرنگ خواهد شد و با آن، پتانسیل تشویق تغییر حالت و کاهش قابل توجه انتشار CO2 کاهش خواهد یافت».
گروه کار به یافته‌های اخیر اشاره کرد که نشان می‌دهد انتشار کربن به ازای هر مسافر قطار الکتریکی که بین گلاسکو و لندن در حال حرکت است، ۴.۹ کیلوگرم بوده است که یک پنجم تجزیه و تحلیل قبلی DfT است. در مقابل، ۴۳.۲ کیلوگرم برای یک خودرو برای طی کردن همان سفر، و ۳۰۴ کیلوگرم برای یک پرواز – به این معنی که یک پرواز ۶۰ برابر بیشتر از یک سفر قطار به ازای هر مسافر، کربن منتشر می کند.
این گروه به چالش‌های ایجاد شده توسط شکاف بودجه‌ای که راه‌آهن پس از همه‌گیری با آن مواجه است، اذعان کرد، زیرا مسافران کمتری از کار در خانه ناشی می‌شوند. با توجه به این موارد، این سازمان گفت که “اشکال جدیدی از همکاری” برای توسعه یک برنامه سرمایه گذاری بلند مدت مناسب مورد نیاز است.
«این به ویژه در مورد سفرهای انگلیسی-اسکاتلندی، جایی که اندازه جوایز کربن‌زدایی بزرگ‌ترین است، و جایی که تصمیم‌های سرمایه‌گذاری در شمال و جنوب مرز به یکدیگر وابسته است، صادق است. ریل برقی برای دستیابی به صفر خالص حیاتی است زیرا انرژی کمتری برای جابجایی یک تن در کیلومتر به دلیل عوامل بار بیشتر و مقاومت غلتشی کمتر مورد نیاز است. انتشار کربن راه آهن تنها ۱.۲٪ از کل انتشارات حمل و نقل در اسکاتلند را تشکیل می دهد.”
گروه ضربت ادامه داد: “در سرتاسر اروپا، خطوط هوایی و اپراتورهای ریلی با یکدیگر همکاری می کنند تا سفرهای داخلی طولانی مدت را از هوایی به ریلی تغییر دهند، صرفه جویی قابل توجهی در کربن ایجاد کنند و خطوط هوایی را آزاد کنند تا بر روی مسیرهای بین المللی که برای آنها مناسب تر هستند تمرکز کنند.”
این نتیجه‌گیری می‌کند: «انرژی و تخیل یکسان در بریتانیا مورد نیاز است، با رویکردی که همه اهرم‌های لازم، از جمله اصلاح کرایه‌ها و رژیم مالیاتی را در کنار سرمایه‌گذاری زیرساختی برای ایجاد انگیزه در سفرهای ریلی به کار می‌گیرد.»
ماه گذشته مشخص شد که می‌تواند از طریق اسناد مالیاتی ۶M3 داخلی به H6M2 هزینه‌های اضافی را کاهش دهد. > این به دنبال اعلام دولت در ماه مارس مبنی بر توقف دو ساله در بخش های کلیدی این پروژه بود. فاز ۲a بین بیرمنگام و کرو و کار در Euston به دلیل نگرانی در مورد هزینه ها متوقف شد.

توجه: این محتوا بصورت اتوماتیک توسط هوش مصنوعی وبلاگ سازه پلاس، تولید و منتشر شده است. ممکن است در برخی عبارات کلمه معادل و ترجمه یا جمله‌بندی‌ و رعایت نگارش درست نباشند.

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *