انتخاب برگه

تحقیقات “بسیار کامل” پس از حادثه در پروژه راه آهن کراس ریور بریزبن در حال انجام است

مرداد ۱۹, ۱۴۰۲ | پست تولید شده با هوش مصنوعی | ۰ دیدگاه

Cross River Rail در استرالیا به‌دلیل سقوط در محل یکی از ایستگاه‌های برنامه‌ریزی شده پروژه، به‌روزرسانی تحقیقات ایمنی را منتشر کرده است.
Cross River Rail یک خط آهن به طول ۱۰.۲ کیلومتر است که بین حومه جنوبی داخلی داتون پارک و حومه شمال شرقی داخلی بوون هیلز در بریزبن، کوئینزلند حرکت می کند. این پروژه دارای یک بخش تونل‌شده در مرکز شهر و چهار ایستگاه جدید با سکوهای ۲۲۰ متری در جاده بوگو، وولون‌آبا، خیابان آلبرت و خیابان روما است.
در اواخر ژوئیه، ملت “نش” کوکا، ۵۴ ساله، از یک سکوی ساخت و ساز در محل ساخت ایستگاه راه‌آهن رودخانه بوگو رود کراس سقوط کرد. کوکا حدود ۱۵ متر سقوط کرد و قبل از فرود بر روی بتن به موانع متعددی برخورد کرد. خدمه اورژانس به ماشین آلات سنگین نیاز داشتند تا به کارگری برسند، کارگری که در بیمارستان بستری شد و گفته شد که پس از سقوط «برای زندگی می‌جنگد».
در زمان وقوع حادثه، سخنگوی کراس ریور ریل گفت که تحقیقات در مورد پروتکل‌های ایمنی بلافاصله در حال انجام است.
در بیانیه ای آمده است: “افکار ما با کارگر، خانواده و همکارانش است و خدمات روانشناسی برای کمک به سایت مستقر شده است.” “مقام تحویل و پیمانکاران اصلی ما ایمنی را بسیار جدی می گیرند و علت دقیق و جزئیات حادثه در دست بررسی است.”
آخرین به‌روزرسانی کراس ریور ریل تأیید کرد که فرآیند بررسی ایمنی «بسیار دقیق بوده است، با ممیزی گسترده سایت‌ها و اسناد، از جمله داربست، دسترسی و خروج. کراناژ و روش های بلند کردن؛ و خانه داری عمومی”.
این بیانیه تأیید کرد که تحقیقات بهداشت و ایمنی محل کار کوئینزلند (WHSQ) درباره این حادثه ادامه دارد.
بیانیه کراس ریور ریل می‌گوید: «فرایند بررسی ایمنی در سراسر سایت‌های کراس ریور ریل به صورت مرحله‌ای ادامه دارد و کار ساخت و ساز در چندین مکان از سر گرفته می‌شود. پیمانکاران در محل، اتحادیه ها و نمایندگان بهداشت و ایمنی مستقر در سایت به همکاری روشمند در طول این فرآیند ادامه می دهند.
“هر مشکلی که شناسایی شده است یا فوراً اصلاح شده یا ثبت شده است تا در اسرع وقت تکمیل شود.
“در حالی که سابقه ایمنی پروژه به طور قابل توجهی بهتر از میانگین صنعت است، حادثه اخیر یادآوری است که ما نمی توانیم راضی باشیم.
“این بررسی‌های ایمنی فقط به پروژه کمک می‌کند تا سابقه ایمنی قوی و فرهنگ بهبود مستمر ایمنی خود را حفظ کند.”
بلافاصله پس از حادثه اولیه، Daily Mail گزارش داد که اتحادیه ساختمان، جنگلداری، دریانوردی، معدن و انرژی استرالیا (CFMEU) ادعا کرده است که “سابقه مشکلات ایمنی جدی” در این پروژه وجود دارد.< /p>
CFMEU همچنین گفته است که مردی که فیلم سقوط کوکا را فیلم‌برداری کرده بود، شکایت کرد و “فوراً از سایت خارج شد”. پس از این حادثه، اتحادیه تأیید کرد که “صدها کار” کار در این سایت را متوقف کرده اند.
Daily Mail گزارش داد که طبق CFMEU، رگولاتورها بیش از ۳۰۰ اخطار ایمنی در سایت صادر کرده اند. اتحادیه همچنین خواستار ممیزی کامل ایمنی پروژه Cross River Rail برای جلوگیری از “سوء مدیریت تهدید کننده زندگی” در آینده شد.
در پاسخ، کراس ریور ریل بیانیه زیر را صادر کرد: “مهم است که اجازه دهیم بررسی این حادثه انجام شود تا مشخص شود چه اتفاقی افتاده و چرا اتفاق افتاده است. با این حال، با توجه به ادعاهای گسترده‌تری که در روزهای اخیر مطرح شد، ما دوباره تاکید می‌کنیم که ایمنی همچنان پابرجاست. اولویت اصلی Cross River Rail است و ما از پیمانکار در محل انتظار داریم بالاترین استانداردهای ایمنی ممکن را رعایت کند.
“اکثر اعلان‌های بهداشت و ایمنی محل کار کوئینزلند در مراحل اولیه ساخت و ساز صادر شده است. غیرمنطقی نیست که پروژه‌ای با این اندازه و مقیاس از سوی تنظیم‌کننده ایمنی این نوع توجه شود.
“ما از تمرکز تنظیم کننده ایمنی استقبال می کنیم و به کار با پیمانکاران ادامه می دهیم تا اطمینان حاصل شود که ایمنی در اولویت پروژه باقی می ماند.”
کراس ریور ریل گفت که بلافاصله پس از حادثه کار در محل را متوقف کرده است و پس از بررسی‌ها و مشاوره‌های ایمنی دوباره شروع می‌شود.
این پروژه اکنون ممکن است پس از حادثه محل کار با تاخیرهای قابل توجهی روبرو شود.
پیمانکار طراحی و ساخت کراس ریور ریل CBGU JV است که یک سرمایه گذاری مشترک بین CPB، Bam، Ghella و UGL است. این پروژه توسط شراکت دولتی و خصوصی Pacific Partnerships تحویل داده می شود. در سال ۲۰۲۱ بودجه آن ۵.۴ میلیارد دلار استرالیا (۲.۹ میلیارد پوند) بود و ساخت آن در اواخر سال ۲۰۱۹ آغاز شد. با این حال، در ماه مارس سال جاری، دولت کوئینزلند فاش کرد که بودجه به ۶.۳ میلیارد دلار استرالیا (۳.۲ میلیارد پوند) بازنگری شده است.
دولت کوئینزلند این طرح را به عنوان یک “پروژه زیرساختی حیاتی حمل و نقل عمومی” با جمعیت جنوب شرقی کوئینزلند توصیف کرده است که انتظار می رود طی ۱۵ سال آینده از ۳.۵ میلیون به ۴.۹ میلیون افزایش یابد.
Cross River Rail، که از تکنیک های ساخت غار برای به حداقل رساندن اختلال در حین ساخت استفاده می کند، طراحی شده است تا ترافیک ریلی را که قبلاً توسط یک پل محدود شده بود آزاد کند. رودخانه بریزبن راه آهن جدید تعداد قطارهای عبوری از رودخانه را از ۱۶ تا ۱۸ قطار در ساعت به ۲۴ قطار در ساعت افزایش می دهد. طرح‌هایی برای افزایش ظرفیت حمل‌ونقل عمومی شهر بیش از ۲۵ سال است که با اجرای پروژه کراس ریور ریل توسط دولت ایالت کوئینزلند در سال ۲۰۱۷ اجرا می‌شود.

توجه: این محتوا بصورت اتوماتیک توسط هوش مصنوعی وبلاگ سازه پلاس، تولید و منتشر شده است. ممکن است در برخی عبارات کلمه معادل و ترجمه یا جمله‌بندی‌ و رعایت نگارش درست نباشند.

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *