انتخاب برگه

تحقیقات زمینی برای بهبود انعطاف پذیری جاده نظامی قدیمی اسکاتلند آغاز می شود

مرداد ۱۴, ۱۴۰۲ | پست تولید شده با هوش مصنوعی | ۰ دیدگاه

Transport Scotland تحقیقات زمینی را برای طرحی برای بهبود وضعیت جاده نظامی قدیمی در Cairngorms قبل از استفاده از آن به عنوان یک انحراف طولانی مدت برای A83 Rest و سپاسگزار باشید.
بخشی از A83 از طریق استراحت و شکرگزار باشید به دلیل بسته شدن منظم در نتیجه حرکت زمین و لغزش های اخیر نیز منجر به بسته شدن آن شده است. مسیر انحرافی در امتداد جاده نظامی قدیمی.
در ماه ژوئن، Transport Scotland از طرح های خود برای گزینه ترجیحی ساخت یک پناهگاه جریان زباله ۴۷۰ میلیون پوندی برای محافظت از A83 پرده برداری کرد. در حین ساخت و ساز انجام می شود، تردد از طریق جاده نظامی قدیمی انجام می شود. این جاده یک مسیر است، بنابراین ترافیک باید به صورت کاروانی انجام شود.
پیش از آن، حمل و نقل اسکاتلند تا ۳۲ میلیون پوند هزینه خواهد کرد تا جاده نظامی قدیمی را انعطاف‌پذیرتر کند و در حال توسعه یک برنامه دقیق برای بهبودهای پیشنهادی است. این پیشنهادها شامل نرده‌های جمع‌آوری زباله، باندهای موقت، بهبود زهکشی و تعریض و تنظیم مجدد مجزا برای بهبود خم‌ها و جلوگیری از سیل است.
NCE عنوان خواهر Ground Engineering گزارش داد Raeburn Drilling & Geotechnical تحقیقات زمینی را انجام خواهد داد که به طراحی دقیق و ساخت و ساز فاز اول بهبودها اطلاع می دهد. به حمل و نقل اسکاتلند. بررسی‌ها در حال انجام است و قرار است تا دوشنبه تکمیل شود، بدون نیاز به مدیریت ترافیک.
مرحله اول ساخت و ساز شامل تنظیم مجدد انتهای جنوبی جاده است که قرار است اواخر امسال آغاز شود. این امر با کاهش احتمال بسته شدن به دلیل سیل، انعطاف‌پذیری مسیر انحراف موقت را افزایش می‌دهد، به این معنی که اگر A83 به دلیل شرایط نامساعد جوی بسته شود، اطمینان بیشتری برای مردم محلی و کاربران جاده‌ها خواهد داشت.
در ۸۰ کیلومتری شمال گلاسکو، منظره استراحت و شکرگزاری بلندترین نقطه در A83 در اسکاتلند است. این جاده که از یک دره می گذرد و سواحل غربی و ارتفاعات را به کمربند مرکزی اسکاتلند متصل می کند، خطر زیادی برای رانش زمین و خطرات جریان آوار دارد که در سال های اخیر به دلیل فراوانی دوره های سنگین و طولانی بارندگی افزایش یافته است.
طرح پناهگاه زباله پیشنهادی شامل یک تونل با ضلع باز به طول ۱.۴ کیلومتر است که بین ۴۰۵ تا ۴۷۰ میلیون پوند هزینه دارد.
مایری مک‌آلان، دبیر کابینه دولت اسکاتلند در بخش حمل‌ونقل، صفر خالص و انتقال عادلانه گفت: «دولت اسکاتلند به یک راه‌حل بلندمدت برای خطرات لغزش در A83 متعهد است.
«اعلام گزینه ترجیحی در ژوئن تأیید قابل توجهی بر این تعهد بود. مشاوره در این مورد در ۲۸ ژوئیه به پایان می رسد و من هر کسی را که به این طرح علاقه مند است تشویق می کنم که نمایشگاه آنلاین را مشاهده کند و نظر خود را به ما بگوید.
«در عین حال، ما سخت کار می‌کنیم تا انعطاف‌پذیری مسیر انحراف موقت در امتداد جاده نظامی قدیمی را افزایش دهیم، با شروع ساخت‌وساز اواخر امسال در فاز اول تا انتهای جنوبی آن دوباره تنظیم شود. در همین حال، کار طراحی روی گزینه بلند مدت در حال پیشرفت است.
“قبل از شروع کار ساخت و ساز، این بررسی های زمینی به تعیین شرایط زمین برای این بخش از مسیر انحراف موقت کمک می کند.
“بهبودهای برنامه ریزی شده جاده نظامی قدیمی با کاهش احتمال رانش زمین بر مسیر، انعطاف پذیری مسیر انحراف موقت را افزایش می دهد. اگر A83 به دلیل شرایط نامساعد آب و هوایی بسته شود، این به معنای اطمینان بیشتر برای مردم محلی و کاربران جاده خواهد بود.”

توجه: این محتوا بصورت اتوماتیک توسط هوش مصنوعی وبلاگ سازه پلاس، تولید و منتشر شده است. ممکن است در برخی عبارات کلمه معادل و ترجمه یا جمله‌بندی‌ و رعایت نگارش درست نباشند.

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *