انتخاب برگه

تونل بلک وال به سمت جنوب برای انجام کارهای نوسازی

مرداد ۲۶, ۱۴۰۲ | پست تولید شده با هوش مصنوعی | ۰ دیدگاه

Tarmac Kier JV یک برنامه نوسازی را در تونل بلک وال لندن به سمت جنوب در سال آینده اجرا خواهد کرد که شامل کارهای بزرگراه، تعویض روکش ها و کارهای الکتریکی می شود.
تونل بلک وال شامل دو تونل جاده ای است که A102 را در زیر رودخانه تیمز بین بخش های لندن تاور هملتز و گرینویچ حمل می کند. سوراخ اصلی در سال ۱۸۹۷ افتتاح شد و سوراخ دوم برای رسیدگی به ترافیک اضافه شده در سال ۱۹۶۷ افتتاح شد. سوراخ جدیدتر ترافیک جنوب را حمل می کند. آخرین بار این تونل در سال ۲۰۱۰ تحت بازسازی گسترده قرار گرفت.
Transport for London (TfL) اکنون به دنبال بازسازی حفره جنوبی تونل بلک وال است تا “سیستم های حیاتی که از عملیات تونل پشتیبانی می کنند” را تجدید کند. درخواست آزادی اطلاعات ارائه شده توسط NCE نشان داده است که برنامه آثار شامل:

سیستم مبتنی بر LED را جایگزین روشنایی کنید
ساختار پشتیبانی روشنایی را جایگزین کنید
سیستم دوربین مداربسته را با سیستم مدرن (رویکردهای درون سوراخی و روشن) جایگزین کنید
جایگزینی علامت پیام متغیر (VMS) با انواع باریکتر مدرن (رویکردهای درون سوراخی و روشن)
علائم کنترل خط (در سوراخ) را تعویض کنید
کارهای راهرو را انجام دهید. این شامل تعمیرات بتنی، آب بندی ترک و آب بندی عرشه جادهاست
پانل های روکش تونل از دست رفته را جایگزین کنید

طبق اسناد جلسه کمیته برنامه‌ها و سرمایه‌گذاری TfL در ۱۷ مه، ۳.۶۶ میلیون پوند برای این کارها از بودجه ۲۰۲۳-۲۴ اختصاص یافته است.
همان اسناد نشان می‌دهد که TfL قبلاً ۷۰۰,۰۰۰ پوند برای تهیه این کار هزینه کرده است.
برای انتخاب پیمانکار، TfL یک مسابقه کوچک را از طریق چارچوب ساخت و ساز زیرساخت حمل و نقل سطحی (STIC) خود برای قرارداد طراحی و ساخت این کار برگزار کرد. این مسابقه برای پنج پیمانکار در چارچوب STIC آزاد بود: Costain، Eurovia Infrastructure، FM Conway، VolkerFitzpatrick و Tarmac Kier JV. TfL از دو پیمانکار از جمله Tarmac Kier JV که قرارداد این کارها را در آوریل دریافت کرد، مناقصه دریافت کرد. جزئیات پیشنهاد دهنده دیگر مشخص نیست.
اپراتور حمل و نقل “ارزیابی های مدل سازی دقیق” را برای شناسایی بهترین راه برای ادامه کار انجام داده است. این یک راه حل ترجیحی پیدا کرده است که شامل یک سری تعطیلات آخر هفته و شب برای به حداقل رساندن تأثیرات بر مردم و کالاهایی است که نیاز به عبور از رودخانه دارند.
TfL می‌گوید که برای ادامه مرحله طراحی و ساخت “در هدف” است. این می افزاید: “با توجه به بودجه و ارزش برای پول، ما قصد داریم کار را از می ۲۰۲۴ آغاز کنیم.” تائید نکرده است که انتظار می رود این برنامه چقدر طول بکشد.
در سال‌های اخیر، تونل بلک وال به دلیل رویکرد گریدلاک در مسیر شهرت یافته است، زیرا مسیر تونل فراتر از ظرفیت آن کار می‌کند. این یکی از استدلال های اصلی TfL برای ساخت تونل سیلورتاون است که در حال حاضر در مجاورت پورتال های جنوبی تونل بلک وال در حال ساخت است و انتظار می رود در سال ۲۰۲۵ افتتاح شود.
TfL اخیراً برنامه های اولیه خود را برای اتوبوس شاتل دوچرخه برای هر دو تونل Silvertown و Blackwall فاش کرده است تا آنها را برای سفرهای فعال در دسترس تر کند. در حال حاضر در حال پذیرش بازخورد درباره پیشنهاد است.

توجه: این محتوا بصورت اتوماتیک توسط هوش مصنوعی وبلاگ سازه پلاس، تولید و منتشر شده است. ممکن است در برخی عبارات کلمه معادل و ترجمه یا جمله‌بندی‌ و رعایت نگارش درست نباشند.

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *