انتخاب برگه

تونل سازی در دومین حفره تونل سیلورتاون تکمیل شد

مرداد ۲۸, ۱۴۰۲ | پست تولید شده با هوش مصنوعی | ۰ دیدگاه

کارهای اصلی تونل‌سازی برای حمل و نقل برای تونل سیلورتاون لندن کامل شده است و دومین حفره از دو حفره زیر رودخانه تیمز اکنون به طور کامل حفاری شده است.
تونل جاده ای سیلورتاون به طول ۱.۴ کیلومتر، سیلورتاون را در نیوهام به شمال رودخانه تیمز با شبه جزیره گرینویچ، نزدیک به میدان O2، بنابراین جنوب رودخانه، متصل می کند. قرار است در سال ۲۰۲۵ افتتاح شود. این طرح توسط Riverlinx CJV، سرمایه گذاری مشترک Bam Nuttall، Ferrovial و SK Ecoplant، برای حمل و نقل لندن (TfL) تحویل داده می شود. TfL می گوید که تاخیر در تونل بلک وال را برطرف می کند و انتشار کربن و آلودگی را کاهش می دهد.
ماشین حفاری تونل تعادل فشار زمین Herrenknecht (TBM) مورد استفاده در این پروژه به افتخار اولین راننده اتوبوس زن لندن، جیل نامیده می‌شود و بزرگترین دستگاهی است که تا کنون در بریتانیا با قطر ۱۱.۸۷ متر استفاده شده است. دیروز TBM دومین حفره را تکمیل کرد.
بخش‌هایی از تونل که توسط TBM خسته نمی‌شوند، با رسیدن سطح شیب‌دار دسترسی به سطح زمین، توسط تونل‌های بریده و روکش و دیوارهای حائل تشکیل می‌شوند.
نقطه عطف حفره دوم به دنبال تکمیل چاله اول ۱.۱ کیلومتری بود که TBM در ۱۵ فوریه به کرانه جنوبی رودخانه در گرینویچ رسید. سپس چرخانده شد تا یک سفر برگشت به کرانه شمالی انجام دهد و دومین سوراخ را در این فرآیند حفاری کند.

تونل‌های دو سوراخ معمولاً یا از دو TBM استفاده می‌کنند یا یک TBM را از بین می‌برند و آن را به نقطه پرتاب اولیه برای درایو دوم برمی‌گردانند. با این حال، محدودیت‌های پروژه تونل سیلورتاون منجر به رویکرد جدیدی که شامل چرخش ۱۸۰ درجه ای دستگاه در داخل یک محور مخصوص حفاری شده برای بازگرداندن آن به زیر رودخانه است. > برای حفر تونل ۱.۱ کیلومتری شمال. چرخش با استفاده از یک سیستم نوآورانه “اسکیت نیتروژن” به دست آمد.
تکمیل اولین حفره تونل سیلورتاون در فوریه به دنبال افشایی در مقالات جلسه برای برنامه ها و کمیته سرمایه گذاری TfL که نشان می دهد این پروژه از دسامبر ۱ میلیون پوند هزینه اضافی متحمل شده است، در میان هشدارهای مربوط به تحویل تاخیر.
علی‌رغم جنجال‌های مالی، هلن رایت، رئیس TfL برنامه تونل سیلورتاون، از تکمیل اولین حفره به عنوان “نقطه عطف بزرگ” برای پروژه استقبال کرد. در تکمیل حفره دوم، رایت اظهار داشت: «کارهای اصلی تونل زنی در سیلورتاون اکنون تکمیل شده است، که پس از باز شدن، از رشد در منطقه حمایت می کند، اتصالات حمل و نقل عمومی جدید را در سراسر رودخانه از طریق مسیرهای اتوبوس بدون آلایندگی و آدرس فراهم می کند. مشکلات مزمن لندنی ها در تونل بلک وال.
“ما متعهد هستیم که این پروژه را با کمترین تأثیر برای کسانی که زندگی می کنند، کار می کنند و از منطقه بازدید می کنند، ارائه دهیم.”
در ماه جولای، طرح هایی برای “اتوبوس دوچرخه” برای انتقال دوچرخه سواران از طریق تونل رونمایی شد. شاتل می‌توانست هر ۱۰ دقیقه یک‌بار حرکت کند و فقط دوچرخه‌سواران و دوچرخه‌هایشان را حمل می‌کرد، چه در اتوبوس یا روی یک تریلر که پشت اتوبوس کشیده شده بود.
عکس دومین گمانه تکمیل شده تونل سیلورتاون توسط سیان بری، عضو سبز در مجمع لندن، از تله کابین ICS Cloud در همان نزدیکی گرفته شده است. بری قبلاً از صدیق خان شهردار لندن خواسته بود از استفاده از تونل سیلورتاون برای حمایت از حمل و نقل عمومی، پیاده روی و دوچرخه سواری حمایت کند.

توجه: این محتوا بصورت اتوماتیک توسط هوش مصنوعی وبلاگ سازه پلاس، تولید و منتشر شده است. ممکن است در برخی عبارات کلمه معادل و ترجمه یا جمله‌بندی‌ و رعایت نگارش درست نباشند.

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *