انتخاب برگه

خرید چسب کاشی برای مصارف ساختمانی

دی ۴, ۱۴۰۱ | رپورتاژ آگهی

خرید چسب کاشی برای بسیاری از مصارف ساختمانی امروزی انجام می شود. این چسب ها نه تنها برای نصب و اجرای اولیه کاشی ها و سرامیک ها مورد استفاده قرار می گیرند، بلکه به کار بردن آن ها در عرصه ترمیم و مرمت سازه های قبلی نیز رایج می باشد. هوم فیکس ارائه دهنده بهترین مدل های این چسب ها است. شما می توانید، خرید چسب کاشی مورد نظر را در این مرکز خرید معتبر انجام دهید و از کیفیت محصولات ارائه شده در آن لذت ببرید. در ادامه در خصوص برخی از مهمترین ویژگی ها و نکات استفاده از این چسب های جدید و نوظهور اطلاعاتی ارائه می کنیم.

انواع دسته بندی های چسب کاشی

خرید چسب کاشی در مدل های مختلفی انجام می شود. هر یک از مدل های این محصولات از ویژگی های به خصوصی برخوردار بوده و مزایای مهمی در سیستم ساختمان سازی کنونی به وجود می آورند. در زیر دو مدل پر طرفدار و پرکاربرد این محصولات را مشاهده می کنید:

۱- چسب کاشی سرامیک پودری: این چسب ها نوعی متریال پودری و خشک هستند که به سادگی قابل آماده سازی خواهند بود. شما می توانید، برای استفاده از این محصولات آن ها را با کمی آب ترکیب کرده و به کار ببرید. در ساختار هر یک از انواع این چسب ها از مواد به خصوصی به کار رفته اند و فرمولاسیون این محصولات را تکمیل می کنند. بعد از خشک شدن این چسب ها در محل نصب، در برابر آب و رطوبت به شدت نفوذ ناپذیر خواهند بود. به همین خاطر اغلب از این چسب های باکیفیت در کف سازی استفاده می شود.

۲- چسب های خمیری به صورت مجزا در ساخت و آماده سازی کاشی های ساختمان به کار می روند. برای استفاده از آن ها با هیچ ماده ای ترکیب نشده و به تنهایی خاصیت چسبندگی خود را اعمال می کنند. مقاومت این دسته از چسب ها نیز تایید می شود.

مهم ترین نکات نصب و استفاده از چسب های کاشی

خرید چسب کاشی باید با در نظر گرفتن نحوه استفاده از این مواد انجام شود. در صورتی که به نحوه نصب آن ها در محل های مورد نظر توجه نداشته باشید، کیفیت کاشی کاری شما به حد مطلوب نمی رسد. برای حفظ کیفیت کاشی کاری در محیط های ساختمانی باید به روش استفاده از این مواد دقت داشته باشید.

در وهله اول به مقادیر چسب به کار رفته در محل های مورد نظر دقت کنید و بر اساس توضیحات درج شده بر روی بسته بندی و نظرات کارشناسان فنی میزان مشخصی از آن ها را به کار ببرید. در خرید چسب کاشی اطلاعاتی در خصوص نصب آن ها در محل های مورد نظر کسب کنید. در ادامه ریز نکات استفاده از این مواد را بررسی می کنیم:

کاشی کاری بر سطوح سست ساختمانی

در صورتی که فرایند کاشی کاری را بر روی سطوح سست و نرمی مانند دیوارهای کاه گلی یا گچی انجام می دهید، پیش از خرید چسب کاشی باید زیرسازی مناسبی بر سطوح مورد نظر ایجاد کنید. در این زمینه باید لایه های زیرین را به دقت بتراشید و کمی سیمان در سطوح جدید به کار ببرید. سیمان در این بخش ها نقش پلاستر را ایفا می کند. به این ترتیب کاشی ها و سرامیک های شما ماندگاری بیشتری در محل های نصب شده خواهند داشت.

ایجاد دمای مناسب برای استفاده از چسب کاشی

 خرید چسب کاشی باید با در نظر گرفتن دمای نگهداری از آن انجام شود. در خرید چسب کاشی در خصوص دمای اجرای این چسب ها در محل های مورد نظر نیز اطلاعات کافی به دست آورده و این موارد را به دقت بررسی کنید. به این ترتیب در حین استفاده از این محصولات دچار مشکل نمی شوید. شرکت های سازنده این محصولات اغلب پیشنهاداتی در خصوص دمای مناسب برای اعمال آن ها ارائه می دهند.

در حین اجرای آن ها باید دمای محیط کمی گرم شود. در صورتی که از آن ها در دمای پایین استفاده کنید، پس از نصب کاشی با مشکلات بسیاری رو به رو می شوید. در حین خرید چسب کاشی باید نحوه انبار کردن چسب را بررسی کنید. این چسب ها در هوای خیلی سرد خاصیت خود را از دست می دهند و کارایی مورد نظر را نخواهند داشت.

پیش نیازهای خرید چسب کاشی

خرید چسب کاشی باید به صورت اصولی انجام شود. در بازارهای فروش و خرید چسب کاشی انواع دسته بندی های این محصولات وجود دارند. برخی از مدل های این چسب ها قیمت بسیار پایینی دارند. اما کیفیت آن ها نیز به همین اندازه پایین است. برای خرید چسب کاشی مورد نیاز خود پیش از قیمت به دنبال کیفیت مطلوب این محصولات بگردید.

پس از خرید چسب کاشی باید به دستورالعمل های نصب آن ها در محل های مورد نظر دقت داشته باشید و این موارد را در حین خرید نیز بررسی کنید. گاها توصیه می شود که در محل اجرای این چسب ها از فرایند تیشه کاری استفاده کنید و با این روش سطوح مورد نظر خود را به خوبی برای اجرای چسب کاشی آماده سازی نمایید.

مهم ترین مزیت های استفاده از چسب کاشی  

خرید چسب کاشی مزایای بی شماری برای مصرف کنندگان به همراه می آورد. با استفاده از این محصولات کاربردی، بدون هیچ گونه محدودیتی کاشی کاری مورد نظر را بر روی سطوح مختلف اعمال خواهید کرد. این چسب ها برای اتصال به سقف، کف، دیوار و سایر بخش های ساختمان شما کارایی خواهند داشت و استفاده از آن ها بسیار مطلوب است. برخی از مهمترین مزایای این مواد را در زیر مشاهده می کنید:

 1. خرید چسب کاشی استحکام بالای سطوح کاشی کاری شده را به همراه می آورد. قدرت بالای چسبندگی این چسب ها نیز از مهمترین مشخصه های آن ها به شمار می رود.
 2. زمان عملیات کاشی کاری نیز با استفاده از این دسته متریال به شدت کاهش می یابد. از این رو اغلب کاشی کاران مشتریان را برای خرید چسب کاشی و سرامیک پودری یا خمیری ترغیب می کنند.
 3. با خرید چسب کاشی هزینه های سرامیک کاری در محیط ساختمان به شدت کاهش می یابد. به این ترتیب در بودجه بندی های مربوطه نیز صرفه جویی می شود.
 4. با خرید چسب کاشی و استفاده از این ملات برای چسباندن کاشی ها در سطوح مورد نظر، دیگر فرایند تخریب این سطوح انجام نمی شود. به این ترتیب با سهولت هر چه تمام تر کاشی کاری بخش های مورد نظر انجام می پذیرد.

وسایل مورد نیاز برای کاشی کاری با چسب  

در حین خرید چسب کاشی باید در رابطه با وسایل مورد نیاز برای اعمال این چسب ها بر روی سطوح مختلف نیز اطلاعات دقیقی به دست آورید. به این ترتیب کیفیت و دقت این فرایند به میزان قابل توجهی افزایش می یابد. برای انتخاب چسب های مخصوص این فرایند باید در میان بهترین برندها بگردید و به دنبال بهترین کیفیت این محصولات بگردید. استفاده از دستکش نیز در این فرایند از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

سطل و کاردک و ماله کش مورد استفاده در این فرایند نیز از اهمیت بسیار زیادی برخوردار بوده و کارایی قابل توجهی برای مشتریان خواهند داشت. در این خصوص استفاده از همزن های برقی حرفه ای نیز رایج است و کیفیت فرایند کاشی کاری را به طرز قابل توجهی افزایش می دهند. ترازهای ساختمانی نیز در این فرایند به کار برده شده و نقش موثری در این فرایند ایفا می کنند. انواع ترازهای لیزری برای این فرایند مناسب تر هستند.

فرمولاسیون چسب کاشی و سرامیک

در ساخت و آماده سازی این محصولات از مواد مختلفی استفاده می شود. شما می توانید، در فرایند خرید چسب کاشی در خصوص فرمولاسیون هر یک از آن ها نیز اطلاعات کاملی به دست آورید. به این ترتیب خرید چسب کاشی شما با کیفیت بیشتری انجام می گیرد. در ساخت و آماده سازی مدل های مشهور این چسب ها از نسبت های مشخصی از آب و مود رزینی در ترکیب با هم استفاده می شود. ماسه نیز به میزان مشخصی در ساخت و آماده سازی این چسب ها به کار می رود. کربنات کلسیم نیز یکی از مهمترین مواد به کار رفته در فرمولاسیون این چسب ها به شمار می رود.

در هوم فیکس بهترین مدل های این چسب ها با فرمولاسیونی ویژه ارائه می شوند که بسیاری از نیازهای مشتریان را برآورده می کنند. در این مرکز فروش کارشناسان خبره و متبحری خدمات رسانی می کنند و شما را از مواد تشکیل دهنده این محصولات نیز آگاه خواهند کرد. مواد پلیمری و آنتی فوم نیز در مدل های خمیری این چسب ها به کار رفته اند.

مهم ترین خصوصیات چسب های کاشی

این مواد چسبی با خواص و ویژگی های مهمی ارائه می شوند و استفاده از آن ها آثار متعددی بر روی سطوح مورد نظر شما بر جای می گذارد. برخی از این خواص را در زیر مشاهده می کنید:

 1. برخورداری از خاصیت ضد اسیدی که سبب جلوگیری از خوردگی سطوح چسب کاری شده با این متریال می شود. به همین خاطر استفاده از آن ها در هر مکانی بدون محدودیت انجام می گیرد.
 2. هر یک از آن ها از خاصیت ارتجاعی قابل توجهی برخوردار بوده و در این زمینه نیز با استقبال بالایی از سوی مشتریان رو به رو شده است. با وجود خاصیت بالای ارتجاعی این چسب ها، مقاومت کاشی ها با این چسب های صنعتی به شدت افزایش می یابد و فشار کمتری به سطوح زیرین خود وارد می کنند.
 3. عمر بالای این چسب ها نیز از دیگر مشخصه های آن ها به شمار می رود که سبب افزایش مصارف آن ها در عرصه های مختلف شده است.
 4. قدرت چسبندگی آن ها سبب افزایش مصارف این چسب ها شده است. هر یک از آن ها بدون محدودیت بر روی انواع سطوح سنگی، گچی و… به کار می روند.

برترین برندهای ارائه دهنده چسب کاشی

چسب های کاشی با کیفیت های مختلفی تولید شده و در مدل های متنوعی وارد بازارهای پخش و فروش می شوند. قیمت خرید و فروش هر یک از این اقلام نیز با در نظر گرفتن برند سازنده آن ها تعیین می شود. به این ترتیب باید در حین خرید هر یک از مدل های این محصولات به قیمت آن ها نیز دقت داشته باشید. برخی از برترین برندهای چسب کاشی که در فروشگاه ها ارائه می شوند، به شرح زیر هستند:

 1. برند معتبر چسب شیمی ساختمان
 2. برند معتبر پروسر
 3. برند چسب کاشی میی
 4. برند چسب کاشی تافلیکس

هر یک از این محصولات بر اساس وزن بسته بندی، مواد تشکیل دهنده و… قیمت گذاری شده و با هزینه مجزایی به مشتریان ارائه می شوند. نرخ فروش آن ها در کشور ما یکسان نیست و با هزینه های متنوعی خرید و فروش می شوند.

مقایسه چسب های خمیری و پودری

برای خرید هر یک از محصولات باید به مدل های متنوع موجود در بازار دقت داشته باشید. صرف نظر از برند  تشکیل دهنده، دو دسته بندی اساسی برای این محصولات وجود دارد که ماهیت آن ها را تشکیل می دهد. مدل های پودری و خمیری این چسب ها از مهمترین دسته بندی های آن ها به شمار می روند. بسیاری از صنعتگران چسب های پودری را به چسب های خمیری ترجیح می دهند.

از نظر کارشناسان فنی مدل های پودری این اقلام بسیار بهتر و کاربردی تر از مدل های خمیری بر روی سطوح مورد نظر اعمال می شوند. در این زمینه بر اساس نوع کاشی مورد نظر و محل اجرا بهترین مدل چسب مورد استفاده بر روی سطوح نیز مشخص می شود.

کلام پایانی

در این مطلب در رابطه با نحوه خرید چسب کاشی و مولفه های مهم اجرای این فرایند اطلاعات دقیقی به دست آوردید. هر یک از این محصولات برای کاربردهای متعددی به کار برده شده و به همین خاطر نیز استفاده از آن ها در سال های اخیر بسیار متداول شده است. خرید چسب کاشی در هوم فیکس شما را به نتیجه ایده آلتان در کاشی کاری، سرامیک کاری و …. در بخش های کف، دیواره ها و سایر قسمت های ساختمان مورد نظر می رساند. هم چنین سایت ما یکی از فروشندگان برتر پودر بندکشی می باشد. به این ترتیب استفاده از این چسب ها به شدت توصیه می شود.

توجه: این مطلب یک رپورتاژ آگهی (تبلیغات) بوده و سایت سازه پلاس هیچگونه نظر و مسئولیتی ندارد. در صورت نیاز به لینک‌های داخل متن مراجعه فرمایید.

۰ دیدگاه