انتخاب برگه

خرید گاتر و گریل با قیمت مناسب از سایت دکورا ۲۰۲۰

مرداد ۱۰, ۱۴۰۲ | رپورتاژ آگهی

گاتر و گریل یکی از ملزومات برای تعبیه خروجی آب است. برای نصب خروجی آب در اطراف استخر، خروجی آب پارکینگ، فضاهای باز و بسیاری از موارد شما ملزم به نصب گاتر هستید. این روزها دغدغه اصلی خریداران، قیمت گاتر است. به دلیل این که در اکثر مواقع شما مجبور هستید بیشتر از ۴ متر گاتر و گریل تهیه کنید و به دنبال آن هزینه گزافی را متحمل می‌شوید! اما ارزان‌ترین گاتر را می‌توانید از سایت دکورا ۲۰۲۰ مستقیما از تولید کننده تهیه کنید. دکورا ۲۰۲۰ با سابقه فعالیت تخصصی به مدت چند دهه در عرصه محصولات ساختمانی، به صرفه‌ترین و باکیفیت‌ترین گاتر‌ها را به شما عرضه می‌کند.

چرا خرید گاتر و گریل از سایت دکورا ۲۰۲۰ ارجحیت دارد؟!

فروشگاه دکورا ۲۰۲۰ سال‌های متمادی در عرصه محصولات ساختمانی فعالیت داشته و امکان ارائه بهترین گاتر و گریل را به شما دارد. شما با خرید گاتر از دکورا ۲۰۲۰ از مشاوره رایگان و پشتیبانی نامحدود بهره‌مند می‌شوید. می‌توانید در هر زمان، ‌حتی روزهای تعطیل به هر تعدادی،‌ سفارش خود را ثبت کنید و دغدغه ناموجود شدن محصول را نداشته باشید! درصورت عدم تطابق گاتر خریداری شده با فضای مورد نظرتان می‌توانید گاتر و گریل‌ها را با نوع دیگری تعویض کنید. ارسال آسان و بی‌دردسر از دیگر مزایای این فروشگاه است. به دلیل فروش مستقیم از کارخانه،‌ قیمت گاتر در دکورا ۲۰۲۰ بسیار ارزان‌تر از سایر فروشگاه‌ها بوده و علاوه بر آن، تخفیف‌های ویژه‌ای برایتان در نظر می‌گیرند.

نصب گاتر و گریل چه ضرورتی دارد؟

قاعدتا شما برای خروجی آب در فضای خود باید تدبیری بیاندیشید. معمولا در فضاهای کوچکتر و فضاهای داخلی برای خروجی آب، کفشور نصب می‌کنیم. اما برای فضاهای وسیع‌تر و خارجی، باید اقدام به نصب گاتر کنیم. اگر در فضایی که حجم آبریزی بالا است، خروجی آب نداشته باشیم و یا خروجی آب کوچک باشد، احتمال تخریب مصالح بالا می‌رود. در این شرایط خسارت سنگینی را متحمل می‌شویم! در نتیجه نصب گاتر امر بسیار ضروری است. گاتر متشکل از چند جزء می‌باشد. کانال خروجی آب یکی از اجزای گاتر است. گریل، درپوشی است که روی کانال خروجی آب نصب می‌شود و از طریق آن، آب وارد کانال شده و به فاضلاب می‌رود. شما می‌توانید بر حسب نیاز، فقط گریل یا گاتر کامل سفارش دهید. هم چنین اتصالاتی برای نصب گاتر لازم است که می‌توانید حین مشاوره با کارشناسان دکورا ۲۰۲۰ با آن‌ها آشنا شوید.

معرفی انواع گاتر و گریل

اگر می‌خواهید گاتر ارزان بخرید، گاتر پلی آمیدی گزینه خوبی است. گاتر و گریل پلی آمیدی نسبت به سایر گاترها جنس متوسط‌تری دارد. تحمل وزن گاتر پلی آمیدی کمتر از گاتر کامپوزیتی و یا گاتر چدنی است. اما برای فضاهایی که نیاز به تحمل بار سنگین ندارید، ‌گزینه امن و به صرفه‌ای است. نوع دیگری از این محصول، گاتر کامپوزیتی است که قابلیت تحمل وزن تا ۲۵ تن را دارد. این مدل، جزء جدیدترین گاتر و پرفروش‌ترین گاتر در بازار است. می‌توانید برای تهیه آن به سایت دکورا ۲۰۲۰ مراجعه کنید.

گاتر کامپوزیتی را می‌توانید برای پارکینگ، رستوران، کارخانه و… به کار ببرید. اما از بین تمام گاتر و گریل‌ها، گاتر چدنی به عنوان قوی‌ترین گاتر شناخته می‌شود! همانطور که می‌دانید چدن از تحمل وزن بالایی برخوردار است و می‌تواند تا ۵۰ تن بار را تاب بیاورد! پرفروش‌ترین گاترچدنی،‌ گاترچدنی C250 است. این مدل تقویت شده می‌باشد که از توان بالایی برخوردار است. از آنجایی که عموم خریداران،‌ برای پروژه‌های مسکونی و یا معمولی اقدام به خرید گاتر می‌کنند، پیشنهاد ما گاتر کامپوزیتی است. به دلیل این که گاتر کامپوزیتی دارای قیمت به صرفه، تحمل بالا، زیبایی ظاهری و معیار‌های کیفی استاندارد است و برای کاربری‌های مسکونی، گاتر کامپوزیتی کفایت می‌کند.

هرآنچه باید درباره نصب گاتر بدانیم…

برای نصب گاتر باید فضایی را برای حفر کانال در نظر بگیرید. عمق کانال گاتر ۶ یا ۸ سانتی متر است. روی این کانال باید گریل را سوار کنید. نصب گاتر کامپوزیتی، نصب گاتر چدنی و سایر گاتر‌ها مشابه هم است. علاوه بر عمق کانال گاتر باید عرض گاتر را هم انتخاب کنید تا محصول نهایی با کاربری مورد نظرتان همخوانی داشته باشد. برای فضاهایی که با حجم آب ریزی بیشتری مواجه هستید، گاتر کامپوزیتی عرض ۱۳ و یا گاتر کامپوزیتی عرض ۲۰ پیشنهاد مطلوبی هستند. هنگام خرید گاتر باید قطر لوله فاضلاب را بدانید تا کارشناسان دکورا ۲۰۲۰ بهترین اتصالات خروجی را برای گریل و گاتر شما تعبیه کنند. هرچه نکات تکمیلی بیشتری را در نظر داشته باشید، خرید بهتری را تجربه می‌کنید.

در نصب گاتر پارکینگی باید توجه کنید که گاتر مورد نظر آنقدر مرغوب باشد که با عبور هر اتومبیل صدای مهیب ساطع نکند. نصب اصولی گاتر هم در عدم تولید صدا بسیار موثر است. سعی کنید از یک نصاب کاربلد بخواهید تا این کار را برایتان انجام دهد. در هر فضایی باید با توجه به ویژگی آن فضا اقدام به خرید گاتر و نصب گریل کنید. مثلا در رستوران‌ها شما احتمال تخلیه روغن و چربی به همراه سایر فضولات را در گاتر دارید. بنابراین توصیه می‌شود گهگاهی داخل کانال گاتر را بررسی کنید تا در صورت نیاز، پسماندهای باقی مانده را تمیز کنید. این کار علاوه بر افزایش طول عمر گاتر، سبب جلوگیری از انسداد خروجی فاضلاب خواهد شد.

اگر برای فضای باز و یا فضاهای عمومی می‌خواهید اقدام به خرید گریل کنید، باید احتمال دزدیده شدن را در نظر بگیرید. معمولا احتمال دزدیده شدن گاتر استیلی نصب شده در پارک و یا پیاده رو‌ها زیاد است، چون متریال استیل بسیار گران و ارزشمند است. بنابراین ما توصیه می‌کنیم که برای چنین فضاهایی از نصب گاتر کامپوزیتی بهره بگیرید. در نهایت باید بدانید که محاسبه گاتر، قیمت گاتر، انتخاب مدل و رنگ گاتر یک پروسه زمانبر است که برای تسریع تصمیم گیری بهتر است از متخصصان این حوزه کمک بگیرید. سایت دکورا ۲۰۲۰ مرجع تمامی گاتر‌های دست اول بازار است که می‌تواند شما را در مسیر خرید گریل و گاتر باکیفیت همراهی کند. برای خرید آسان و باکیفیت، دکورا۲۰۲۰ را انتخاب کنید.

توجه: این مطلب یک رپورتاژ آگهی (تبلیغات) بوده و سایت سازه پلاس هیچگونه نظر و مسئولیتی ندارد. در صورت نیاز به لینک‌های داخل متن مراجعه فرمایید.

۰ دیدگاه