انتخاب برگه

خرید یونولیت فشرده ورقی در ابعاد مختلف

شهریور ۱۵, ۱۴۰۰ | رپورتاژ آگهی

اگر قصد خرید یونولیت ورقی دارید، یادتان باشد که چه می خرید و چطور می خرید!

یونولیت فشرده ورقی محصولی سبک و در عین حال بسیار قوی است. این محصول برای عایق بندی بسیار عالی است. یونولیت عایق محصولی بی نظیر با مقاومت حرارتی بسیار بالا بوده که با توجه به ساختار سلول بسته آن می تواند بهترین گزینه با هدایت حرارتی بسیار کم باشد.

یونولیت با چگالی بالا یکی از بهترین محصولاتی است که توانسته مقاومت مکانیکی اصولی را مورد پوشش قرار دهد. سطح انعطاف پذیری یونولیت فشرده به صورتی است که می توان آن را از نظر قدرت همه کاره دانست. این محصول برای کاربردهای خاص مورد استفاده قرار می گیرد. مقاومت فشاری بالا در برنامه هایی که بار سنگین دارند بهترین گزینه محسوب می شوند. یونولیت های به کار رفته در این محصول به صورتی بوده که کمتر تحت تاثیر محیط قرار می گیرد.

یونولیت ورقی
یونولیت ورقی

یونولیت ورقی

ثبات ابعادی یونولیت با دانسیته بالا

یونولیت فشرده با ثبات ابعادی خود توانسته محصولی همه فن حریف باشد. این محصول در شرایط مختلف محیطی بدون تاثیر باقی مانده است به طوری که حداکثر تغییر بعدی کف ای پی اس در آن دیده می شود. در خرید یونولیت فشرده لحظه ای نگران خصوصیات الکتریکی آن نباشید. محصول به شکلی طراحی شده است که مقاومت دی الکتریک بالایی دارد. محدوده فرکانس به کار رفته برای یونولیت فشرده به صورتی است که در تراکم خالص بررسی می شود. این محصول قالب بندی شده در سایت یونولیت با بهترین کیفیت در اختیار شما قرار می گیرد. یونولیت های قالب بندی شده بر اساس رعایت مشخصات صنعت بسته بندی الکترونیکی توانسته اجرای درستی داشته باشد.

جذب آب بالا یونولیت فشرده

خرید یونولیت فشرده با جذب آب بالا یک تیر است و چند نشان! زمان خرید محصولات بی کیفیت به پایان رسیده است. یونولیت فشرده با کیفیت حتی زمانی که در آب غوطه ور شود باز هم به مقدار بسیار ناچیز آب را جذب می کند. دیوارهای سلولی یونولیت ها اغلب ضد آب هستند و آب تنها از کانال های ریز بین دانه های ذوب شده وارد کف می شود. بنابراین با خیال راحت یونولیت فشرده را سفارش دهید حتی اگر غرق در باران های اسیدی هستید. خبر خوب اینکه آب و محلول های آبی اعم از نمک و همینطور مواد قلیایی روی یونولیت ها تاثیری ندارند. یونولیت ها به راحتی می توانند با حلال های آلی روبرو شده و آنها را تخریب کنند.

یونولیت فشرده
یونولیت فشرده

یونولیت فشرده

یونولیت بسته بندی فشرده با کیفیت عالی

ما به عنوان مرکز یونولیت تهران به شما پیشنهاد می کنید یونولیت فشرده را خریداری کنید، محصولی که به واسطه فرایند اکستروژن تولید شده است و با هر سلول توسط دیوارهای پلی استر ترکیب می شود. محصولی فوق حرفه ای و بسیار عالی که از نظر کیفیت قطعاً شما را راضی می کند. یونولیت فشرده شامل یک ورق اکسترود شده است و از ماده دمنده مخلوط در آن استفاده شده است به طوری که یک ترکیب رنگ بی نظیر داشته و عامل دمنده آن ایکس پی اس است. این محصول برای محیط های مرطوب که نیاز به سطح مقاومت بالایی در برابر انتشار بیشتر بخار آب دارند استفاده می شود و کیفیت بی نظیری دارد.

یونولیت بسته بندی
یونولیت بسته بندی

یونولیت بسته بندی

خرید یونولیت داخل سفال با پایداری ۱۰۰ درصد

وقتش رسیده با محصولات نامناسب و قیمی خداحافظی کنید. یونولیت فشرده داخل سفال با عناصر آلی اعم از کربن و هیدروژن و اکسیژن طراحی شده است به طوری که از نظر وزن بسیار سبک بوده و کیفیت خوبی دارد. مواد یونولیت فشرده به صورتی است که می توان آن را به محصولات بسته بندی تبدیل کرد و در نهایت کالایی با دوام تولید می شود.

یونولیت سقفی مقاوم در برابر فرسودگی

یونولیت های سقفی باید از نظر کیفیت بسیار قوی باشند، دچار خمیدگی نشوند و فرسایش نداشته باشند چیزی که در یونولیت فشرده سقفی در اختیار شما قرار می گیرد. محصولی بسیار عالی در برای نور مستقیم خورشید که هرگز تغییر وضعیت نمی شود. همینطور سطح مقاومت این محصول در برابر آتش نیز قابل ستایش است. محصولی که به دست ما میرسد به واسه مواد افزودنی تقویت شده است به طوری که شرایط گسترش آتش در یونولیت ها به حداقل رسیده است و گزینه بسیار خوبی محسوب می شود. این محصول از نظر کیفیت در شرایط بسیار عالی قرار دارد و فوق حرفه ای اجرا شده است.

یونولیت ها به عنوان قالب بتن در سقف های دال یک طرفه اجرا می شوند که به آنها تیرچه بلوک گفته می شود. ابعاد مناسب اجرای یونولیت های سقفی مستطیلی بوده و با ابعاد ۲۰۰ در ۲۵ قابل اعمال هستند. دانسیته یونولیت فشرده سقفی ملاک اصلی برای تشخیص وزن است و معمولاً بین ۷ الی ۸ کیلوگرم ارزیابی می شود.

یونولیت سقفی
یونولیت سقفی

یونولیت سقفی

یونولیت سردخانه ایمن و کاربردی

یونولیت فشرده سردخانه یک عایق برودتی در سردخانه ها و سایر یخچال های صنعتی محسوب می شود. این محصول به طور کلی برای ساخت یخدان های با کیفیت یک گزینه بسیار عالی است.متریال به کار رفته در یونولیت فشرده سردخانه با بهترین کیفیت طراحی شده است به طوری که برای ساخت تابلوهای اعلانات نیز مورد استفاده قرار می گیرد. طراحی یونولیت فشرده به صورتی است که آفات و حشرات ریز در آن نفوذ نکرده و قابل اطمینان است.

یونولیت فشرده دیواری با قیمت مناسب

نام دیگری که برای یونولیت فشرده دیواری در نظر گرفته شده است یونولیت های دیوارپوش فوم یا دیوارپوش های تزئینی هستند. محصولی بسیار زیبا و جذاب که قدرت عایق آن بسیار عالی بوده و صدا را جذب می کند. این محصول جلوه خاصی به دیوار خانه یا محل کار شما می بخشد. محصول ضد ضربه بوده و برای سالن های ورزشی گزینه بسیار عالی است. یونولیت های دیواری قابلیت شستشو دارند و از ویژگی آنتی باکتریال در آن ها استفاده شده است.

سفارش یونولیت محافظ در سه سوت

ما به عنوان مرکز فروش یونولیت ساوه و یونولیت همدان و سایر نقاط ایران این افتخار را داریم که بهترین محصولات عایق کاری در ساخت نما، دیوار و سقف و همینطور ساخت و سازهای راه آهن را در اختیار شما قرار دهیم. از سوی دیگر می توانید از این محصول در بلوک های پلاستوفوم سقفی نیز استفاده کنید.

این متریال به دلیل فشرده بودن سلول های ساختاری توانسته مقدار آب کمی جذب نماید به این ترتیب نگران پوسیدگی آن نباشید چون در جدیدترین محصولاتی که از سایت یونولیت در اختیار شما قرار می گیرد تست نفوذ پذیری صورت گرفته است شما می توانید از وزن سبک و دوام یونولیت ها اطمینان کافی داشته باشید و در سیستم عایق پنل از آن استفاده کنید.

این محصول به واسطه وزن سبکی که دارد برای پر کردن ساخت و سازهای راه آهن مورد استفاده قرار می گیرد و کیفیت آن تضمین شده است.

خریدی هوشمند از سایت یونولیت

زمانی که یونولیت فشرده را خریداری می کنید به طور کاملاً حرفه ای مصرف آهن و فولاد در سازه شما کاهش می یابد. یونولیت ها در برابر زلزله مقاومت بسیار بالایی دارند و این موضوع به محبوبیت این محصول کمک زیادی میکند. محصول به سادگی قابل حمل بوده و از نظر کیفیت در شرایط مناسبی قرار گرفته است به طوری که وزن آن چندان سنگین نیست. این محصول از نظر حجم بسیار مناسب است و به نوبه خود در برابر صوت و حرارت عایق خوبی محسوب می شود. وقتی خرید از یک فروشگاه معتبر صورت بگیرد، کیفیت کار تضمین شده است و محبوبیت زیادی دارد.

یونولیت
یونولیت

یونولیت

 طرح های اقتصادی رکسانا فوم

رکسانا فوم در جدیدترین اطلاعیه ای خود توانسته در زمینه عرضه مصالح ساختمانی به خصوص یونولیت فشرده عملکرد حرفه ای خود را ثابت کند به طوری که محصولات عرضه شده از سوی رکسانا فوم با سبک ترین وزن ممکن طراحی شده و در نهایت سبب کاهش وزن سازه می شود. از سوی دیگر این محصول به صورتی اجرا می شود که زمان و هزینه را کمتر کرده و نیاز به بتن مصرفی را به حداقل می رساند.

مقاومت در برابر حریق و زلزله و همینطور ضربه پذیر بودن این محصولات به شکلی هستند که در زمان بتن ریزی مورد تایید است. شما محصولی با عایق حرارتی بالا خریداری می کنید به طوری که جلوی سر و صدای مزاحم نیز گرفته می شود.

آسان خرید کنید!

خرید با پیچیدگی بی فایده است، باید مسیر خرید درست باز باشد و همه چیز به طور دقیق مشخص شود. یونولیت های تولید شده از سوی رکسانا کیفیت بی نظیری داشته به طوری که از نظر سطح کیفیت مورد تایید آزمایش و تست های متفاوت است. این محصول در ابعاد مورد نیاز مشتری قابل عرضه است.

با رکسانا فوم خرید شما در سریع ترین زمان ممکن صورت می گیرد و نیاز به صرف هزینه اضافی نخواهید داشت.

یونولیت عایق و فشرده رکسانا فوم را با خیال راحت خرید کنید و نگران کیفیت آن نباشید. محصولاتی که از مجموعه ما در اختیار شما قرار می گیرد تمام تست های آزمایشگاهی را پشت سر گذاشته و به رتبه خوبی رسیده است. یونولیت عایق با بهترین کیفیت در اختیار شما قرار می گیرد و می توانید از آن استفاده خوبی داشته باشید. از یاد نبرید که یونولیت های ورقی فشرده در ابعاد مناسب و با بسته بندی کاملاً حرفه ای ارسال می شود و هیچ مشکلی از نظر تضمین کالا وجود ندارد. یونولیت عایق باید با کیفیت باشد درست همان چیزی که رکسانا فوم می خواهد.

راه های ارتباطی با کارخانه تولیدی یونولیت رکسانا فوم:

آدرس:

تهران جاده ساوه سه راه آدران انتهای یخ سازی  رکسانا فوم نبش خ عسگری پ ۱۲۱

ایمیل پشتیبانی:

info@yonolit.com

شماره های تماس رکسانا فوم:

موبایل: ۰۹۱۲۸۹۸۶۲۷۳

موبایل: ۰۹۱۲۷۰۱۹۵۰۱

داخلی۱: ۰۲۱۵۶۸۶۴۴۶۶

داخلی۲: ۰۲۱۵۶۸۶۴۴۷۷

داخلی۳: ۰۲۱۵۶۸۶۴۴۸۸

داخلی۴: ۰۲۱۵۶۸۶۴۴۹۹

توجه: این مطلب یک رپورتاژ آگهی (تبلیغات) بوده و سایت سازه پلاس هیچگونه نظر و مسئولیتی ندارد.

۰ دیدگاه

سوالی دارید؟ پیام دهید