انتخاب برگه

دانلود ایتبس Etabs 2016 16.0.0 به همراه کرک

دانلود KeyGen (کرک ساز) نسخه ۲۰۱۶٫۰٫۱ ایتبس

فقط دانلود مستقیم کرک ساز ایتبس ۲۰۱۶٫۰٫۱ به تنهایی (zip | ۱٫۶ MB)

 


آموزش کرک کردن Etabs بصورت کلی

پوشه زیپ با نام crack که کرک داخل ان قرار دارد، این پوشه را از فشرده بودن خارج کنید، (اگر هنگام خارج کردن از فشردگی آنتی ویروس یا نرم افزارهای مشابه فایلی را Delete کرد یا پیغامی داد حتما در آنصورت آنتی ویروس و برنامه های محافظ را غیرفعال کنید.)
این ۳ تا فایل حتما در داخل پوشه باشد: csimp.exe و lsc.exe و lsco.exe سپس با راست کلیک Run as admin… فایل csimp.exe را اجرا کنید. از select product ایتبس را انتخاب کنید. تاریخ انقضا license را به یک سال بعد از تاریخ روز و ترجیحا یک روز کمتر انتخاب کنید.
حال برای دسترسی به کدی که مختص کامپیوتر و نرم افزار نصب شده روی سیستم شما هست از صفحه دسکتاب با راست کلیک و قسمت properties و بعدا open file location به مسیر نصب برنامه بروید. آنجا فایلی با نام echoid.exe را باز کرده (ترجیحا Run as admin) و داخل آن عبارتی مثل E1-7E137 (هر کامپیوتر متفاوت) وجود دارد فقط قسمت ۵ کاراکتر آخر را با حساسیت حروف بزرگ و کوچک بردارید.
و دوباره در برنامه csimp که تاریخ انقضا لایسنس را وارد کرده اید بعد از ۴- پنج حرف برداشته شده را تایپ کنید.
سپس روی generated! کلیک کنید یک فایل داخل همان پوشه کار (پوشه کرک) ایجاد می شود (با نامی مشابه ETABS 9.5-04-07-2016_0x4-7E137.lic) نام آن فایل را به lservrc بدون هیچگونه کاراکتر کم و زیاد تغییر دهید (پسوند lic را در پایان نام فایل حذف کنید (توضیح مشاهده پسوند فایل ها در پایین)) و سپس آن فایل lservrc را به محل پوشه اصلی نصب نرم افزار
(مثلا: C:\Program Files (x86)\Computers and Structures\ETABS 9)
کپی کنید و اگر فایل مشابهی در آنجا وجود داشت جایگزین آن بکنید و کنترل نمایید که بعد از کپی نام فایل بصورت (lservrc (1 تغییر پیدا نکرده باشد.
با طی کردن مراحل بالا نباید مشکلی در کرک برنامه وجود داشته باشد.
(اگر بیش از یک سال روی کامپیوتر ایتبس دیگری نصب بود ان موقع ایتبس را به درایو دیگری نظیر D نصب کنید.)

* توضیح مشاهده پسوند فایل ها: در یک پنجره ویندوز در قسمت Organize مسیر Folder and search option سپس تیک گزینه زیر را بردارید. Hide extensions for know file types