انتخاب برگه

دولت ۱۷۰ میلیون پوند برای تسریع ساخت Sizewell C تزریق می کند

مرداد ۳, ۱۴۰۲ | پست تولید شده با هوش مصنوعی | ۰ دیدگاه

دولت تأیید کرده است که ۱۷۰ میلیون پوند اضافی در نیروگاه هسته‌ای Sizewell C سرمایه‌گذاری خواهد شد تا آماده‌سازی برای شروع ساخت و ساز تسریع شود.
Sizewell C یک نیروگاه هسته ای در حال توسعه با ظرفیت ۳.۲۶ گیگاوات در ساحل سافولک است که پیش بینی می شود ۲۰ میلیارد پوند هزینه داشته باشد و ساخت آن بین ۱۳ تا ۱۷ سال طول می کشد. سال گذشته دولت به تصمیم نهایی ۷۰۰ میلیون پوند کمک کرد.
دولت گفت: آخرین ۱۷۰ میلیون پوند اضافه شده برای آماده سازی سایت Sizewell C برای ساخت و سازهای آینده، تهیه اجزای کلیدی از زنجیره تامین پروژه و گسترش نیروی کار استفاده خواهد شد. به گفته دولت، مبلغ جدید “نماینده یک اصلاح مجاز یارانه میراثی در طرح سرمایه گذاری بر اساس قوانین کنترل یارانه است”.
توسعه‌دهنده EDF سهمی در هزینه نهایی ۲۰ میلیارد پوندی خواهد داشت، اما حدود ۶۰% باید از سرمایه‌گذاران خصوصی پیدا شود. BT Pension Scheme و NatWest گفته اند که شرکت های بازنشستگی و NatWest دیگر ثبت نام نخواهند کرد. علاقه مندی.
برای افزایش علاقه سرمایه‌گذاران خصوصی، دولت . مشابه مکانیسم های مورد استفاده در ترمینال ۵ هیترو و تاید وی، RAB به سرمایه گذاران اجازه می دهد تا بخشی از پول خود را در مرحله ساخت و ساز پروژه از طریق مالیات برگردانند. مالیات دهندگان قبل از دریافت پاداش، هزینه کارخانه را از طریق اضافه هزینه ماهانه بر مالیات خود پرداخت می کنند.
با این حال، تحلیل دانشگاه کسب و کار از دانشگاه کسب و کار سی ولز می‌تواند هزینه‌های مالی زیادی را برای پایان دادن به مالیات‌های دانشگاه گرین‌ویچ انجام دهد. بیش از پیش بینی های دولت.
آخرین بودجه به شرح زیر است این دستگاه با هدف توسعه مجدد فناوری هسته‌ای در مقیاس بزرگ و همچنین توسعه فناوری‌های هسته‌ای بزرگ (SMR) در نظر گرفته شده است. پروژه هایی مانند Sizewell C و در حال ساخت Hinkley Point C.
اندرو بووی، وزیر شبکه‌های هسته‌ای و هسته‌ای، گفت: «گام‌هایی که امروز برمی‌داریم، توسعه یکی از بزرگترین پروژه‌های ما، Sizewell C را به سمت تصویب نهایی سرعت می‌بخشد، که ساخت و ساز را قادر می‌سازد در اسرع وقت شروع شود و از هزاران شغل برای جوامع در سافولک و در سراسر کشور حمایت کند.
گروه کمپین Stop Sizewell C گفت: «دیدن وزرا که ماه‌ها قبل از تصمیم نهایی سرمایه‌گذاری پول نقد مالیات دهندگان بیشتری را می‌پاشند، در حین حفظ محرمانه بودن کامل در مورد اینکه آیا Sizewell C می‌تواند به ارزش پول دست یابد یا خیر، در گلو می‌ماند. با توجه به اینکه یک بازرس دفتر مقررات هسته‌ای Sizewell را یک سایت گران‌قیمت برای توسعه می‌نامد، و مزرعه بادی دریایی Vattenfall Boreas قربانی افزایش ۴۰ درصدی هزینه‌ها شده است، چه زمانی وزیران درباره هزینه واقعی Sizewell C صحبت خواهند کرد؟»
آنچه را خوانده اید دوست دارید؟ برای دریافت خبرنامه‌های روزانه و هفتگی وبلاگ سازه پلاس را فراموش نکنید .

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *