انتخاب برگه

راهنمای خرید و نصب تاورکرین

فروردین ۲۷, ۱۴۰۲ | رپورتاژ آگهی

نصب تاور کرین

امروزه در صنعت ساختمان سازی وجود یک تاور کرین در پرژه ها ضروری میباشد. بعد از خرید تاور کرین نوبت به نصب تاور کرین می رسد . مونتاژ تاور کرین (نصب تاور کرین) یکی از مراحل حساس بشمار می آید زیرا کوچکترین ایراد در نصب تاور کرین باعث سقوط چرثقیل برجی می شود و خسارات جبران ناپذیری را به وجود می آورد به همین منظور استفاده از افراد مجرب و متخصص در امر نصب تاور کرین بسیار ضروری میباشد که کارفرمایان باید توجه ویژه ای به این موضوع داشته باشند.

زمانی که یک تاور کرن را مشاهده میکنید ممکن است این سوال برایتان به وجود آمده باشد که نصب تاور کرین چگونه است.

گروه مهندسی امجدیان با سه دهه سابقه در زمینه خرید تاور کرین، اجاره تاور کرین ،خدمات مونتاز و دمونتاژ تاور کرین با کادری مجرب و آموزش دیده آماده همکاری با کارفرمایان و مهندسین میباشد.

خرید تاور کرین

تاور کرین یکی از ابزارهای مهم در صنعت ساختمان سازی به شمار می آید بنابراین خرید تاور کرین امری بسیار ضروری و مفید میباشد.معمولا به علت بالا بودن قیمت تاور کرین میتوان به جای خرید تاور کرین از گزینه دیگر یعنی اجاره تاور کرین استفاده کرد.قیمت اجاره تاور کرین نسبت به خرید تاور کرین بسیار مناسب تر است و بعضی از سازندگان به جای خرید تاور کرین اجاره تاور کرین را ترجیح میدهند.قیمت تاور کرین باهم متفاوت هستند و قیمت ها معمولا بر حسب مدل تاور کرین ،تناژ تاور کرین ،سال ساخت تاور کرین و میزان ارتفاع در خواستی بستگی دارد.گروه مهندسی امجدیان فروش تاور کرین در تناژ های مختلف همراه با گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش برای خریداران در نظر گرفته است .ارائه خدمات فروش تاور کرین ،اجاره تاور کرین ،سرویس و نگهداری تاور کرین ،مونتاژ و دمونتاژ تاور کرین با بهترین کادر متخصص و مجرب در کمترین زمان و قیمت بسیار مناسب با بیش از سه دهه تجربه در زمینه خدمات تاور کرین آماده همکاری با کارفرمایان و پیمانکاران صنعت ساختمان سازی میباشد.

قیمت تاور کرین

تاور کرین پتن فرانسه یکی از برند های محبوب در میان چرثقیل های برجی میباشدو توجه خیلی زا پیمانکاران و مهندسین در صنعت ساختمان سلزی را به خود جلب کرده است . تاور کرین پتن فرانسه دارای مدل ،تناژ و سال ساخت های مختلفی میباشد که هرکدام از موارد ذکر شده در قیمت تاور کرین تاثیر قابل توجهی دارند .تاور کرین پتن فرانسه یک محصول وارداتی میباشد و در کشور فرانسه تولید میشود و از آنجایی که کشور ما در تحریم میباشد و شاهد افزایش قیمت روزانه دلار هستیم قیمت تاور کرین ثابت نیست و هر لحظه در حال تغییر میباشد .جهت اطلاع از قیمت روز تاور کرین به جهت خرید تاور کرین و یا اجاره تارو کرین لطفا با کارشناسان ما دربخش فروش تاور کرین  تماس حاصل فرمایید.

گزوه مهندسی امجدیان با چندین دهه سابقه درخشان در زمینه فروش تاور کرین ،اجاره تاور کرین آماهده همکاری با سازندگان و پیمانکاران میباشد.

توجه: این مطلب یک رپورتاژ آگهی (تبلیغات) بوده و سایت سازه پلاس هیچگونه نظر و مسئولیتی ندارد. در صورت نیاز به لینک‌های داخل متن مراجعه فرمایید.

۰ دیدگاه