انتخاب برگه

راهنمای سنجاق برای همه آنچه باید درباره نصب کولرگازی بدانید

تیر ۲۲, ۱۴۰۰ | رپورتاژ آگهی

یکی از تغییراتی که می‌تواند کیفیت زندگیتان را بهبود ببخشد، استفاده از توری‌های پنجره است. در این مقاله با ما همراه باشید تا به شما نحوۀ ساخت و نصب توری را آموزش دهیم. 

همه آنچه باید درباره نصب کولرگازی بدانید
همه آنچه باید درباره نصب کولرگازی بدانید

نحوۀ ساخت توری پنجره

ممکن است خانۀ خریداری شده از قبل توری داشته باشد اما این توری پاره شده باشد. شما می‌توانید از انواع قاب‌های آماده که توری پنجره دارند، برای نصب به پنجره استفاده کنید. این توری‌ها در اندازه‌های مختلف در بازار موجود هستند. 

ابتدا قاب قبلی را با دقت اندازه بگیرید تا بتوانید انتخاب درستی داشته باشید. سپس چوب‌های عمودی و ریل‌ها را با اره برش بزنید. در انجام این کار می‌توانید از اره‌های رومیزی استفاده کنید. سپس لبه‌ها را با سنباده صاف کنید. بعد از آماده سازی چارچوب، آن را روی سطحی افقی قرار دهید.

نحوۀ ساخت توری پنجره
نحوۀ ساخت توری پنجره

اگر می‌خواهید از یک متخصص کمک بگیرید در قدم اول می‌توانید قیمت ساخت توری پنجره را در شهر خودتان بپرسید. مثلا اگر به دنبال یافتن سازنده توری پنجره در تهران باشید می‌توانید سفارش برای ساخت توری پنجره ثبت کنید و پس از زمانی کوتاه پیشنهاد متخصصان فعال در بازار را مشاهده کنید. از آنجایی که این متخصصین در بازار سنجاق صاحب امتیاز و سابقه و کارنامه هستند با در نظر گرفتن همین موارد و نظرات مشتریان قبلی ایشان، می‌توانید انتخابی آگاهانه تر را تجربه کنید.

نحوۀ نصب توری پنجره
نحوۀ نصب توری پنجره

نحوۀ نصب توری پنجره

 حالا مکان نصب زبانه‌ها را مشخص کنید و علامت بزنید. بعد از اینکه زبانه‌ها آماده شدند، بدون چسباندن آن‌ها را سرجای خود قرار دهید تا از صاف بودن و درست قرار گرفتنشان مطمئن شوید. بعد از چسباندن قطعات به هم، یک ساعت منتظر بمانید تا کاملاً خشک شود. سپس با سنباده اضافات چوب را بگیرید و روی کل قاب یک لایه پرایمر بزنید. بهتر است قبل از خشک شدن پرایمر، قاب را درچارچوب پنجره قرار دهید تا مطمئن شوید که کاملاً سرجای خود قرار می‌گیرد. بعد از ساخت قاب، نوبت اضافه کردن توری به آن است. بهترین راه برای اضافه کردن توری به قاب این است که توری را حدود اینچ بالاتر از قاب نگه دارید و سپس با کمک گیره‌هایی آن را به قاب محکم کنید.

 برای کناره‌های توری و اتصال آن‌ها به قاب می‌توانید از منگنه‌های مخصوص این کار استفاده کنید. بعد از اینکه قسمت‌های بالایی و پایینی کامل به قاب متصل شدند، گیر‌ه‌ها را خارج کنید. اضافات توری را با کمک کاتر ببرید. بعد از اضافه کردن توری، حالا می‌توانید قاب کامل شده را به چارچوب متصل کنید و در صورت نیاز، آن را رنگ بزنید.

توجه: این مطلب یک رپورتاژ آگهی (تبلیغات) بوده و سایت سازه پلاس هیچگونه نظر و مسئولیتی ندارد. در صورت نیاز به لینک‌های داخل متن مراجعه فرمایید.

۰ دیدگاه