انتخاب برگه

راه های ایجاد امنیت در منازل مسکونی

شهریور ۲, ۱۴۰۰ | رپورتاژ آگهی

راه های ایجاد امنیت در منازل مسکونی
راه های ایجاد امنیت در منازل مسکونی

یکی از دغدغه های خانواده ها به هنگام ترک منزل یا شب ها و اوقاتی که در حال استراحت هستند، ایجاد امنیت در منازل شان است. زیرا با وجود امنیت در منزل، خانواده ها آرامش روحی و روانی به دست می آورند و با خیال راحت می توانند به مسافرت رفته یا در منزل استراحت کنند. از این رو راه های ایجاد امنیت در منازل مسکونی مساله حائز اهمیتی است. با استفاده از این راه ها می توان تا حد زیادی از ایجاد خطر و سرقت لوازم منزل توسط سارقین آسوده خاطر بود. در این مقاله قصد آن را داریم تا راه های ایجاد امنیت در منازل مسکونی را مورد بررسی قرار دهیم.

امنیت در منازل مسکونی

استفاده از انواع حفاظ ها

استفاده از انواع حفاظ پنجره و حفاظ های روی دیوارهای حیاط، روی درب ها و پنجره ها، یک ضرورت است. حفاظ آهنی به دلیل استجکام و مقاومت بالایی که دارد گزینه مناسبی برای نرده کشی روی دیوارها و نصب آن روی درب ها و پنجره ها و حتی بالکن منازل است. به این منظور چنانچه در منزل خود از حفاظ در قسمت های گفته استفاده نشده است، کافی است به مراکز تولید حفاظ آهنی سری بزنید و در آن جا با دیدن مدل های مختلف و اطلاع از قیمت آن ها، جفاظی که هم کیفیت مطلوبی دارد و هم به لحاظ قسمت مقرون به صرفه است، خریداری کرده و در منزل خود نصب کنید. انواع حفاظ پنجره مدرن و متحرک و فرفورژه وجود دارد که با توجه به نیاز خود میتوانید انتخاب کنید.

نصب دوربین های مدار بسته

یکی دیگر از راه هایی که می تواند باع افزایش امنیت منزل مسکونی شود، نصب و استفاده از دوربین مدار بسته است. که به اندازه نصب درب آکاردئونی برای ضد سرقت کردن خانه و آپارتمان کاربرد دارد. امروزه استفاده از دوربین های مدار بسته در قسمت های مختلف منزل به پدیده ای رایج تبدیل شده است. به ویژه آن که کنترل آن ها از فواصل دور هم امکان پذیر است و افراد می توانند در هر مکانی که باشند پس از اتصال به آی پی های دوربین خود، به صورت زنده فیلم و تصاویر منزل خود را مشاهده کنند.

نصب دزدگیر

یکی دیگر از راه هایی که می تواند باعث ایجاد امنیت در منازل مسکونی شود، نصب دزدگیر است. این وسیله به میزان بسیار زیادی از بروز سرقت در منازل جلوگیری می کند و مسلما نسبت به سایر سیستم های حفاظتی منازل اهمیت بیشتری دارد. نکته مهم آن است که این وسایل باید به طور مناسب انتخاب شود و به صورت صحیح نصب شود. هم چنین نحوه استفاده از این دستگاه ها هم اهمیت زیادی دارد و باید به درستی مورد استفاده قرار گیرد تا عملکرد مطلوبی داشته باشد.

استفاده از اکسس کنترل

اکسس کنترل یکی دیگر از ابزارهای ایجاد امنیت در ساختمان است. در واقع اکسس کنترل به تجهیزاتی گفته می شود که مانع از ورود افراد غریبه و غیر مجاز می شود. عملکرد این تجهیزات به حالات کارت، رمز، اثر انگشتی و تشخیص چهره است. از این رو تنها افرادی می توانند عبور کنند که مشخصات آن ها قبلا وارد دستگاه و در آن جا ذخیره شده باشد. اکسس کنترل پس از شناسایی فرد مجاز به قفل برقی روی درب فرمان باز شدن می دهد. از این نظر چنین تجهیزاتی از جمله بهترین سیستم های حفاظتی محسوب می شود که می توان آن را در منازل، شرکت ها، انبارها، کارخانه ها، ادارات و ….. نصب کرد. 

حفاظ های ساختمان خود را به صنایع فلزی آریا سفارش دهید

با تلفن زیر در همه مناطق تهران

۰۹۱۲۶۲۱۵۹۵۷-۰۹۱۲۲۱۱۱۱۹۰

توجه: این مطلب یک رپورتاژ آگهی (تبلیغات) بوده و سایت سازه پلاس هیچگونه نظر و مسئولیتی ندارد.

۰ دیدگاه

سوالی دارید؟ پیام دهید