انتخاب برگه

رنگ بادام: ۱۰ گزینه کلاسیک برای خانه شما

تیر ۱۶, ۱۴۰۳ | پست تولید شده با هوش مصنوعی | ۰ دیدگاه

خنثی ها همیشه در طراحی داخلی محبوب هستند، اما در سال های اخیر، رنگ بادامی به نفع خاکستری نادیده گرفته شده است. اخیراً، طراحان داخلی و صاحبان خانه بار دیگر به دنبال رنگ های گرم و آرام بخش بژ هستند. ما می خواهیم رنگ بادامی را به عنوان یک گزینه خنثی همه کاره و نرم پیشنهاد کنیم.

رنگ بادامی گرم است، خنثی متمایل به زرد با ته رنگ صورتی ملایم، تضمین شده است که هر اتاقی را دنج و دلپذیر می کند. بادام به اندازه کافی ظرافت دارد تا آن را پیچیده کند، اما هنوز آنقدر ظریف است که حواس را تحت تأثیر قرار ندهد. رنگ بادامی همه کاره است، بنابراین با رنگ های متنوع دیگر به زیبایی کار می کند. همچنین دارای کیفیتی بی‌انتها است، بنابراین می‌توانید مطمئن باشید که برای سال‌های آینده زیبا به نظر می‌رسد.۱۰ گزینه رنگ بادامرنگ بادامی گزینه های رنگ در ته رنگ، عمق و اشباع متفاوت است. قبل از تصمیم گیری در مورد بهترین رنگ بادامی برای یک اتاق خاص، همه عوامل ثابت و رنگ های اطراف را در نظر بگیرید.

۱. بادام کمرنگ (OC-2) از بنجامین موربادامی کمرنگ، رنگ بژ گرم با کم رنگ است. ته رنگ هلویی این رنگ به‌ویژه در اتاق‌های رو به شمال خوب عمل می‌کند، زیرا ته رنگ آن در نور غیر مستقیم ثابت می‌درخشد. بادام کم رنگ مکمل رنگ‌های خاکستری-آبی کم رنگ، سفید ملایم و رنگ‌های برجسته سیه‌نا سوخته است.

۲. رشته (شماره ۸) از Farrow & BallString یک رنگ تیره و کمی زرد بادامی است. این رنگ ته رنگ سبز کمی هم دارد که رنگ را شاداب و خاکی نگه می دارد. این رنگ بر اساس نور اتاق تغییر می کند. در اتاق های آفتابی روشن خنثی کمتری به نظر می رسد، اما در اتاق های تاریک بدن بیشتری پیدا می کند.

۳. پتوی آلپاکا (BWC-27) از بهرپتوی آلپاکا یک پتوی خنثی با رنگ روشن با ته رنگ زرد گرم است. این رنگ همچنین دارای دوز سالم خاکستری است که رنگ را بی صدا می کند و رنگ را کمتر اشباع و آرامش بخش تر می کند.

۴. Dimity (شماره ۲۰۰۸) از Farrow & BallDimity یک سفید گرم و زیبا با ته رنگ های گلگون است که به اندازه کافی رنگ برای درخشش آن اضافه می کند. این رنگ به اندازه کافی بدنه دارد که می‌توانید آن را در سرتاسر خانه‌تان، چه روی دیوارها و چه روی تزئینات، استفاده کنید تا ظاهری کمی کهنه ایجاد کنید.

۵ . خانه ییلاقی بژ (۷۵۱۱) از شروین ویلیامزبژ بانگالو به اندازه‌ای حضور دارد که حس یک انتخاب رنگ قطعی را به شما بدهد. این رنگ دارای ته رنگ صورتی مایل به نارنجی است که باعث می شود با تزئینات سفید به زیبایی ظاهر شود. با این حال، این رنگ هنوز به اندازه کافی خنثی است که با انواع رنگ های متمایزتر به خوبی کار می کند.

۶. Stony Ground (شماره ۲۱۱) از Farrow & BallStony Ground یک کرم تیره زیبا با ته رنگ قرمز است. این رنگ روی آسیاب کاری یا روی دیوارهایی که فقط به رنگ گرم نیاز دارید خیره کننده به نظر می رسد. این رنگ به زیبایی با رنگ های گرم سفید، خاکستری و آبی-سبز ترکیب می شود.

۷. کتانی طبیعی (CC-90) از بنجامین مورهمانطور که از نامش پیداست، این غیرفعال است -رنگ سفید با ته رنگ زرد. این سایه کم رنگ به دلیل ته رنگ گرمش به خوبی به عنوان رنگ بادامی عمل می کند. این به خوبی با خاکستری و با کمی رنگ سفید مایل به تیره هماهنگ می شود.

۸. سفید الهی (۶۱۰۵) از شروین ویلیامزDivine White یک سایه بادامی کم رنگ دوست داشتنی با رنگ های بژ و قرمز است. این ته رنگ ها کم رنگ هستند، بنابراین بر رنگ غالب نیستند. در عوض، آن‌ها بدنه کافی برای رنگ فراهم می‌کنند که بدون تیره‌کردن رنگ، آن را تا حدی جلوه دهد.

۹. Joa’s White (شماره ۲۲۶) از Farrow & BallJoa’s سفید یک رنگ مایل به رنگ روشن همه کاره است. این یک رنگ تمیز است که به نظر می رسد تازه و جذاب است. این تنها رنگ سیاه را در ترکیب خود دارد تا از روشنایی بیش از حد جلوگیری کند.۱۰. Kestrel White (7516) از شروین ویلیامزKestrel White یک رنگ بادامی متعادل است که بر اساس اتاق و رنگ های اطراف می تواند سرد یا گرم تغییر کند. در کنار رنگ سفید، این رنگ دارای ته رنگ های صورتی ظریف است که به رنگ درخشندگی ملایم و لطیفی می بخشد.

روش های استفاده از رنگ بادامی در خانه رنگ های خنثی مانند رنگ بادام به طرز شگفت انگیزی همه کاره هستند. رنگ های بادامی در طراحی داخلی از ارزش خاصی برخوردار هستند. سایه‌های بادامی تیره بدنه کافی برای استفاده به عنوان رنگ دیوار دارند، در حالی که رنگ‌های بادامی روشن‌تر عمق فوق‌العاده‌ای را در کنار سایر رنگ‌های خنثی ایجاد می‌کنند.از بادامی به عنوان رنگ دیوار استفاده کنید

طرح های تام استرینگررنگ بادام یک رنگ ایده آل برای استفاده در دیوارهای شما است، به خصوص اگر می خواهید با عناصر رنگی دیگر در خانه خود کار کنید. این خنثی گرم و گلگون هم به عنوان رنگ دیوار و هم به عنوان رنگ تزئینی زیبا است. می‌توانید آن را با رنگ‌های سفید گرم، خاکستری ملایم یا حتی رنگ‌های روشن‌تر مانند آبی-سبز برجسته کنید. برای ایجاد یک طراحی منسجم معاصر، دیوارهای بادامی را با دکور بادامی با سایه‌های مختلف ترکیب کنید.

گزینه‌های مبلمان بادام

طراحی های داخلی Tobi Fairley با اضافه کردن یک تکه مبلمان با رنگ بادامی، اتاقی ظریف و پیچیده ایجاد کنید. یک مبل مخملی نرم یا یک بوفه بادام رنگ شده را تصور کنید. بادام به اندازه کافی برای بیان یک بیانیه بدون اینکه اتاق را با رنگ روشن غرق کند، وجود دارد.

لایه در لوازم جانبی بادام رنگشرکت خانه کلبه

بادام یک انتخاب غیرمنتظره اما محکم برای لوازم اتاق مانند فرش، بالش پرتاب، هنر دیوار و مبلمان است. می توانید از بادام برای افزودن بافت و ظرافت به اتاق های سفید روشن استفاده کنید. بادام به اندازه کافی کنتراست به رنگ سفید اضافه می کند تا لایه دیگری از پیچیدگی را بدون تغییر سبک کلی اتاق به آن ارائه دهد. یا از آن برای روشن کردن ظاهر اتاق تاریک استفاده کنید. رنگ‌های بادامی به خوبی با رنگ‌های تیره مانند زغالی یا مشکی هماهنگ می‌شوند.

از آن در کارهای چوبی استفاده کنید

رنگ بادامی یک رنگ ایده آل برای تزئینات، مبلمان رنگ شده یا کابینت است. گزینه های رنگ بادام سبک یک انتخاب کلاسیک برای تزئینات سبک است اما سفید نیست. رنگ‌های بادام برای کابینت‌های آشپزخانه محبوب شده‌اند زیرا دکوراتورها به دنبال راه‌هایی برای ایجاد عمق بیشتر در آشپزخانه‌های با رنگ روشن هستند.

جفت‌های رنگی که با بادامی کار می‌کنند

بادامی رنگی همه کاره است که به خوبی با انواع رنگ های دیگر جفت می شود. در اینجا برخی از ترکیبات مورد علاقه ما آمده است.

بادام + سایه های سفید –  بادام برای لایه بندی با تمام سایه های مختلف سفید ایده آل است. آنقدر به رنگ سفید نزدیک است که کنتراست واضحی ایجاد نکند. اما به اندازه کافی متفاوت است که به اتاق های سفید کمی عمق و ظرافت می دهد.

بادام + خاکستری –بادام و خاکستری جفت متعادلی از سرد و گرم هستند. این جفت ظاهری پیچیده و مدرن را ایجاد می کند که همچنین کلاسیک و جاودانه است. رنگ های بادامی با خاکستری های ملایم و کم رنگ یا زغال های تیره و بد خلق به همان اندازه زیبا به نظر می رسند.

بادام + آبی – بادامی رنگی لطیف و تسکین دهنده است که با رنگ های تسکین دهنده دیگر مانند آبی فوق العاده به نظر می رسد. رنگ‌های بادامی با آبی تیره و نیمه‌شب یا با رنگ‌های آبی-سبز سرد بسیار زیبا به نظر می‌رسند.

بادام + سبز – یک ترکیب رنگ طبیعی بادام و سایه‌های سبز است. این رنگ‌های خاکی در سراسر جهان طبیعی با هماهنگی فوق‌العاده وجود دارند.

بادام + مشکی – بادام و سیاه ترکیبی واضح هستند اما پیچیده و امروزی هستند. بادام یک نقطه مقابل ایده آل برای سیاه است. غیرمنتظره تر و لایه لایه تر از سفید است، اما آنقدر سبک است که کنتراست ارزشمندی را ارائه دهد.

توجه: این محتوا بصورت اتوماتیک توسط هوش مصنوعی وبلاگ سازه پلاس، تولید و منتشر شده است. ممکن است در برخی عبارات کلمه معادل و ترجمه یا جمله‌بندی‌ و رعایت نگارش درست نباشند.

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *