انتخاب برگه

رهبران دولت و صنعت خط لوله ۱۰۰ میلیارد پوندی سرمایه گذاری انرژی را برای دهه آینده ترسیم می کنند

مرداد ۲۹, ۱۴۰۲ | پست تولید شده با هوش مصنوعی | ۰ دیدگاه

دولت و رهبران بخش انرژی برنامه‌هایی را برای سرمایه‌گذاری بیش از ۱۰۰ میلیارد پوند در بخش انرژی بریتانیا در دهه آینده در انرژی‌های تجدیدپذیر، نفت، گاز، هسته‌ای و فن آوری های جدید.
دبیر امنیت انرژی، گرانت شاپس، از نمایندگان شرکت‌هایی از جمله EDF، SSE، Shell و BP در اوایل این هفته در داونینگ استریت برای بحث در مورد برنامه‌های آنها برای سرمایه‌گذاری در پروژه‌های کم کربن و بدون کربن استقبال کرد.
برنامه های سرمایه گذاری مورد بحث عبارتند از:

شل بریتانیا ۲۰ تا ۲۵ میلیارد پوند در سیستم انرژی بریتانیا در ۱۰ سال آینده سرمایه‌گذاری خواهد کرد که بیش از ۷۵ درصد آن به سمت محصولات و خدمات کربن کم و صفر خواهد رفت
BP تا پایان سال ۲۰۳۰ تا ۱۸ میلیارد پوند در سیستم انرژی سرمایه گذاری می کند
SSE سرمایه‌گذاری تا ۱۸ میلیارد پوند تا سال ۲۰۲۷ در زیرساخت‌های کربن کم، با امکان افزایش تا ۴۰ میلیارد پوند در طول دهه تا سال‌های ۲۰۳۱-۲۰۳۱
سرمایه گذاری شبکه ملی بیش از ۱۶ میلیارد پوند در دوره پنج ساله تا سال ۲۰۲۶
EDF 13 میلیارد پوند تا سال ۲۰۲۵ سرمایه گذاری می کند
RWE تا سال ۲۰۳۰ تا ۱۵ میلیارد پوند در زیرساخت های انرژی پاک در بریتانیا سرمایه گذاری می کند
Scottish Power تا سال ۲۰۲۸ تا ۱۱ میلیارد پوند در زیرساخت های حیاتی انرژی سبز سرمایه گذاری می کند

در این بحث همچنین شرکت‌های انرژی بر نیاز به همکاری در سراسر بخش انرژی برای تقویت رقابت‌پذیری بریتانیا، ایجاد و حفاظت از مشاغل در سراسر کشور، کاهش تولید انرژی و پیشرفت به سمت صفر خالص تاکید کردند.
به نوبه خود، شاپس در مورد استراتژی امنیت انرژی و اقداماتی که توسط دولت برای محافظت از زیرساخت های انرژی در برابر اختلالات عمدی اتخاذ می شود، بحث کرد. این اقدامات شامل قانون نظم عمومی است که دارای اختیارات خاصی برای حفاظت از زیرساخت های حیاتی است. او همچنین در مورد همکاری با پلیس برای اطمینان از اینکه معترضان نمی توانند دسترسی غیرمجاز به سایت ها و کار پلیس هسته ای غیرنظامی را که ۱۳۰۰ افسر و ۳۰۰ کارمند پشتیبانی آن برای محافظت از سایت های هسته ای در سراسر انگلیس، اسکاتلند و ولز فعالیت می کنند، داشته باشند، بحث کرد.
وزیر امنیت انرژی همچنین درباره پیشرفت پروژه‌های سرمایه‌گذاری انرژی بریتانیا به‌روزرسانی کرد.
در مورد جذب کربن، این هفته شاهد بودیم که دولت دو پروژه جذب کربن دیگر در هامبر و شمال شرق اسکاتلند را اعلام کرد که می توانند به سمت تبدیل شدن به خوشه هایی برای این فناوری حرکت کنند. اینها در کنار دو مورد در شمال شرقی انگلستان و شمال غرب ولز خواهند بود و هشت مورد دیگر در حال حاضر در نظر گرفته شده است.
نفت و گاز نیز در این هفته افزایش یافته است زیرا دولت تأیید کرده است که دورهای صدور مجوز آینده برای استخراج نفت و گاز در دریای شمال ادامه خواهد داشت. سازمان انتقال دریای شمال گزارش می دهد که در آخرین دور صدور مجوز بیش از ۱۱۵ پیشنهاد از ۷۶ شرکت دریافت کرده است.
تاسیس یک نهاد جدید دولتی با طول تسلیحات هسته ای بریتانیا ذکر شد. شرکت‌ها هم‌اکنون می‌توانند در سازمان هسته‌ای جدید Great British Nuclear ثبت نام کنند تا بودجه توسعه فناوری‌های جدید را تضمین کنند.
Shapps همچنین به شرکت کنندگان یادآوری کرد که بریتانیا بزرگترین مزارع بادی عملیاتی جهان را در سواحل خود دارد و برنامه‌هایی برای توسعه بیشتر در ساحل شرقی آنگلیا و در Dogger Bank در شمال شرق وجود دارد.
نتایج این طرح‌ها با شروع کمپین نصب ۲۷۷ توربین بادی در مزرعه بادی Dogger Bank از این آخر هفته شروع می‌شود. این توربین ها ۲۶۰ متر ارتفاع دارند و با یک کشتی تخصصی (که در بالا مشاهده می کنید) با ظرفیت بالابری ۳۲۰۰ تن به سایت مزرعه بادی در ۱۳۰ کیلومتری سواحل یورکشایر منتقل می شوند. این بزرگترین در نوع خود در جهان است.
شاپز پس از جلسه میزگرد گفت: “ما در یک نقطه مهم در تاریخ انرژی بریتانیا ایستاده ایم: دستیابی به اهداف ما به ادامه همکاری نزدیک با رهبران این صنعت بستگی دارد.
“این توافق مشترک در میزگرد صنعتی امروز بود، که من افتخار تشکیل آن را داشتم، جایی که در مورد مسیر تقویت امنیت انرژی بریتانیا و تقویت رشد اقتصادی بحث کردیم.
“توافق بین شرکت‌های انرژی روشن بود – فرصت‌های بسیار زیادی در پیش است و تنها در صورتی می‌توان از این فرصت‌ها استفاده کرد که دولت بریتانیا، صنعت و تنظیم‌کننده‌ها در سراسر این بخش با یکدیگر همکاری کنند تا سرمایه‌گذاری در انرژی‌های تجدیدپذیر را تسریع کنند، صورتحساب‌ها را کاهش دهند و به صفر خالص تحویل دهند. .
“پروژه های سرمایه گذاری مورد بحث امروز نه تنها صدها هزار شغل ماهر را در سراسر کشور حفظ می کند، بلکه آینده انرژی انعطاف پذیر و پایدار را برای بریتانیا تضمین می کند.”

توجه: این محتوا بصورت اتوماتیک توسط هوش مصنوعی وبلاگ سازه پلاس، تولید و منتشر شده است. ممکن است در برخی عبارات کلمه معادل و ترجمه یا جمله‌بندی‌ و رعایت نگارش درست نباشند.

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *