انتخاب برگه

اطلاعیه سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران

بدینوسیله به اطلاع پذیرفته شدگان در آزمون ورود به حرفه بهمن ماه ۱۳۹۷ می رساند که جدول زمانبندی ثبت مدارک جهت اخذ پروانه اشتغال به کار مهندسی از مورخ ۹۸/۵/۱۵ در سایت سازمان درج می شود و پذیرفته شدگان فقط در روز مربوط می‌توانند نسبت به ثبت درخواست در سامانه members.tceo.ir اقدام فرمایند.

چنانچه متقاضی دریافت پروانه در روز مشخص شده نتواند نسبت به ثبت اطلاعات خود اقدام نماید، پس از اتمام برنامه زمانبندی قادر به ثبت درخواست پروانه اشتغال به کار مهندسی می باشد.

سایر استان ها

پذیرفه شدگان سایر استانها، منتظر اطلاعیه سایت نظام مهندسی استان ها جهت پیوت مدارک برای صدور پروانه اشتغال باشند. خود پروانه اشتغال نیز، حدودا ۴-۵ ماه بعد از پیوست مدارک توسط اداره کل راه و شهرسازی هر استان صادر می‌شود.

معمولا حدود ۴ ماه بعد از اعلام نتایج مدارک را می‌خواهند، بنابر این میتوانید مدارک خصوصا امضاء دو نفر مهندس با سابقه پروانه بالای ۱۰ سال که شما را باید به نظام مهندسی معرفی کنند را آماده نمایید.

عضویت در نظام مهندسی نیز در اولویت تمامی مراحل بالا است، و بهتر از داوطلبین بعدی آزمون نظام قبل از شرکت در آزمون عضو باشند. (شرکت در آزمون بدون عضویت اماکن پذیر است ولی هیچ نکته مثبتی ندارد.)

شروع چت
1
چت واتساپ
سلام، پشتیبانی سازه پلاس هستم، اگر سوالی دارید، لطفا پیام کامل بزارید و منتظر پاسخ بمانید.
Powered by