انتخاب برگه

سازمان‌های خیریه حیات وحش لابی می‌کنند تا برنامه‌ریزی پارک موضوعی توچال لندن حذف شود

مرداد ۲۱, ۱۴۰۲ | پست تولید شده با هوش مصنوعی | ۰ دیدگاه

آینده پارک موضوعی توچال لندن در سوانسکامب، کنت، پس از تلاش‌های ائتلافی از خیریه‌های حیات وحش برای توقف توسعه، دوباره زیر سوال رفته است.
نمایندگانی از RSPB، Buglife، The Wildlife Trusts، Kent Wildlife Trust و CPRE Kent (The Countryside Charity، که قبلاً با نام هایی مانند شورای حفاظت از روستایی انگلستان و شورای حفاظت از Rural England) به وزیر امور خارجه برای ارتقاء سطح، مسکن و جوامع مایکل گوو نامه نوشته اند تا برنامه های این سایت را متوقف کند.
این نامه از Gove می‌خواهد که نام برنامه‌ریزی پروژه زیرساختی مهم ملی استراحتگاه لندن (NSIP) را حذف کند زیرا آینده یک سایت حیات وحش مهم ملی در شمال کنت را تهدید می‌کند.
استراحتگاه لندن یک پارک موضوعی و استراحتگاه پیشنهادی است که برای اولین بار در سال ۲۰۱۲ معرفی شد و از آن زمان مکرراً به تأخیر افتاده است. در زمان راه اندازی، برنامه های این مجموعه شامل پارک آبی سرپوشیده، تئاتر، مکان های موسیقی زنده، جاذبه ها، سینما، رستوران ها، فضای رویداد و هتل ها بود. همچنین یک آکادمی آموزشی برای بخش های سرگرمی و مهمان نوازی، یک پارک جدید کشور، یک مجتمع بازدیدکنندگان علم و آموزش و یک مرکز هنرهای نمایشی مرتبط با این پروژه خواهد بود.
شبه‌جزیره سوانسکامب، جایی که قرار است ساخته شود، از سال ۲۰۱۴ موضوع یک دستور رضایت توسعه (DCO) بوده است. تاریخ تکمیل اولیه استراحتگاه لندن برای سال ۲۰۱۹ بود، اما از آن زمان برنامه‌ها با توجه به ریزورت لندن بررسی و بازنگری شده است. جدیدترین برنامه بازبینی شده برای سال ۲۰۲۴ تنظیم شده است.
در نامه هفته گذشته، بسی اسپایت، مدیر عامل RSPB، مت شاردلو، مدیر عامل Buglife، مدیر سیاست و امور عمومی The Wildlife Trust، جوآن ادواردز، مدیر اجرایی Kent Wildlife Trust، ایوان بوون جونز و مدیر CPRE کنت، هیلاری نیوپورت، از Gove خواستند تا این قرارداد را لغو کند. جهت NSIP برای استراحتگاه لندن در شبه جزیره سوانسکام.
در این نامه آمده است: «به عنوان ائتلافی از سازمان‌های پیشرو در حفاظت از طبیعت، از شما می‌خواهیم از اختیاراتی استفاده کنید که به موجب بخش ۲۳۳ قانون برنامه‌ریزی (۲۰۰۸) به وزیر امور خارجه اعطا شده است تا دستورالعمل صادر شده به LRCH در تاریخ ۹ را لغو کنید. می ۲۰۱۴.
«ما به عنوان ائتلافی از سازمان‌های پیشرو حفاظت از طبیعت برای حفاظت از سایت علمی ویژه شبه جزیره سوانسکامب (SSSI)، که هم یک سایت حیات وحش مهم در سطح ملی و هم یک فضای سبز پر استفاده برای مردم محلی است، با هم کار کرده‌ایم. و بازدیدکنندگان.
“متأسفانه، این سایت منحصر به فرد همچنان در معرض تهدید پارک موضوعی پیشنهادی استراحتگاه لندن قرار دارد.”
طبق این ائتلاف، بیش از ۲۰۰۰ گونه حشرات و سایر بی مهرگان در شبه جزیره سوانسکامب ثبت شده است، از جمله عنکبوت پرش متمایز به شدت در معرض خطر. این منطقه همچنین محلی برای پرورش پرندگان در جنوب شرقی، و همچنین محل زندگی سمورها، حشرات و گیاهان کمیاب مانند ارکیده مرد است.
در نامه آمده است: «این به لطف موزاییک قابل توجه این سایت ویژه از علفزارها، زیستگاه‌های ساحلی، بوته‌ها و تالاب‌های پیچیده است که از تاریخ پیچیده و احیای آن توسط طبیعت ایجاد شده است.
یک درخواست DCO برای سایت برای بررسی در ژانویه ۲۰۲۱ پذیرفته شد، اما بعداً در مارس ۲۰۲۲ در آستانه جلسه استماع مقدماتی برنامه ریزی شده پس گرفته شد. در ماه مه ۲۰۲۲، شبکه راه آهن، بزرگراه های ملی و وزارت حمل و نقل (DfT) به دنبال غرامت در رابطه با برنامه برنامه ریزی متوقف شده بودند.
انصراف از درخواست DCO به دنبال آنچه ائتلاف گروه حیات وحش آن را به عنوان “یک دوره مقدماتی بی‌سابقه یکساله از معاینه توصیف کرد که در طی آن متقاضی نتوانست به ضرب‌الاجل‌های تعیین‌شده توسط معاینه برای ارائه مواد درخواستی، بر خلاف اهداف قانون برنامه‌ریزی ۲۰۰۸ تشویق برنامه‌های کاربردی ساده، پیش‌بار و به موقع است.
این گروه اضافه کرد که عقب نشینی با “یک دوره طولانی عدم فعالیت، با عدم وجود ارتباطات و تنها بیانیه های مطبوعاتی گاه به گاه که نشان می دهد یک پیشنهاد “کوچک شده” برای استراحتگاه لندن برنامه ریزی شده است، دنبال شد.”
در آن زمان، ائتلاف با گروه محلی Save Swanscombe Peninsula SSSI برای ایجاد چشم اندازی برای شبه جزیره سوانسکامب، با حیات وحش و جامعه محلی در هسته آن، کار کرد.
Vision for the Swanscombe Peninsula که در سال ۲۰۲۲ توسعه یافت، بیان می‌کند: «ما می‌خواهیم آینده‌ای را برای Swanscombe ببینیم که شبه جزیره را هم برای حیات وحش ارزشمند و هم برای جامعه محلی که در اطراف آن رشد کرده‌اند، ایمن می‌کند. این نیاز به اقدام دارد – طبیعت Swanscombe را پس گرفته است، اما هنوز برای محافظت از آینده خود به کمک ما نیاز دارد.
نامه به گوو تأیید کرد که ائتلاف “حمایت قابل توجهی از این چشم انداز دریافت کرده است”. با این حال، با وجود مسیر NSIP که هنوز برقرار است، “ثابت شده است که تصمیم گیرندگان کلیدی بتوانند متعهد به اقدامی شوند که چشم انداز را فعال می کند، دشوار است”.
نامه ائتلاف به گوو اضافه کرد: “اکنون بیش از ۹ سال از دستور وزیر امور خارجه وقت می گذرد که طی آن زمان درک اهمیت این سایت بسیار بهبود یافته است، همانطور که تعهدات دولت برای مقابله با آن بهبود یافته است. بحران آب و هوا و تنوع زیستی از زمان صدور این دستورالعمل، تنوع زیستی و ارزش جامعه شبه جزیره سوانسکامب به رسمیت شناخته شده است، که با اعلام آن به عنوان یک SSSI، گروه Save Swanscombe Peninsula SSSI به بیش از ۱۷۰۰ عضو و درخواستی برای دفاع از سایت با جمع آوری بیش از ۳۵۰۰۰ امضا نشان داده شده است. .
“با توجه به این انبوه اطلاعات جدید و کاهش این طرح، ما قویاً معتقدیم که تصمیم اتخاذ شده برای در نظر گرفتن اقامتگاه لندن از طریق فرآیند DCO باید بازنگری شود و وضعیت توسعه به عنوان یک NSIP لغو شود.”

توجه: این محتوا بصورت اتوماتیک توسط هوش مصنوعی وبلاگ سازه پلاس، تولید و منتشر شده است. ممکن است در برخی عبارات کلمه معادل و ترجمه یا جمله‌بندی‌ و رعایت نگارش درست نباشند.

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *