انتخاب برگه

شبکه راه آهن با اپراتور راه آهن ملی سوئیس برای به اشتراک گذاشتن فناوری بازرسی دارایی هوش مصنوعی امضا می کند

مرداد ۱۲, ۱۴۰۲ | پست تولید شده با هوش مصنوعی | ۰ دیدگاه

Network Rail با SBB، اپراتور راه‌آهن ملی سوئیس، برای بررسی استفاده از فناوری هوش مصنوعی (AI) برای بازرسی پل‌های فولادی و ردیابی در شبکه بریتانیا همکاری خواهد کرد. .
بخشی از برنامه مشارکت بین‌المللی تحقیق و توسعه (IRDPP) که به تازگی تشکیل شده است، توافق با SBB با هدف حفظ هدف برنامه برای توسعه فناوری برای بهبود ایمنی خواهد بود.
قابلیت‌های هوش مصنوعی که دو بدنه راه‌آهن به آن‌ها توجه خواهند کرد، به وضعیت پل‌ها و مسیرهای فولادی، به‌ویژه سوئیچ‌ها و صلیب‌ها، و نظارت بر وضعیت راه‌آهن سبک از راه دور مربوط می‌شود.
Network Rail بیان کرد که این توافقنامه، در قالب یک یادداشت تفاهم (MoU)، اولین گام برای تقویت روابط با اپراتورهای راه آهن بین المللی، به اشتراک گذاری دانش و بهترین عملکرد است.
رابرت آمپومه، مدیر ارشد فناوری شبکه ریل گفت: “این مشارکت گام بزرگی برای ما به عنوان یک سازمان است که با جامعه ریلی بین‌المللی همکاری می‌کنیم تا تجربیات خود را در راه‌آهن به اشتراک بگذاریم. نگاه کردن به اینکه چه چیزی کار می کند و چه چیزی خوب نیست، به ما کمک می کند تا فناوری نوآورانه ای را شکل دهیم و توسعه دهیم که به سمت مدرن سازی راه آهن می رود.
“همیشه سابقه به اشتراک گذاری اطلاعات با همکاران راه آهن در سطح ملی و بین المللی وجود داشته است، اما امضای تفاهم نامه امروز با SBB، تعهد ما را برای همکاری نزدیک تر با هم تقویت می کند.”
رولاند موسنر، رئیس فناوری SBB، گفت: “برای ما به عنوان یک سازمان اساسی بوده است که همچنان از نظر به اشتراک گذاشتن بهترین شیوه ها و پیشرفت ها در تحقیق و توسعه کاربردی نگاه کنیم.
«با بهبود مشترک عملیاتی خود، ما برای بهترین بازده برای مسافران و مشتریان خود تلاش می کنیم. امضای تفاهم نامه با Network Rail یک گام بزرگ در حفظ حرکت در مسیر درست است. ما از فرصتی برای همکاری مشترک با Network Rail و به اشتراک گذاشتن نتایج مثبتی که این امر به همراه خواهد داشت استقبال می‌کنیم.”
پروژه‌های توسعه‌یافته به عنوان بخشی از IRDPP به طور مشترک با مسئولیت منابع، قابلیت‌های آزمایش و بهترین شیوه‌های مشترک بین هر دو طرف تامین مالی خواهند شد.

توجه: این محتوا بصورت اتوماتیک توسط هوش مصنوعی وبلاگ سازه پلاس، تولید و منتشر شده است. ممکن است در برخی عبارات کلمه معادل و ترجمه یا جمله‌بندی‌ و رعایت نگارش درست نباشند.

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *