انتخاب برگه

شبکه ریل به دلیل کشف خوابگاه، کار مسیر در استرود را به تاخیر انداخت

شهریور ۱۶, ۱۴۰۲ | پست تولید شده با هوش مصنوعی | ۰ دیدگاه

کار مسیری که قرار بود این هفته در نزدیکی ایستگاه قطار استرود در گلاسترشایر انجام شود، به دلیل کشف خوابگاه در این منطقه توسط شبکه ریل به تعویق افتاده است.
این کارها بخشی از برنامه ای برای انجام تعمیرات اساسی راه آهن در نزدیکی ایستگاه قطار کمبل، که بخشی از خط دره طلایی بین سویندون، گلاستر و آبگرم چلتنهام است، بود.
همچنین در این برنامه از کارها، طرح هایی برای کاهش پوشش گیاهی بیش از حد و بهبود زهکشی بین ایستگاه های کمبل و ساپرتون گنجانده شده است.
این کار که از امروز (۲۱ اوت) آغاز شد و به مدت چهار روز تا ساعت ۷ بعدازظهر پنجشنبه، ۲۴ اوت ادامه خواهد داشت، همچنان ادامه خواهد داشت.
با این حال، جایگزینی مسیر و بالاست در نزدیکی ایستگاه استرود اکنون به تعویق افتاده است زیرا ریل شبکه اعلام کرده است که نمی تواند خوابگاه را مختل کند زیرا فصل زاد و ولد آنهاست و آنها تحت مجوز گونه های حفاظت شده در منطقه هستند. >
در بیانیه‌ای آمده است: «شبکه ریل متعهد به حفاظت و نگهداری از محیط زیست و زیستگاه‌های طبیعی است، بنابراین تصمیم گرفته‌ایم تا کارهای مخرب کمتری انجام دهیم.»
در طول فصل تولید مثل خوابگاه، که از ماه می تا سپتامبر در بریتانیا ادامه دارد، مادران می توانند یک یا گهگاهی دو نوزاد در سال پرورش دهند. نوزادان به مدت شش تا هشت هفته با مادر خود می مانند و در این مدت هر گونه اختلال می تواند برای نوزاد بسیار استرس زا باشد. موفقیت فصل تولید مثل برای مادران خوابگاهی بسیار به آب و هوا بستگی دارد.

در سال ۲۰۲۱، مهندسان شبکه راه آهن در تلاشی برای نجات گونه های در حال انقراض از انقراض، یک گذرگاه کوچک در لنکاوی برای خوابگاه فندق وحشی ساختند.

“پل دورموس” اولین نوع خود در راه آهن بود که در خط فرنس ساخته شد.
هیچ سرویس قطار مستقیمی بین پادینگتون لندن و اسپای چلتنهام در طول برنامه کارهایی که هنوز در حال انجام است انجام نخواهد شد.
راه‌آهن بزرگ غربی (GWR) سرویس‌های اتوبوس جایگزین ریلی را به کمبل، استرود و استون‌هاوس ارائه خواهد کرد زیرا هیچ قطاری در این ایستگاه‌ها توقف نخواهد داشت. مسافران همچنان می توانند با قطار از طریق بریستول پارک وی به گلاستر و اسپای چلتنهام سفر کنند.
جاناتان اسکیرتون، مدیر زیرساخت راه آهن شبکه گفت: “تیم های ما باید پوشش گیاهی و زهکشی را در نزدیکی راه آهن حفظ کنند تا خطر سیل را کاهش دهند و مسیرها را ایمن نگه دارند.
“ما از ایجاد اختلال در مسافران متاسفیم، اما این کار تضمین می‌کند که سفرها برای سال‌های آینده قابل اعتمادتر هستند.”
مدیر ایستگاه GWR برای South Cotswolds بن اسکات گفت: “این کار بخشی از یک برنامه در حال انجام است که ما را قادر می‌سازد خدمات را برای مشتریانی که به یا از Gloucestershire سفر می‌کنند، حفظ کنیم.
“ما حمل‌ونقل جاده‌ای جایگزین ارائه می‌کنیم و با سایر شرکت‌های قطار همکاری می‌کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که مشتریان همچنان می‌توانند سفر خود را در این مدت کامل کنند.”

توجه: این محتوا بصورت اتوماتیک توسط هوش مصنوعی وبلاگ سازه پلاس، تولید و منتشر شده است. ممکن است در برخی عبارات کلمه معادل و ترجمه یا جمله‌بندی‌ و رعایت نگارش درست نباشند.

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *