انتخاب برگه

شبکه ریل طرح هایی برای تخریب و بازسازی پل ریلی بر روی M62 در روچدیل ارائه می کند

مرداد ۲۲, ۱۴۰۲ | پست تولید شده با هوش مصنوعی | ۰ دیدگاه

یک پل ریلی ۵۵ ساله بر روی M62 در روچدیل بر اساس طرح‌هایی که شبکه ریل به شورای محلی ارائه کرده است، تخریب و بازسازی خواهد شد.
که پل ۴۸A نامیده می شود، اما به عنوان پل کسلتون شناخته می شود، خط Calder Valley را حمل می کند که از منچستر امتداد دارد و از روچدیل و پل هبدن به برادفورد و لیدز می گذرد.
دامنه کارها در درخواست تأیید قبلی شامل برداشتن بخش‌هایی از بال‌دیوارها برای ایجاد یک عرشه جدید و انتهای سکوی راهرو و ساخت یک سکوی بتنی جدید تا انتهای راهرو است که به دیواره بال موجود رولپلاک می‌شود. . همچنین شامل رولپلاک زدن یک تیر دیواری تقویت شده جدید به پایه مرکزی موجود و تقویت تکیه گاه جنوبی بتنی است.
نرده‌ها و همچنین عرشه تیر، که به عرشه نوع E تبدیل می‌شود، تعویض خواهند شد. یک راهرو دسترسی جدید نیز ساخته خواهد شد.
پل کاستلتون در سال ۱۹۶۹ بر اساس توافق نامه ای بین وزارت حمل و نقل و هیئت راه آهن بریتانیا در زمانی که M62 در ابتدا ساخته شد، ساخته شد. تعمیر و نگهداری در ابتدا تقسیم شده بود، اما در دهه ۱۹۷۰ Network Rail مسئولیت آن را به عهده گرفت.
یکی از سخنگویان شبکه ریل گفت:«ما یک درخواست برنامه‌ریزی اولیه را در مورد پیشنهادات اولیه خود برای جایگزینی پل راه‌آهن ۵۵ ساله بر روی M62 در اواخر سال آینده به شورای روچدیل ارائه کرده‌ایم.
“اگر مهندسان تایید شده پس از آن برنامه های دقیقی را با در نظر گرفتن اینکه چه زمانی برای انجام پروژه مهندسی پیچیده برای مسافران ریلی و کاربران بزرگراه خواهد بود، تدوین کنند.
“ما از نزدیک با همه آژانس‌ها همکاری خواهیم کرد تا اختلال را به حداقل برسانیم و پس از تایید طرح‌ها و تکمیل برنامه‌ریزی پروژه، جزئیات بیشتری را منتشر خواهیم کرد.”
زمانی که از یک سخنگوی Network Rail درخواست شد تا یک چارچوب زمانی برای پروژه در نظر گرفته شود.

توجه: این محتوا بصورت اتوماتیک توسط هوش مصنوعی وبلاگ سازه پلاس، تولید و منتشر شده است. ممکن است در برخی عبارات کلمه معادل و ترجمه یا جمله‌بندی‌ و رعایت نگارش درست نباشند.

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *