انتخاب برگه

شرکت هایی از جمله Atkins Jacobs و Skanska در فهرست نهایی جوایز TechFest 2023 قرار گرفتند

شهریور ۵, ۱۴۰۲ | پست تولید شده با هوش مصنوعی | ۰ دیدگاه

لیست نهایی جوایز TechFest امسال اعلام شد و سازمان‌های مهندسی عمران بزرگ به دلیل نوآوری در استفاده از فناوری شناخته شده‌اند.
این جوایز که توسط NCE و نشریه خواهرش Construction News برگزار می‌شود، دستاوردهای استفاده مؤثر از فناوری در مهندسی و ساخت‌وساز را جشن می‌گیرد. آنها پیشرفت های سازمان ها، تیم ها، افراد و پروژه ها را از سراسر صنعت تشخیص می دهند.
در مجموع، ۱۱۵ اثر در ۱۸ دسته برای جوایز سال ۲۰۲۳ در فهرست نهایی قرار گرفتند که پیشرفت در استفاده از فناوری در مهندسی عمران و ساخت و ساز را به رسمیت می شناسند. یک هیئت داوری متخصص، ورودی‌های شرکت‌هایی را که از فناوری برای رسیدن به اهدافی مانند مهندسی دیجیتال، کارایی طراحی، کاهش کربن، هوش مصنوعی و سلامت و ایمنی استفاده می‌کنند، در نظر گرفت.
امسال اتکینز هشت ورودی دارد در حالی که موت مک‌دونالد هفت ورودی دارد، در حالی که فهرست نهایی شامل ورودی‌هایی از Aecom، Balfour Beatty، Jacobs، Laing O’Rourke، Skanska، Stantec و WSP، و همچنین Anglian Water و آژانس محیط‌زیست است.
اتکینز در فهرست نهایی بهترین استفاده از فناوری در دسته‌هایی از جمله کاهش کربن، کارایی طراحی و مهندسی دیجیتال قرار گرفت.
Mott MacDonald برای دسته‌هایی از جمله سلامت، ایمنی و رفاه، ساخت و ساز دیجیتال و کارایی طراحی در فهرست نهایی قرار گرفت.
مدخل‌های فهرست کوتاه Aecom دسته‌هایی از جمله کارایی طراحی و مشاور سال را شامل می‌شوند: برتری فنی. آثار جیکوبز شامل بهترین استفاده از فناوری در یک پروژه بود، در حالی که WSP شامل بهترین استفاده از فناوری: هوش مصنوعی بود.
پروژه‌هایی که در فهرست نهایی به دلیل استفاده از پیشرفت‌های فناوری شناخته شده‌اند، عبارتند از HS2، طرح کاهش سیل Hexham، Sizewell C و فرودگاه هیترو.
مشاهده فهرست نهایی برای همه دسته‌ها در جوایز TechFest 2023
مراسم جوایز TechFest 2023 در هتل Hilton London Bankside در ۲۳ نوامبر برگزار خواهد شد.

توجه: این محتوا بصورت اتوماتیک توسط هوش مصنوعی وبلاگ سازه پلاس، تولید و منتشر شده است. ممکن است در برخی عبارات کلمه معادل و ترجمه یا جمله‌بندی‌ و رعایت نگارش درست نباشند.

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *