انتخاب برگه

طرح جاده ۳۰۰ میلیون پوندی آکسفوردشایر رد شده توسط بازرسی برنامه ریزی ارزیابی می شود

مرداد ۱۹, ۱۴۰۲ | پست تولید شده با هوش مصنوعی | ۰ دیدگاه

دولت تصمیم گرفته است که یک برنامه برنامه ریزی برای طرح جاده ای ۳۰۰ میلیون پوندی در Didcot درخواست کند که هفته گذشته توسط شورای شهرستان آکسفوردشایر رد شد .
این پروژه که به عنوان طرح جاده زیرساخت مسکن ۱ (HIF1) شناخته می شود، قرار بود از ساخت برنامه ریزی شده ۱۵۰۰۰ خانه جدید به عنوان بخشی از طرح تحویل شهرک دیدکوت حمایت کند و به همین دلیل بخشی از بودجه آن توسط ۲۴۰ میلیون پوند از صندوق زیرساخت مسکن Homes England.
کمیته برنامه‌ریزی و مقررات شورای شهرستان آکسفوردشایر برای تصویب این طرح توصیه شده بود، اما به دلایل مربوط به آب‌وهوایی با رای هفت به دو آن را رد کرد.
اکنون، مایکل گوو، وزیر امور خارجه برای ارتقاء سطح، مسکن و جوامع، تصمیم اخیر را برای رد پروژه زیرساخت HIF1 Didcot و مناطق اطراف آن فراخوانده است. این به این معنی است که بازرسی برنامه ریزی منصوب شده توسط دولت بررسی می شود و وزیر امور خارجه تصمیم نهایی را در مورد تأیید درخواست اتخاذ خواهد کرد.
این طرح می بیند:
دوتایی شدن مسیر A4130 (A4130 Widening) از محل اتصال دروازه میلتون به سمت شرق، شامل ساخت سه دوربرگردان
یک پل جاده ای بر روی خط اصلی بزرگ غربی (پل علمی دیدکوت) و تراز مجدد A4130 در شمال شرقی پل جاده پیشنهادی شامل جابجایی تالاب
ساخت جاده جدید بین دیدکوت و کولهام (گذرگاه رودخانه دیدکوت به کولهام) شامل ساخت سه دوربرگردان، یک پل جاده ای بر فراز خط آهن اپلفورد و پل جاده ای بر روی رودخانه تیمز
ساخت جاده جدید بین B4015 و A415 (گذرگاه کلیفتون همپدن)، از جمله ارائه یک دوربرگردان و تقاطع‌های مرتبط
گذرگاه های کنترل شده، پیاده روها و مسیرهای دوچرخه سواری، محوطه سازی، روشنایی، موانع صوتی و سیستم های زهکشی پایدار
دانکن انرایت، عضو کابینه شورای شهرستان آکسفوردشایر برای استراتژی سفر و توسعه گفت: «به عنوان یک شورا، ما به طرح زیرساختی عمده دیدکات و مناطق اطراف متعهد هستیم. ما در حال بررسی نظرات و دلایل کمیته برنامه ریزی قبل از بررسی مراحل بعدی خود هستیم.
«این طرح برای ارائه گزینه‌های سفر پایدارتر در داخل و اطراف دیدکوت، و همچنین کاهش میراث ازدحام در روستاهای اطراف و بهبود کیفیت هوا و سطح سر و صدا طراحی شده است. این زیرساخت‌های حمل‌ونقل حیاتی را فراهم می‌کند تا زمان‌های سفر مطمئن‌تر را فراهم کند، اتصال عابران پیاده و دوچرخه‌سواری را بهبود بخشد، و از محل‌های مسکن و اشتغال اختصاص داده شده پشتیبانی کند.»
ایون کنستانس، یکی از تنها دو عضو شورایی در کمیته که به این پروژه رای داده است، به NCE گفت که این پروژه برای برنامه‌های ساخت ۱۸۰۰۰ خانه جدید در Didcot حیاتی است.
او گفت: “این پروژه برای کاهش تاثیر ۱۸۰۰۰ خانه جدید طراحی شده است که در شهرستان و بریتانیا بسیار مورد نیاز است. هر دو شورای منطقه در این منطقه بیش از ۲۰۰۰ نیاز برآورده نشده شهر آکسفورد را پذیرفتند.
«مشکل این است که چگونه این کار را انجام دهیم؟ من با رقیب موافقم که ارزیابی می‌کنیم چه چیزی کمترین آسیب را دارد، که تغییر سیاست اخیر را برای تصمیم‌گیری و ایجاد جاده‌ها راضی می‌کند تنها زمانی که هر جایگزینی رد شده باشد.
“جایگزین این پروژه ترافیک بیشتر بدون جاده، ازدحام بیشتر، آلودگی بیشتر و عدم مزایای اجتماعی یا محیطی است.”
کریس تاد، مدیر شبکه اقدام حمل‌ونقل گفت: «عجیب به نظر می‌رسد که پیشنهادی که به وضوح با سیاست‌های محلی و ملی مغایرت دارد، زمانی که به شدت توسط شورای شهرستان آکسفوردشایر رد شده است، درخواست شود.
“این باعث هدر رفتن زمان و هزینه می شود که بهتر است برای یافتن جایگزین های جدید و بهتر هزینه شود. زمانی فرا می رسد که اگر در مورد کاهش آلودگی و مقابله با تغییرات آب و هوایی جدی هستیم، باید از بدتر کردن اوضاع دست برداریم. متأسفانه، ما متقاعد نشده‌ایم که دولت نگران هیچکدام از این دو باشد.»
اندرو لینچ، افسر تصمیم‌گیری در وزارت تسطیح، مسکن و جوامع، نامه‌ای به شورای شهرستان درباره تصمیم برای فراخوانی این طرح نوشت. وی اظهار داشت: «موضوعی که [دبیر] بخصوص مایل است از آنها برای رسیدگی به درخواست مطلع شود عبارتند از:
“الف) میزان سازگاری توسعه پیشنهادی با سیاست‌های دولت برای ارائه منابع کافی خانه‌ها همانطور که در چارچوب سیاست برنامه‌ریزی ملی (NPPF) (فصل ۵) تعیین شده است.
“ب) میزان سازگاری توسعه پیشنهادی با سیاست های دولت برای ایجاد یک اقتصاد قوی و رقابتی همانطور که در NPPF (فصل ۶) آمده است.
“ج) میزان سازگاری توسعه پیشنهادی با طرح توسعه منطقه.”

توجه: این محتوا بصورت اتوماتیک توسط هوش مصنوعی وبلاگ سازه پلاس، تولید و منتشر شده است. ممکن است در برخی عبارات کلمه معادل و ترجمه یا جمله‌بندی‌ و رعایت نگارش درست نباشند.

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *