انتخاب برگه

طرح کاهش سیل در لیدز در حال پیشرفت است و کار برای اتصال شبکه زهکشی آغاز می شود

شهریور ۱۰, ۱۴۰۲ | پست تولید شده با هوش مصنوعی | ۰ دیدگاه

طرح کاهش سیل ۱۱۲ میلیون پوندی فاز ۲ لیدز (LFAS2) طبق گفته شورای شهر به خوبی پیش می رود زیرا از امروز بسته شدن شش ماهه جاده آغاز می شود.
شورای شهر لیدز اعلام کرده است که کار استحکام بخشی پل آپرلی لین فردا قبل از شروع فاز بعدی کار در این منطقه به پایان خواهد رسید.
این مرحله شبکه زهکشی را به یک ایستگاه پمپاژ آب سطحی جدید در پارکینگ یک میخانه محلی متصل می کند. برای اینکه مهندسان بتوانند این کار را انجام دهند، جاده آپرلی بین پل آپرلی لین و پل جاده هاروگیت به مدت شش ماه، از ۲۳ آگوست تا زمانی در فوریه سال آینده بسته خواهد شد.
طرح LFAS2 از ترکیبی از مدیریت سیل طبیعی در سطح حوضه، و همچنین مهندسی سنتی که به مدت ۱۴ کیلومتر در امتداد رودخانه ایر بین ایستگاه قطار لیدز و پل آپرلی امتداد دارد، تشکیل شده است.
یکی از جنبه‌های این طرح، ساخت یک منطقه ذخیره‌سازی سیل بزرگ در نزدیکی Calverley است، با استفاده از دشت سیل‌آلود موجود، که ممکن است منجر به افزایش خطر سیل در پل آپرلی شود. این امر مستلزم استحکام بخشیدن به ساختار پل آپرلی لین برای مقاومت در برابر فشار ناشی از افزایش جریان آب است.
سایر کارهای مربوط به این طرح شامل ساخت دیوارها و خاکریزهای جدید دفاع از سیل، سازه های جدید کنترل جریان و ایستگاه های پمپاژ و یک برنامه مدیریت سیل طبیعی (NFM) است. این برنامه به کاهش و کنترل جریان آب باران به داخل رودخانه با استفاده از تکنیک های طبیعی مانند کاشت درخت کمک می کند. این اولین برنامه NFM در انگلستان است که در مقیاس حوضه آبریز اجرا می شود و شاهد اجرای طیف وسیعی از اقدامات در سراسر حوضه آبریز Aire تا سرچشمه رودخانه در Malham خواهد بود. اقدامات NFM قرار است تا سال ۲۰۲۵ تکمیل شود.
شورای شهر لیدز همچنین حذف موانع در امتداد رودخانه را برای کاهش سطح آب و بهبود دسترسی محلی انجام داده است.
وقتی کامل شد، لیدز FAS2 خطر وقوع سیل را به احتمال ۰.۵ درصد در هر سال معین کاهش می‌دهد، سطح حفاظت در برابر سیل ۱ در ۲۰۰ سال، برای ۱۰۴۸ خانه و ۴۷۴ کسب و کار در منطقه. این سطح حفاظت شامل کمک هزینه ای برای تغییرات آب و هوایی تا سال ۲۰۶۹ است و برای رویدادهای مشابه سیل روز بوکس در سال ۲۰۱۵ که توسط طوفان اوا ایجاد شد، که برای لیدز حدود ۳۶.۸ میلیون پوند و منطقه شهر بیش از ۵۰۰ میلیون پوند هزینه داشت، موثر خواهد بود. /p>
هلن هیدن، عضو اجرایی شورای شهر لیدز برای توسعه پایدار و زیرساخت‌ها گفت: «لیدز FAS2 انعطاف‌پذیری هزاران خانه و کسب‌وکار و همچنین زیرساخت‌های کلیدی را در لیدز و برادفورد از تأثیرات مخرب مالی، زیست‌محیطی و احساسی افزایش می‌دهد. سیل.
«کارهای اینجا در Apperley Bridge بخش مهمی از این طرح هستند. مایلیم بابت هر گونه اختلال ایجاد شده عذرخواهی کنیم و از همه افراد حاضر در منطقه به خاطر حمایت و شکیبایی خود در حین پیشرفت به سمت منطقه شهری لیدز مقاوم تر در برابر آب و هوا تشکر می کنیم.”
سخنگوی شورای برادفورد گفت: «بسیار عالی است که می‌بینیم کارهای کاهش سیل طبق برنامه پیش می‌رود. در حالی که سیستم مدیریت ترافیک ممکن است باعث تأخیر جزئی رانندگان در سفر شود، امیدوارم همه بتوانند از قبل برنامه ریزی کنند و زمان بیشتری بگذارند تا تأثیر آن حداقل باشد.»

توجه: این محتوا بصورت اتوماتیک توسط هوش مصنوعی وبلاگ سازه پلاس، تولید و منتشر شده است. ممکن است در برخی عبارات کلمه معادل و ترجمه یا جمله‌بندی‌ و رعایت نگارش درست نباشند.

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *