انتخاب برگه

عایق باد شده چیست؟

آذر ۱۵, ۱۴۰۲ | پست تولید شده با هوش مصنوعی | ۰ دیدگاه

عایق دمنده اغلب از سلولز، فایبرگلاس یا پشم معدنی ساخته می شود. به نظر می رسد و مانند تکه های کوچک پنبه یا پر است. نام blown-in به روش کاربرد اشاره دارد – چه به صورت مرطوب یا خشک نصب شوند، همه محصولات به دستگاهی وارد می شوند که آنها را به اتاق زیر شیروانی و حفره های دیوار می دمد. کاربردهای عایق دمندهعایق دمنده است مرتبط با اتاق زیر شیروانی پیمانکاران اغلب کف اتاق زیر شیروانی را با عایق دمیده می پوشانند تا از خروج گرما به اتاق زیر شیروانی جلوگیری کنند. همچنین از نفوذ دمای اتاق زیر شیروانی (گرم یا سرد) به فضای نشیمن خانه جلوگیری می‌کند.

عایق‌های شل شده به مرور زمان ته‌نشین می‌شوند، اما حتی در یک فرم فشرده‌تر، هیچ گونه از دست نمی‌دهند R-value (مقاومت حرارتی). تولیدکنندگان اطلاعاتی در مورد تعداد کیسه های مورد نیاز برای دستیابی به یک مقدار R خاص ارائه می دهند.

نصب کنندگان همچنین می توانند به دو روش عایق دمیده شده را بین ناودانی های دیوار اضافه کنند. در طول ساخت و ساز جدید، آنها می توانند از عایق برای پر کردن حفره های بین گل میخ استفاده کنند. اگر از پرکننده خشک و شل استفاده می‌کنند، یک توری یا نوع دیگری از نگهدارنده به داخل ناودانی‌ها متصل می‌شود تا مواد را در هنگام دمیدن در جای خود نگه دارد.

سلولز گزینه کاربرد مرطوب را ارائه می دهد. نصاب ها آب را به پرکننده شل اضافه می کنند و آن را قادر می سازند به پشت روکش دیوار و گل میخ ها بچسبد. هر شکاف و سوراخی را پر می کند و برای پوشش کامل به جعبه های برق، سیم ها و لوله های لوله کشی می چسبد. نیازی به توری نگهدارنده نیست و محصول در عرض ۲۴ ساعت خشک می شود.

انواع و مقدار R-Value عایق دمندهسه نوع دمنده وجود دارد.

عایق -سلولز،فایبر گلاس وپشم سنگ. هر کدام مزایا و معایبی دارند که باید قبل از خرید در نظر بگیرید. بسته به نوع عایق دمنده دارای مقدار R از ۲.۵ در هر اینچ تا ۳.۷ در هر اینچ است. عایقدوستانه ترین محصول با محیط زیست است. این شامل تا ۷۵٪ روزنامه و مقوا بازیافت شده است. تولیدکنندگان آن را از طریق یک آسیاب چکشی می گذرانند، جایی که به یک محصول کرکی سبک شبیه پنبه تبدیل می شود. سپس از نظر شیمیایی با اسید بوریک درمان می شود تا در برابر آتش، کپک و حشرات مقاوم شود.ارزش تقریبی R-3.7 در هر اینچ.نیاز به کمی بیش از ۵ است. ” برابر با یک چوب فایبر گلاس R-20.چندکاره ترین. استفاده در اتاق زیر شیروانی، دیوارهای ساختمانی جدید، دیوارهای تمام شده و سقف.

کاربرد خشک. به عنوان عایق پرکننده شل در اتاق زیر شیروانی و دیوارهای تمام شده استفاده کنید.کاربرد مرطوب. برای اسپری کردن روی دیوارهای جدید در حین ساخت و سقف های ناتمام استفاده کنید. می چسبد و نمی ریزد.

اگر سلولز پس از عایق کاری خیس شود، کمتر پف می کند و مقداری از خود را از دست می دهد. مقدار عایق.

عایق دمنده فایبرگلاس

عایق فایبر گلاس حباب های هوای کوچکی را در مواد شیشه ای تابیده به دام می اندازد. هوا ارزش عایق را فراهم می کند – نه شیشه. عایق فایبر گلاس فشرده – پرکننده یا خمیر شل – به اندازه کافی موثر نیست و فایبرگلاس مرطوب ارزش عایق ندارد.R-2.5 در هر اینچ.تولید شده از شیشه حرارت دیده تابیده شده است. 

تا ۶۰٪ محصول بازیافتی.برای بدست آوردن همان R-value با R-20 بات فایبرگلاس که در قاب ۲×۶ قرار می گیرد، تقریباً به ۷ ½ اینچ نیاز است.عالی است. عایق دمنده شل پر شده است.به خوبی دمیدن حفره دیوار کار نمی کند.

برای کاربردهای مرطوب مناسب نیست.عایق پشم سنگپشم سنگ، یا پشم معدنی، از چرخاندن سرباره کوره بلند و سنگ مذاب به یک محصول سبک نگهدارنده هوا ساخته می شود. پشم سنگ شبیه پشم گوسفند خام یا آب نبات پنبه است.تقریباً R-3.3 در هر اینچ.تقریباً به ۶ اینچ برای برابری با R-value یک فایبرگلاس R-20 نیاز دارد. batt.

بسیار مقاوم در برابر آتش. اغلب در قسمت‌هایی از ساختمان که با قوانین آتش‌نشانی ساختمان پوشانده شده‌اند، مانند دیوارهای اتاق کوره یا دیوارهای بین خانه و گاراژ مشخص می‌شود.

بهترین کیفیت عایق صدا از این سه محصول. تا ۷۵ درصد از مواد بازیافتی پسا صنعتی استفاده می‌کند.گران‌تر از فایبرگلاس اما ارزان‌تر از سلولز.Is Blown-In Insulation DIY- دوستانه؟

عایق دمیده شده برای اتاق زیر شیروانی مناسب است. دمیدن عایق در حفره‌های دیوار موجود – چه با پر کردن شل یا بسته‌ای متراکم – ممکن است به یک متخصص نیاز داشته باشد. عایق‌های شل می‌توانند بر روی بت‌های موجود و بسیاری دیگر از محصولات شل‌پر شوند، اما ابتدا باید دانه‌های پلی‌استایرن، ورمیکولیت و پرلیت را حذف کنید.نحوه ساختن عایق زیر شیروانی با پر کردن شل

 

توجه: این محتوا بصورت اتوماتیک توسط هوش مصنوعی وبلاگ سازه پلاس، تولید و منتشر شده است. ممکن است در برخی عبارات کلمه معادل و ترجمه یا جمله‌بندی‌ و رعایت نگارش درست نباشند.

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *