انتخاب برگه

عایق درب اتاق زیر شیروانی: نحوه نصب پنج گزینه برتر

خرداد ۲۰, ۱۴۰۳ | پست تولید شده با هوش مصنوعی | ۰ دیدگاه

درها، روکش ها و دریچه های اتاق زیر شیروانی نیاز به عایق بندی دارند. آنها باید یک نوار آب و هوا برای جلوگیری از نشت هوا و چفت برای مهر و موم مثبت داشته باشند. هر مقدار عایق خوب است، اما در حالت ایده آل، دریچه باید همان R-value را داشته باشد.

به عنوان عایق اتاق زیر شیروانی.چرا درب اتاق زیر شیروانی را عایق بندی کنیم عایق درب اتاق زیر شیروانی از اتلاف گرما در زمستان جلوگیری می کند، قبض انرژی را کاهش می دهد و به خشک نگه داشتن اتاق زیر شیروانی کمک می کند.

افزایش راحتی. هوای گرم از درهای بدون عایق اتاق زیر شیروانی بالا می رود و خارج می شود. هوای خنک در امتداد کف جریان می‌یابد تا آن را جایگزین کند و باعث ایجاد کف‌های کششی می‌شود.

هزینه‌های کم‌نظیر شهری. عایق کاری اتاق زیر شیروانی و دریچه زیر شیروانی می تواند تا ۱۵ درصد در هزینه های گرمایش و سرمایش صرفه جویی کند. کیفیت هوای داخل ساختمان. اگر رطوبت کافی به اتاق زیر شیروانی وارد شود، می تواند رشد کپک و کپک را افزایش دهد و منجر به آسیب سقف شود. عایق بندی درب اتاق زیر شیروانی از نفوذ رطوبت به داخل جلوگیری می کند.

نحوه عایق کاری درب اتاق زیر شیروانی: پنج روش برترعایق بندی درب ها، دریچه ها، یا بازشوی اتاق زیر شیروانی Doors یک پروژه DIY پسند است. چه عایق کاری یک پوشش موجود، اضافه کردن چادر یا نصب یک کیت، زمان و تلاش ارزش نتیجه را دارد. استخدام یک پیمانکار گزینه ای برای کاربردهای پیچیده تر است.

برای عایق کاری و آب بندی موثر، درها یا روکش های اتاق زیر شیروانی باید حداقل ۱۲ اینچ با قاب در اطراف خود داشته باشند که تا اتاق زیر شیروانی امتداد می یابد. اگر یکی وجود دارد یا در حال اضافه کردن یک مورد جدید هستید، تمام اتصالات چوب روی چوب را با درزبندی آکوستیک ببندید. در صورت امکان، جعبه‌هایی را از تخته سه لا ¾ اینچی بسازید.یک ۱×۳ را در اطراف داخلی جعبه با دیوار خشک سقف نصب کنید تا پوشش روی آن قرار گیرد. از یک محفظه پهن برای تکمیل باز شدن درب استفاده کنید و برای ایجاد مهر و موم مثبت، قفل های قلاب چشمی را نصب کنید.

۱. عایق فوم برد سختنصب فوم برد سخت یکی از محصولات برتر برای درب زیر شیروانی است. شما باید عایق تخته فوم سفت و سخت را در سمت اتاق زیر شیروانی درب اتاق زیر شیروانی نصب کنید. از پلی استایرن منبسط شده (XPS) مانند فوم استایرن SM استفاده کنید. XPS سفت و سخت است، به راحتی برش داده می شود و جا می شود و R-5 در هر اینچ است. ضخامت هشت تا ده اینچ ایده آل است و مواد با ضخامت دو یا چهار اینچ به قطعات کمتری نیاز دارند.برای نصب عایق فوم تخته سفت و سخت، قطعات را ¼ اینچ کوچکتر از پوشش زیر شیروانی برش دهید و آنها را به صورت چسب بچسبانید. پشته. ⅛ ” از پوشش را از هر چهار طرف باز بگذارید. برای چسباندن آنها از چسب تخته فوم استفاده کنید.

۲. عایق خفاشی فایبرگلاسبرش خمره های فایبرگلاس کمی کوچکتر از درب اتاق زیر شیروانی برای جلوگیری از کنده شدن یا جمع شدن فایبرگلاس هنگام بسته شدن در. دو لایه R-30 batt عالی هستند. لایه اول را به در بچسبانید و چسب یا چسب نواری را به آرامی بچسبانید – لایه دوم را روی آن.یک گزینه دیگر این است که یک جعبه روی پوشش اتاق زیر شیروانی بسازید که حداقل ۱۲ اینچ ارتفاع و ⅛ اینچ کوچکتر باشد. قاب بندی جعبه را با چوب های فایبرگلاس، عایق فایبرگلاس شل و یا عایق سلولزی شل پر کنید. برای سهولت در برداشتن یا تعویض، بیرون جعبه و سوراخ قاب را با روان کننده سیلیکونی خشک اسپری کنید.

۳. روکش های چادر حرارتیروکش های درب اتاق زیر شیروانی به شکل چادر از پیش ساخته شده از فروشگاه های لوازم خانگی و آنلاین در دسترس هستند. آنها یک ساندویچ عایق بازتابنده با پرکننده پلی استر هستند. . (برخی ادعا می‌کنند که R-value برابر با R-15 است.)

اکثر روکش‌های چادرهای حرارتی ابعادی در حدود ۲۵ اینچ در عرض ۵۴ اینچ دارند و درهای استاندارد اتاق زیر شیروانی را می‌سازند. آنها با دستورالعمل‌های نصب دقیق ارائه می‌شوند و نصب آن نسبتاً آسان است.روکش‌های حرارتی درب اتاق زیر شیروانی می‌توانند تا ۹۷٪ گرما را از دریچه دور منعکس کنند. آنها از ورود هوا و رطوبت به اتاق زیر شیروانی جلوگیری می کنند. بسیاری از آنها به یک در زیپ دار مانند چادر مجهز هستند تا دسترسی آسان به اتاق زیر شیروانی بدون برداشتن آنها امکان پذیر باشد.

۴. کیت های عایق درب اتاق زیر شیروانیکیت های عایق درب اتاق زیر شیروانی پلی استایرن اکسترود شده هستند که هم برای درب های اتاق زیر شیروانی و هم دریچه های استاندارد اتاق زیر شیروانی مناسب هستند. آنها تا رتبه استاندارد R-38 در دسترس هستند و به R-49 ارتقا داده می شوند. آنها گران ترین گزینه هستند اما بهترین و ساده ترین راه حل را ارائه می دهند.

می توانید کیت های عایق درب اتاق زیر شیروانی را بین و روی خرپاها نصب کنید. کیت‌ها با تمام سخت‌افزار، چسب و دسته‌های لازم ارائه می‌شوند.

۵. آب بندی هواصرف نظر از سبک یا اندازه درهای اتاق زیر شیروانی، باید آنها را در برابر نشت هوا آب بندی کنید. هوای گرم بالا می رود و از طریق هر شکاف یا شکافی به اتاق زیر شیروانی می رود. چادرهای حرارتی و کیت های عایق خود آب بندی هستند، اما درب اصلی زیر آنها نیز باید در برابر آب و هوا تمیز شود.

بهترین گزینه ها محصولاتی از نوع لامپ تراکمی هستند که خود چسب هستند. آنها را روی درب در جایی که درب اتاق زیر شیروانی قرار دارد نصب کنید و سپس چهار قلاب چشمی را در قسمت زیرین درب نصب کنید. هنگامی که در بسته است، قلاب های چشمی یک مهر و موم مثبت در برابر نوار آب و هوا ایجاد می کنند که نشت هوا را از بین می برد.

توجه: این محتوا بصورت اتوماتیک توسط هوش مصنوعی وبلاگ سازه پلاس، تولید و منتشر شده است. ممکن است در برخی عبارات کلمه معادل و ترجمه یا جمله‌بندی‌ و رعایت نگارش درست نباشند.

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *