انتخاب برگه

محصول فرعی تصفیه فاضلاب یورکشایر واتر برای استفاده به عنوان گاز طبیعی تجدیدپذیر

مرداد ۹, ۱۴۰۲ | پست تولید شده با هوش مصنوعی | ۰ دیدگاه

Yorkshire Water قراردادی ۱۵ ساله برای استفاده از بیومتان تولید شده به عنوان محصول جانبی فرآیندهای تصفیه فاضلاب خود برای تولید برق گاز برای بریتانیا امضا کرده است.
بیوگاز به عنوان محصول جانبی فرآیندهای تصفیه فاضلاب یورک شایر واتر تولید می شود و می تواند برای جداسازی متان از سایر گازهای سازنده ارتقا یابد. این بیوگاز ارتقا یافته «بیومتان» یا «گاز طبیعی تجدیدپذیر» نامیده می‌شود.
به‌عنوان بخشی از قرارداد یورکشایر واتر با Centrica Energy Trading و SGN، نیروگاه‌های گاز بیومتان به شبکه طراحی، توسعه یافته و در کارخانه‌های تصفیه فاضلاب شرکت آب Knostrop و Blackburn Meadows طراحی می‌شوند. از این نیروگاه ها، گاز بیومتان از طریق خطوط لوله زیرزمینی به شبکه بریتانیا تزریق می شود و به عنوان سوخت تجدیدپذیر استفاده می شود. این گاز طبیعی را جابجا می کند و منبع گاز تمیزتری را فراهم می کند.
Centrica حمل و نقل و تجارت گاز بیومتان را مدیریت خواهد کرد.
SGN سایت‌های گاز به شبکه بیومتان را طراحی، توسعه و راه‌اندازی خواهد کرد که پس از بهره‌برداری، تقریباً ۱۲۵ گیگاوات ساعت بیومتان در سال تولید خواهند کرد.
امید می‌رود که گاز بیومتان به نیروگاه‌های شبکه در اوایل سال ۲۰۲۵ در Knotrop و Blackburn Meadows عملیاتی شود.
تام هال، رئیس منابع زیستی یورکشایر واتر گفت: “ما هیجان زده هستیم که در کنار خدمات بازرگانی SGN و تجارت انرژی Centrica برای بهترین استفاده از بیوگاز آب یورکشایر تولید شده از طریق تصفیه فاضلاب کار می کنیم.
“ما در حال حاضر از تولید انرژی های تجدیدپذیر با سوخت بیوگاز سود می بریم، اما این پروژه تعهد ما را به استفاده از بازارها برای بهبود کارایی عملیاتی، کاهش صورتحساب های مشتری و تسهیل کاهش انتشار کربن در اقتصاد گسترده تر نشان می دهد.”
Centrica در حال حاضر برای سرعت بخشیدن به تولید بیومتان در سراسر اروپا و بریتانیا کار می کند و از جاه طلبی های تعیین شده در REPowerEU، پیشنهاد کمیسیون اروپا برای پایان دادن به اتکا به سوخت های فسیلی روسیه قبل از سال ۲۰۳۰، در حال کار است.
مدیر تجارت و بهینه‌سازی انرژی‌های تجدیدپذیر Centrica کریستیان جرلوف-ژول گفت: «این توافق نقطه عطف مهمی برای فعالیت‌های بیومتان Centrica در بریتانیا است.
“به تازگی قابلیت‌های خود را برای رسیدگی به تجارت، نامزدی و حمل و نقل گاز سبز در بازار بریتانیا گسترش داده‌ایم، در حال کار برای تسریع تولید بیومتان در سراسر اروپا و استفاده از قابلیت‌های خود برای کمک به کسب‌وکارها در اجرای استراتژی‌های تدارکات سبز خود و کاهش انتشار گازهای گلخانه‌ای هستیم.”
British Gas، بزرگترین شرکت انرژی و خدمات خانگی بریتانیا، متعلق به Centrica است.
آنچه را خوانده اید دوست دارید؟ برای دریافت خبرنامه‌های روزانه و هفتگی وبلاگ سازه پلاس را فراموش نکنید .

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *