انتخاب برگه

مراکز فروش قرنیز و بورس قرنیز تهران کجاست ؟

تیر ۲۹, ۱۴۰۱ | رپورتاژ آگهی

مراکز فروش قرنیز

قرنیز یکی از ابزارهای اساسی در دکوراسیون داخلی محسوب می شود چراکه هم یک عنصر تزئینی محسوب می شوند و هم به لحاظ زیبایی می توانند تفاوت های خوبی را در دکوراسیون داخلی ایجاد کنند. این عناصر زیبا و کاربردی بسیار متنوع هستند و می توان آنها را از مراکزی که اقدام به فروش عناصر دکوراسیون داخلی می کنند تهیه کرد. اما به دلایلی که در ادامه ذکر خواهد شد خرید از مرکز فروش قرنیز در تهران می تواند ایده بهتری باشد. اما این مراکز کدامند؟ این سؤالی ست که قصد داریم در ادامه به طور کامل به آن بپردازیم.

مرکز فروش قرنیز در تهران

قرنیزها به عنوان یکی از عناصر تزئینی و کاربردی در دکوراسیون داخلی تنوع بالایی دارند. این تنوع هم می تواند شامل جنس و هم طرح و رنگ قرنیز باشد.

 قرنیزها را می توان در بسیاری از فروشگاههای دکوراسیون داخلی پیدا کرد اما نکته ای که وجود دارد این است که همه قرنیزها از کیفیت لازم برخوردار نیستند. درواقع این روزها برندهای مختلفی در بازار را مشاهده می کنید که هر یک می تواند از کیفیت خاصی برخوردار باشد. اما چطور می توان اطمینان حاصل کرد قرنیز خریداری شده ایده آل ترین کیفیت را دارا می باشد. پاسخ واضح است اگر به مرکز فروش قرنیز در تهران و یا شهرهای دیگر مراجعه کنید به دلیل تنوع کاری بالاتر قادر خواهید بود برندهای برتر را راحتتر شناسایی کنید.

این مراکز به دلیل اینکه مراکز پخش عمده قرنیز محسوب می شوند علاوه بر آنکه تنوع کاری بالاتری دارند قیمت مناسب تری هم پیشنهاد می دهند. بنابراین خرید از آنها قطعاً می تواند هم به لحاظ اقتصادی و هم کیفیت برایتان مفیدتر باشد. اما این مراکز کدامند؟

قرنیزها و انواع آن

مراکز فروش قرنیز

پیش از آنکه بخواهیم در مورد مرکز فروش قرنیز در تهران بدانیم بهتر است اندکی بیشتر با انواع قرنیزها و انواع آن آشنا شویم. قرنیز ها که در دکوراسیون داخلی به صورت نواری در پایین دیوار نصب می شوند خود می توانند بسته به نوع فضا می توانند جنس متفاوتی داشته باشند. در بازار دکوراسیون داخلی به طور عمده می توان انواع قرنیز سنگی، چوبی، ام دی افی و پی وی سی را مشاهده کرد. قرنیزهای پی وی سی و ام دی افی به این دلیل که هم بادوام هستند و هم از نظر ظاهری با اغلب سبک های دکوراسیونی همخوانی دارند کاربردهای گسترده تری نسبت به سایر انواع قرنیزها دارند. این قرنیزها هم روکش رنگ متنوعی دارند و هم در برابر رطوبت و ضربه از خود مقاوت بالایی نشان می دهند. به همین دلیل عده بسیاری از خریداران بیشتر از آنکه به دنبال خرید قرنیز چوبی باشند به دنبال خرید قرنیز پی وی سی هستند. با این حال بد نیست بدانید که قرنیزها صرف نظر از نوع جنسشان در مراکز یکسانی به فروش می رسند. به همین دلیل مرکز پخش قرنیز پی وی سی و سایر قرنیزها تفاوتی نخواهد داشت.

بورس قرنیز در تهران

بورس قرنیز در تهران

مرکز فروش عمده قرنیز پی وی سی تقریباً همان مراکزی ست که اقدام به فروش پارکت، پارکت لمینت، کاغذ دیواری و به طور کلی اقلام دکوراسیون داخلی می کنند. اما پخش عمده قرنیز در چه مراکزی انجام می شود و این مراکز در کدام مناطق تهران قرار دارند؟

فروش قرنیز در شمال تهران

اگرساکن مناطق شمالی تهران باشید می توانید از مرکز فروش قرنیز در تهران منطقه ۴ بازدید کنید. این منطقه به لحاظ جغرافیایی به پل صیاد شیرازی نزدیک است.

فروش قرنیز در غرب تهران

محله باغ فیض نیز به عنوان یکی دیگر از مراکز عمده فروش قرنیز محسوب می شود. این مرکز مثل سایر مراکز هم قرنیز و هم سایر اقلام دکوراسیون داخلی را با قیمت بسیار مناسبی عرضه می کند. برای خرید قرنیز چوبی و لمینتی این منطقه می تواند یکی از ایده آل ترین مراکز برای ساکنین ساکنین غرب تهران باشد. این منطقه نزدیک به میدان صادقیه می باشد که هم می توان با خودروی شخصی و وسایل حمل و نقل عمومی به آن مراجعه کرد.

فروش عمده قرنیز در شرق تهران

در شرق تهران در منطقه دلاوران یکی از بورس های اصلی قرنیز تهران را مشاهده خواهید کرد. اگر چیز زیادی در مورد قرنیزها نمی دانید مراجعه به این مرکز می تواند ایده خوبی باشد چراکه با مشاهده تنوع بسیار بالای قرنیزها خواهید توانست تصمیم نهائی خود را بگیرید. برای مراجعه یه این مرکز می توانید از متروی رسالت یا علم و صنعت استفاده کنید. همچنین از طریق میدان رسالت به این منطقه عزیمت کنید.

فروش قرنیز در جنوب تهران

اگر ساکن مناطق جنوبی تهران هستید می توانید با مراجعه به منطقه خاوران به عنوان یکی از مهم ترین مرکز فروش قرنیز در تهران در سریعترین زمان خریدی رضایت بخش داشته باشید. این منطقه دقیقا در جنوب شرقی تهران واقع شده است و از طریق بزرگراه بعثت، افسریه و آزادگان می توان به آن دسترسی پیدا کرد. برای عزیمت با وسایل نقلیه عمومی می توانید از اتوبوس های پایانه خاوران استفاده کنید.

در قسمت جنوب غربی تهران نیز یکی دیگر از قطب های فروش قرنیز واقع شده است که به لحاظ تنوع چیزی از سایر مراکز کم ندارد. این منطقه با نام خیابان قزوین معروف است و می توان انتظار داشت که فروش قرنیز در آنجا با قیمت بسیار رقابتی انجام می شود.

سخن پایانی

در این مطلب در مورد مرکز فروش قرنیز در تهران صحبت کردیم و سعی کردیم مراکز عمده را به تفکیک مناطق مورد اشاره قرار دهیم. به طور کلی برای خرید قرنیز علاوه بر آنکه می توانید به صورت حضوری مراجعه می کنید می توانید به صورت اینترنتی و از طریق فروشگاههای فعال در این حوزه مثل فروشگاه دکورچوب کمک بگیرید. این فروشگاهها با معرفی انواع برندهای مطرح با قیمت رقابتی می توانند در وقت و هزینه شما صرفه جویی کنند. بنابراین بازدید از این فروشگاهها نیز بشدت توصیه می شود.

توجه: این مطلب یک رپورتاژ آگهی (تبلیغات) بوده و سایت سازه پلاس هیچگونه نظر و مسئولیتی ندارد.

۰ دیدگاه

سوالی دارید؟ پیام دهید