انتخاب برگه

معرفی خدمات دکتر تامین در سال ۱۴۰۲

اردیبهشت ۶, ۱۴۰۲ | رپورتاژ آگهی

به‌طورکلی می‌توان گفت که صنعت ساختمان، صنعتی پر پیچ و خم و همراه با چالش‌های بسیار است. ساخت یک ساختمان به عنوان محل زندگی یا محل کسب و کار، هرچند بسیار زیباست اما بدون شک دشواری‌های و سختی‌های خاص خود را به همراه دارد.

درست همین‌جا است که نیاز به یک مرجع مطمئن و معتبر حس خواهد شد؛ مرجعی که بتواند در تمام طول ساخت‌وساز همراه ما باشد و از ما پشتیبانی کند. مجموعه دکتر تامین، بهترین نمونه برای چنین مرجعی است و می‌تواند در تمام مراحل از صفر تا صد ساخت و ساز در کنار سازندگان باشد. این مجموعه خدمات متنوعی را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. در این مطلب، قصد داریم با جدیدترین خدمات دکتر تامین در سال ۱۴۰۲ آشنا شویم.

معرفی مجموعه دکتر تامین

دکتر تامین مرجع آنلاین برای خرید مصالح و استفاده از خدمات ساخت‌وساز است. در هنگام ساخت یک ساختمان بدون شک به مصالح، اتصالات و تجهیزات بسیاری نیاز خواهید داشت؛ مهم‌ترین خدمت مجموعه دکتر تامین، تامین اقلام مورد نیاز همین بخش است. این خدمت، بدون شک روند ساخت را برای سازندگان تا حد زیادی آسان و بخش بزرگی از نگرانی‌های آن‌ها درباره‌ی تهیه مصالح و تجهیزات اصل و باکیفیت را کم خواهد کرد.

از جمله خدمات و ویژگی‌های دکتر تامین می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • معرفی برترین برندها در زمینه تجهیزات ساختمانی
 • دپارتمان مشاوره؛ ارائه مشاوره رایگان برای خرید مصالح
 • فراهم‌کردن امکان مشاهده، مقایسه و آگاهی از قیمت محصولات در وب‌سایت
 • ارائه محصولات بهترین برندها با کمترین قیمت به دلیل حذف واسطه‌ها
 • امکان ثبت سفارش و پرداخت آسان در هر ساعت از شبانه‌روز
 • ارسال کالا به سراسر ایران و تحویل در محل مورد نظر

جدیدترین خدمات دکتر تامین در سال ۱۴۰۲

مجموعه دکتر تامین صرفاً یک فروشگاه اینترنتی برای خرید عمده مصالح ساختمانی نیست. این مجموعه تصمیم گرفته است تا در سال جدید، محدوده خدمات خود را نیز گسترش دهد و در جهت رفاه حال سازندگان و مشتریان خود، گام‌های تازه‌ای بردارد.

از جمله جدیدترین خدماتی که دکتر تامین در سال جدید به مخاطبان خود ارائه می‌دهد، می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • تامین آسایش پایدار

از جدیدترین طرح‌هایی که دکتر تامین در سال جدید ارائه خواهد کرد، می‌توان به طرح تامین آسایش پایدار اشاره کرد. این طرح می‌تواند برای سه دسته از افراد که با صنایع ساختمان در ارتباط هستند، مفید باشد؛ سازندگان، پیمانکاران و البته ساکنان ساختمان. این طرح در پنج گام محقق خواهد شد:

 1. شناخت انسان، نیازمندی‌ها و فیزیولوژی او به عنوان بهره‌بردار نهایی مسکن
 2. طراحی ساختمان با هدف ایجاد آسایش برای مخاطب
 3. تولید و تامین تجهیزات ساختمانی مورد نیاز بر اساس طرح
 4. مدیریت‌کردن پروژه‌های ساخت‌وساز به شیوه درست
 5. تحقق هدف «یک خانه، یک برند» و ارائه خدمات گارانتی و امداد خانه

در گام اول، گروه تحقیقاتی این مجموعه با پژوهش‌های گسترده بر فیزیولوژی انسان، حالت مطلوب مواردی مانند سرمایش و گرمایش، میزان نور مورد نیاز و سایر امکانات مورد نیاز افراد ساکن در ساختمان را بررسی کرده‌اند.

پس از شناخت نیازهای انسان و پیدا کردن حالت مطلوب برای رفاه او، گام دوم طراحی با هدف ایجاد آسایش و رفاه برای افراد است. تولید و تامین تجهیزات براساس طراحی‌‌های انجام شده و بهینه‌سازی ساختمان به عنوان گام سوم این طرح پیاده‌سازی شده است.

در گام چهارم، دکتر تامین با همکاری سازمان مدیریت صنعتی، دوره‌های اجرایی ساخت و ساز از جمله دوره‌های DBA، MBAو Post DBA را برگزار می‌کند. با برگزاری این دوره‌ها، مدیران پروژه‌ها می‌توانند بر تمام مباحث جانبی صنعت ساختمان تسلط پیدا کنند و پروژه‌های کلان ساخت‌وساز به صورت بهینه مدیریت شوند.

مجموعه دکتر تامین برای ارائه بهتر خدمات و انتقال دانش و تجربه به پروژه‌های جدید، تمام فعالیت‌های ساخت یک پروژه را به ۴ مرحله‌ی پیش از پروژه، شروع پروژه، اجرا و پایان پروژه تقسیم کرده است و در تمام این مراحل سازندگان عزیز را همراهی می‌کند.

 • زنجیره تولید کالا

ایجاد یک زنجیره برای تولید و البته تامین مصالح ساختمانی و تجهیزات مربوط به آن نیز از دیگر خدمات دکتر تامین در سال ۱۴۰۲ به شمار می‌رود. نقش دکتر تامین در این بخش، مدیریت و یکپارچه‌سازی این زنجیره است؛ از تامین مواد اولیه تا ارائه تجهیزات و مصالح به سازندگان، همگی زیر نظر دکتر تامین انجام می‌شود. هدف نهایی نیز ارائه محصولات درخور و شایسته سازندگان ایرانی است.

این مجموعه در زمینه‌ی تجهیزات سرمایش و گرمایش، تأسیسات مکانیکال، تأسیسات برق و هوشمندسازی، تجهیزات آشپزخانه، مصالح پایه و شیمی ساختمان، زنجیره تولید و تامین محصولات را پیاده‌سازی کرده است.

 • تامین مالی پروژه‌ها

تامین مالی برای پروژه‌های ساختمانی، همیشه یکی از دغدغه‌های سازندگان بوده است و بسیاری از پروژه‌های به دلیل وضعیت موجود در بازار مصالح، لغو شده‌اند. دکتر تامین با آگاهی بر وجود این مشکل، رویکرد‌ی تازه را برای تامین مالی پروژه‌ها ارائه داده است و این مورد از جدیدترین خدمات این مجموعه در سال ۱۴۰۲ است.

در این سیستم نوین تامین مالی زنجیره‌ای، یک سر آن تولید‌کنندگان صنعتی قرار گرفته‌اند و در سمت دیگر، سازندگان قرار دارند. مجموعه دکتر تامین نیز به‌عنوان واسطه بین این دو و البته بانک‌ها (به‌عنوان تأمین‌کننده مالی) قرار می‌گیرد.

اجرای طرح تامین مالی پروژه‌ها برای دریافت کنندگان تسهیلات، شبکه بانکی و به طور کلی ساخت و ساز در کشور مزایای بسیاری دارد. دریافت کمک‌های فنی و خدمات آموزشی، تامین مصالح مورد نیاز در ازای تنظیم قرارداد، کاهش یافتن نوسانات درآمد و افزایش درآمد و کاهش هزینه‌های جانبی از جمله مزایای این طرح برای سازندگان است.

روش‌های تامین مالی پروژه‌های ساختمانی به صورت زیر است:

-اعتبار اسنادی داخلی (LC)

-گواهی اعتبار مولد (اوراق گام)

-کارت خریداری اعتباری؛ ویژه بهره برداران (ساکنین نهایی) ساختمان

برای اطلاع دقیق از جزییات این روش‌ها و مزایای هر یک اینجا کلیک کنید.

 • مشاوره‌های فنی و تخصصی

برای ساخت یک بنا، تنها تجربه کافی نیست و نیاز به دانش و تخصص متخصصان نیز در تمامی مراحل احساس خواهد شد. بسیاری از مالکان، کارفرمایان و حتی سازندگان به مشاوره‌های فنی و تخصصی نیاز دارند. از جدیدترین خدماتی که دکتر تامین در سال ۱۴۰۲ به مشتریان خود ارائه می‌دهد، مشاوره‌های فنی و تخصصی است.

دپارتمان مشاوره دکتر تامین می‌تواند در موارد زیر به شما خدمات ارائه کند:

 1. انتخاب تجهیزات و مصالح مناسب
 2. تولید محصولات جدید متناسب با نیاز شما
 3. ارائه دکترین ساخت‌وساز برای مدیریت بهتر پروژه
 4. مهارت‌افزایی برای مجریان ساختمانی از طریق آموزش
 • ایجاد شبکه کشوری دکتر تامین

و در آخر، گسترش محدوده فعالیت خارج از پایتخت، از دیگر خدماتی است که دکتر تامین به مشتریان خود ارائه خواهد کرد. دکتر تامین در حال حاضر در ۱۳ استان از کشور عزیزمان شعبه دارد و در سال جدید، فعالیت و تعداد دفاتر نیز افزایش خواهد داشت. علاوه بر دفاتر فعال در سراسر کشور، تأسیس نمایشگاه‌های دائمی نیز به عنوان یکی از خدمات جدید دکتر تامین در سال ۱۴۰۲  است. این نمایشگاه‌ها با هدف ارائه‌ی به‌روزترین محصولات ساختمانی، آسان کردن ارتباط مستقیم، مشاهده محصولات و تبادل نظرات و دریافت سریع کلیه خدمات مجموعه توسط فعالان صنعت ساختمان است. در مرحله‌ی اول ۹ نمایشگاه دائمی در شهرهای مختلف راه‌اندازی شده و ۴ نمایشگاه دائمی دیگر نیز به زودی افتتاح خواهد شد.

ارتباط با دکتر تامین

هدف اصلی دکتر تامین، رفاه حال مشتریان و بهبود روند ساخت و ساز از طریق ارائه خدمات متنوع به سازندگان عزیز است؛ این مجموعه همواره به دنبال راهکاری است تا بتواند مشکلات موجود بر سر راه سازندگان را بردارد و مسیر همواری برای تحقق اهداف آنان ایجاد نماید. خدمات ارائه شده دکتر تامین در سال ۱۴۰۲ نیز بخشی از همین برنامه است. برای ارتباط با این مجموعه، اطلاع از قیمت ست شیرآلات و تجهیزات دیگر شما می‌توانید از طرق زیر اقدام نمایید:

 • وب‌سایت: WWW.DRTAMIN.COM
 • تلفن تماس: ۴۸۴۳۶ – ۰۲۱
 • آدرس دفتر تهران: سعادت‌آباد، بلوار صراف‌ها جنوبی، خیابان نوزدهم شرقی، پلاک ۱۰

توجه: این مطلب یک رپورتاژ آگهی (تبلیغات) بوده و سایت سازه پلاس هیچگونه نظر و مسئولیتی ندارد. در صورت نیاز به لینک‌های داخل متن مراجعه فرمایید.

۰ دیدگاه