انتخاب برگه

مهارتهای رایتینگ زبان چیست؟

شهریور ۳۱, ۱۴۰۰ | رپورتاژ آگهی

مهارت رایتینگ یعنی توانایی تبدیل افکارتان به کلمات با استفاده از ساختار مناسب جملات، علائم نگارشی و دستور زبان انگلیسی. در واقع نوشتن یک مهارت مهارت اکتسابی است که حتی نویسندگان ذاتی هم برای اینکه در آن حرفه ای شوند به تمرین نیاز دارند و آموزشگاههای زبان انگلیسی.

نمونه مهارت های رایتینگ

مهارت های نوشتاری زیادی در انگلیسی وجود دارد از جمله:

  • تصحیح
  • املا
  • جمله و ساختار پاراگراف
  • سبک نوشته
  • واژگان قوی
  • ایجاد لحن
  • علائم نگارشی

چگونه مهارت های رایتینگ خود را برای مصاحبه شغلی تقویت کنیم؟

از آنجایی که داشتن مهارتهای نوشتاری انگلیسی قوی می تواند تأثیر مثبتی روی کارفرمای شما بگذارد، برخورداری از این مهارت ها شانش شما برای قبولی در مصاحبه شغلی تان را افزایش می دهد. حتی کسانی که به صورت ذاتی نویسنده هستند هم باید نوشتن حرفه ای را تمرین کنند. بنابراین، فرقی نمی کند در حال حاضر مهارت رایتینگ شما در چه وضعیتی قرار دارد، چون در هر صورت شما همیشه می توانید آن را تقویت کنید.

دانش آموزان باید در تمام زمانها مهارت های زبان انگلیسی خود را دقیق نگه دارند. در غیر اینصورت، نوشتن به زبان انگلیسی به اندازه ی سبزی خورد کردن با یک تیغه ی کند، خسته کننده خواهد بود. اکنون زمان آن است تا دانش آموزانتان دست به قلم شوند و جنبه های خلاقانه خود را بیابند.

اینکه دانش آموزان خود را به مهارت های نوشتاری انگلیسی مجهز کنید، میتواند جهانی کاملا جدید را برای آنها بگشاید. این به شما بستگی دارد تا آن فرصت را به آنها بدهید تا توانایی های خود در انگلیسی را بیابند. شما با وارد کردن چند مهارت نوشتاری کلیدی به برنامه های درسی خود، به دانش آموزان خود این توانایی را میدهید تا نوشتن را بخشی از زندگی خود سازند و همچنین، درک آنها را در سایر جنبه ها نیز بهبود می بخشید.

زمانی که زمان درس های نوشتاری فرا میرسد، دانش آموزانتان باید از قبل موضوعاتی را خوانده و در مورد آنها بحث کرده باشند.
مطمئن شوید که آنها درک درستی از هجی کردن و لغات بهمراه کمی دستور زبان در ارتباط با موضوع نوشتن بمنظور افزایش اعتماد بنفس، دارند. ممکن است از اینکه چگونه حروف الفبا حتی از ذهن بهترین دانش آموزان میرود، تعجب کنید.
برای رسیدن به بهترین نتایج در درس های نوشتاری، در مورد ساختاری که میخواهید از آن هنگام ارائه مواد درسی استفاده کنید، برنامه ریزی کنید.
یکی از ضروری ترین بخش های موفقیت شما بعنوان معلم آموزش زبان انگلیسی بعنوان زبان دوم، ساختار است.

زمانیکه در حال ارائه مواد درسی نوشتاری و وظایف دانش آموزان هستید، چیزی را برای شرح دوباره باقی نگذارید.
مطمئن شوید که دانش آموزانتان در مورد انچه که برای نوشتن نیاز دارند، بعلاوه ی حالت و اندازه ی متن، صد درصد متوجه شده اند.
از خودتان در مورد این موارد بپرسید که آیا این مواد درسی برای انجام این تمرین کافی است؟

منبع

توجه: این مطلب یک رپورتاژ آگهی (تبلیغات) بوده و سایت سازه پلاس هیچگونه نظر و مسئولیتی ندارد. در صورت نیاز به لینک‌های داخل متن مراجعه فرمایید.

۰ دیدگاه