انتخاب برگه

نحوه استفاده از گل در طراحی فنگ شویی

فروردین ۱۳, ۱۴۰۳ | پست تولید شده با هوش مصنوعی | ۰ دیدگاه

گل‌ها در فنگ شویی نمادهای حیاتی فراوانی، باروری و رشد هستند. شما می توانید از آنها برای افزایش زیبایی و ظرافت اتاق استفاده کنید و از آنها برای تأکید بر انرژی خاص در آن فضای خاص استفاده کنید.

گل ها ارتباط قدرتمندی با دنیای طبیعی دارند. با گنجاندن گل ها در طراحی فنگ شویی، می توانید نیروی حیات یا “چی” یک اتاق را فعال کنید. این به شما کمک می کند تا محیطی هماهنگ ایجاد کنید که از رفاه و شادی پشتیبانی می کند. تمام راه‌هایی را که می‌توانید از گل‌ها در طراحی فنگ شویی استفاده کنید، از خود گل‌ها گرفته تا اسانس و روغن آن‌ها برای تقویت انرژی مثبت در سراسر خانه‌تان در نظر بگیرید.

نکاتی برای استفاده از گل در فنگ شوییگل ها یک عنصر قدرتمند در طراحی داخلی و خارجی، اما در فنگ شویی، گل ها معنایی اضافه دارند. درک روش هایی که می توانید از گل ها برای تقویت انرژی مثبت خانه خود استفاده کنید، به شما کمک می کند یک طرح فنگ شویی با جریان انرژی بهینه تر ایجاد کنید.

گل ها و نقشه باگوا< /h3>یکی از راه‌های گنجاندن گل‌ها در طراحی خانه فنگ شویی، استفاده از باگوا برای در نظر گرفتن جنبه‌هایی از زندگی‌تان است که می‌خواهید انرژی مثبت بیشتری ببینید. تمرین‌کنندگان فنگ شویی از نقشه باگوا برای پوشش دادن فضای معین استفاده می‌کنند. هر فضای روی نقشه مربوط به یک منطقه از زندگی شما است.

به عنوان مثال، با استفاده از نقشه BTB bagua، قسمت سمت چپ پشت فضای شما نماد ثروت و رفاه است. می‌توانید از گل‌های بنفش برای کمک به انرژی دادن به «چی» در این ناحیه استفاده کنید تا فرصت‌های بیشتری برای افزایش فراوانی برای شما به ارمغان بیاورد. قسمت سمت راست عقب یک فضای معین نماد عشق و روابط است. می‌توانید از گل‌های صورتی یا قرمز در این زمینه استفاده کنید تا شانس و فرصت‌های خود را برای یافتن عشق‌های عاشقانه افزایش دهید.

گل‌ها و پنج عنصرپنج عنصر آب، فلز، آتش، خاک و چوب برای ایجاد تعادل در طراحی فنگ شویی اساسی هستند. هر عنصر همچنین نشان دهنده ویژگی های متمایز است که می توانید آنها را به زندگی خود دعوت کنید. می‌توانید از رنگ‌هایی استفاده کنید که هر عنصر را نشان می‌دهند تا انرژی بیشتری را فعال کنید.عنصر چوب نماد رشد و انعطاف‌پذیری است. از گل هایی استفاده کنید که دارای رنگ سبز و قهوه ای هستند، مانند برخی از هلهبورها (رزهای عرقی)، گل ادرانسیا، و گلایول شاتره.

از گل هایی استفاده کنید که نشان دهنده عنصر آتش هستند تا شور و اشتیاق و خلاقیت را تشویق کنند. به زندگی شما از گلهایی مانند گل رز و لاله برای نماد انرژی آتش استفاده کنید.

گلهایی که رنگهای سفید، خاکستری و فلزی دارند نماد عنصر فلزی هستند. اگر می خواهید دقت، وضوح و انرژی متمرکز را فعال کنید از این گل ها استفاده کنید. برخی از این گل‌ها عبارتند از برونیا نقره‌ای، گل رز سفید، نفس نوزاد و گل داوودی سفید.

عنصر زمین نشان‌دهنده پرورش، ثبات و زمین است. از گل هایی که دارای رنگ های زرد، قهوه ای یا نارنجی سوخته هستند برای نماد عنصر زمین استفاده کنید. برخی از این گزینه ها عبارتند از: آفتابگردان، گل همیشه بهار، میله طلایی، گل همیشه بهار، و کیهان گوگردی.

از گل هایی که نماد عنصر آب هستند برای فعال کردن آرامش، صلح و فراوانی استفاده کنید. گل هایی که دارای گلبرگ های آبی تیره هستند می توانند عنصر آب را نشان دهند. برخی از اینها عبارتند از شقایق های آبی، ادریسیا، بلبل ها، و لوپین های آبی. نمادها جنبه اساسی طراحی فنگ شویی است و این شامل گل ها نیز می شود. از قرار دادن گل ها در مکان هایی که جریان انرژی را در سراسر فضای شما مسدود می کند، خودداری کنید. از گل آرایی برای مسدود کردن پنجره یا راهروی باریک استفاده نکنید، زیرا ممکن است جریان آزاد انرژی را مسدود کند.

شما می توانید برای استقبال از فرصت های تازه، از گل آرایی نزدیک ورودی جلوی خود استفاده کنید. از گل ها در اتاق خواب خود استفاده کنید تا انرژی پرشور را به روابط خود جذب کنید. حتما گل ها را در سمت راست تخت قرار دهید، زیرا کارشناسان فنگ شویی معتقدند این مکان خوش شانس ترین مکان است.

از گل هایی که رایحه قوی دارند استفاده نکنید، زیرا این کار می تواند خواب آرام را مختل کند.یک مکان بهینه دیگر برای گل ها اتاق غذاخوری یا اتاق نشیمن است. این هر دو فضاهایی هستند که می خواهید ارتباطات اجتماعی و خانوادگی را تقویت کنید. دسته گل روی یک قهوه یا میز ناهار خوری می تواند به ایجاد یک محیط راحت و دلپذیر کمک کند.

از گل ها برای ایجاد تعادل استفاده کنیدطراحی فنگ شویی تعادل را تجسم می بخشد. شما می توانید با هماهنگ کردن نمادهای یین و یانگ در سراسر خانه به تعادل برسید. گل ها همچنین نماد انرژی یین و یانگ هستند. گل هایی با رنگ روشن مانند قرمز، نارنجی، زرد و بنفش دارای انرژی یانگ تهاجمی و فعال هستند. اگر احساس می کنید که انرژی یین در خانه شما خیلی قوی است، می توانید از گل هایی با این انرژی استفاده کنید. اگر احساس رکود داشته باشید و در رفتاری گیر کرده باشید که به نظر نمی رسد تغییر دهید، متوجه این خواهید شد.

گل های صورتی، آبی تیره و سفید دارای انرژی یین آرام و پذیرا هستند. اگر احساس می کنید خانه شما دارای انرژی یانگ بیش از حد است، این انرژی مفید است. این ممکن است به این معنی باشد که شما بی قرار هستید و نمی توانید آرام بگیرید.

همچنین می توانید با استفاده از گل ها در گروه های سه نفره تعادل ایجاد کنید. استفاده از گل ها به صورت جفت در فضاهای اتاق خواب نیز مفید است.

گل آرایی خود را حفظ کنیدیکی از سریع ترین راه ها برای جذب انرژی منفی با گل، نگه داشتن آن است. آنها برای مدت طولانی گل هایی که تازه نیستند یا گل هایی که در آب کدر هستند انرژی منفی به خانه شما می آورند. با تعویض آب در زمان کثیف شدن، آرایش گل خود را برای مدت طولانی تری حفظ کنید. وقتی گل آرایی شما شروع به شکست می کند، باید آن را دور بریزید.

استفاده از رایحه گل در خانه شمامی توانید از رایحه های قدرتمند گل ها برای زیبایی استفاده کنید. تعادل طراحی فنگ شویی شما اسطوخودوس رایحه ای تسکین دهنده و آرام بخش دارد. از این روغن ها در اتاق خواب خود برای کمک به خواب آرام استفاده کنید. گل رز در اتاق خواب برای ترویج عشق و عشق بهینه است. عطر را در اتاق خواب ملایم نگه دارید، زیرا بوی تند می تواند با خواب آرام تداخل کند.

از عطرهای گل در سرتاسر خانه خود استفاده کنید تا بوی بد را از بین ببرید و بوی دلپذیرتری به خانه بدهید. رایحه های مثبت گل در فنگ شویی عبارتند از یاسمین، گل مرکبات، پیچ امین الدوله و فریزیا.گل های بهینه در فنگ شوییگل ها عمیق هستند. معنی در باورهای فنگ شویی خوش شانس ترین گل ها را برای جذب نوع انرژی که می خواهید در طراحی خانه فنگ شویی خود بیاموزید.

گل صد تومانی

گل صد تومانی ها شادابی دارند و شکل ظریف و ایجاد یک سبک لوکس در هر اتاق. گل صد تومانی در رنگ های متنوعی از سفید و صورتی رژگونه گرفته تا فوشیای عمیق وجود دارد. در فنگ شویی گل صد تومانی نماد عشق و ازدواج است. اگر می خواهید عاشقانه را به زندگی خود جذب کنید از گل صد تومانی های صورتی استفاده کنید. گل صد تومانی های عمیق فوشیا برای تزریق مقداری اشتیاق به یک رابطه موجود ایده آل هستند.

ارکیده

در فنگ شویی، ارکیده ها نماد قدرتمندی از باروری و کمال شما می توانید ارکیده ها را در رنگ های مختلف و متمایز پیدا کنید. از ارکیده‌های بنفش تیره برای تقویت گوشه ثروت خود استفاده کنید.ارکیده‌های صورتی و قرمز، مانند گل صد تومانی، می‌توانند برای افزایش چشم‌انداز عاشقانه‌تان استفاده شوند. ارکیده سفید نماد وضوح و تمرکز است. اینها برای یک دفتر کار خانگی که در قسمت های جلویی یا میانی خانه شما قرار دارد ایده آل هستند. ارکیده زرد یکی دیگر از انواع رایج است. این ارکیده ها نشان دهنده خوش بینی و مثبت اندیشی هستند.

گل داودیگل داوودی نماد نشاط و شادی است. آنها همچنین با عنصر زمین مرتبط هستند و نشان دهنده زمین و پایداری هستند. اگر استرس دارید و تحت تأثیر زندگی هستید، این گل‌ها ایده‌آلی هستند. آنها به ایجاد راحتی و تعادل در زندگی شما کمک می کنند زمانی که احساس می کنید خارج از کنترل شما است.

لوتوس

گل نیلوفر آبی دارای نمادگرایی قدرتمند در فنگ شویی برخی از معانی آن شامل روشنایی و رشد است. این گل در میان گل و لای رشد می کند، بنابراین نمادی از استقامت در برابر چالش ها نیز می باشد. خود گل هرگز آب گل آلود را لمس نمی کند، بنابراین نماد پاکی نیز است.

رزرزها، مانند گل صد تومانی ، یکی دیگر از نمادهای سنتی فنگ شویی عشق و عاشقانه است. از آنجایی که گل های رز تنوع رنگی زیادی دارند، می توانید از گل رز برای فعال کردن سایر انرژی های خاص استفاده کنید.

از رزهای قرمز یا نارنجی برای برافروختن اشتیاق در یک عاشقانه قدیمی استفاده کنید. برخی از انواع محبوب رز قرمز عبارتند از “Mr. لینکلن» و «دارسی». رزهای نارنجی محبوب تروپیکانا و لیدی اما همیلتون هستند. رزهای صورتی برای پرورش یک عاشقانه جدید ایده آل هستند. رزهای “طلوع جدید” رنگ صورتی کم رنگ دارند. گل رز سفید نماد عنصر فلز است و انرژی را زنده می کند که باعث شفافیت و تمرکز می شود. انواع محبوب رز سفید شامل «کلیسای جامع وینچستر» و «کوه یخ» است. برخی از معانی خوشایند گل در فنگ شویی، انواع گل نیز وجود دارد که باید در خانه خود از آنها اجتناب کنید.گل های خشکگل‌های خشک مانند گل‌های در حال مرگ انرژی منفی را به فضای شما جذب می‌کنند زیرا راکد و بی‌جان هستند. این درست است حتی اگر قرار باشد گل آرایی شما به این شکل باشد.

کاکتوسهای گلدار کاکتوس ها گیاهان فنگ شویی با ارتباط منفی هستند. اکثر کاکتوس ها دارای الگوی رشد خاردار و تیز هستند که کارشناسان فنگ شویی آن را با انرژی بیش از حد تهاجمی مرتبط می دانند. از گل‌هایی که از کاکتوس‌ها می‌آیند، از جمله گلابی خاردار، ساگوارو و رز پرسکیا پرهیز کنید.

خارخارها نیز مانند کاکتوس ها دارای شکل تیز و خاردار. از این گل ها در چیدمان خانه خود اجتناب کنید، زیرا آنها همچنین با پرخاشگری و منفی بافی همراه هستند.

توجه: این محتوا بصورت اتوماتیک توسط هوش مصنوعی وبلاگ سازه پلاس، تولید و منتشر شده است. ممکن است در برخی عبارات کلمه معادل و ترجمه یا جمله‌بندی‌ و رعایت نگارش درست نباشند.

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *