انتخاب برگه

نحوه تمیز کردن پرده های ونیزی: راه حل هایی برای مواد مختلف کور

فروردین ۱۱, ۱۴۰۳ | پست تولید شده با هوش مصنوعی | ۰ دیدگاه

پرده‌های ونیز یک روش درمانی محبوب برای پنجره هستند، بنابراین مفید است که بدانید چگونه این پنجره‌ها را تمیز کنید تا فضای خود را مرتب و بدون گرد و غبار نگه دارید. تمیز کردن پرده های ونیزی دشوار است زیرا آنها دارای نوارهای کوچک هستند که به مرور زمان گرد و غبار را جذب می کنند. روکش‌های رنگ روشن تشخیص گرد و غبار را دشوار می‌کند، اما این رنگ‌ها به اندازه سطوح تیره کثیف می‌شوند.

One یکی از مهمترین مراحل برای بهترین روش تمیز کردن پرده های ونیزی خود این است که جنس پرده هایی را که تمیز می کنید درک کنید. دانستن این موضوع به شما کمک می کند تا هنگام تمیز کردن به آنها آسیب نرسانید. در طول این مقاله، روش‌هایی را که با انواع خاصی از پرده‌های پنجره کار می‌کنند، توضیح خواهیم داد تا به شما کمک کند. راهنمایی در این زمینه.

نحوه تمیز کردن پرده‌های ونیزی: روش‌های تمیز کردن سبکروش‌های سبک تمیز کردن ممکن است تمام چیزی باشد که شما نیاز دارید، اگر فردی هستید که پرده های ونیزی خود را به طور منظم تمیز می کنید. این روش برای هر نوع پرده ونیزی از جمله مواد مصنوعی مانند آلومینیوم و پی وی سی و مواد طبیعی مانند کرکره های چوبی کار می کند. همه این‌ها روش‌هایی برای تمیز کردن پرده‌های ونیزی بدون برداشتن آن‌ها هستند.

غبارگیری دستیبرای دستیابی به بهترین نتایج، از یک گردگیری که برای گردگیری تولید می شود. بسته به سلیقه خود می توانید از انواع مختلف گردگیر استفاده کنید. گردگیرهای کور ونیزی خاص مانند این گردگیر میکروفیبری از HIWARE را در نظر بگیرید. این دارای سه بازو است که در پرده های ونیزی قرار می گیرد تا هر طرف را در بالا و پایین نوار گردگیری کند. اگر نمی‌خواهید ابزار خاصی بخرید، می‌توانید فقط از یک گردگیر پر، یک پارچه میکروفیبر یا حتی یک جوراب قدیمی استفاده کنید.

هر لت را بدون غفلت از قسمت زیرین آن از انتهای تا انتها گردگیری کنید. لت.

اگر نیاز به گردگیری شدیدتری دارید، پارچه را با مقدار کمی آب مرطوب کنید. اگر پرده های چوبی دارید از آب زیاد خودداری کنید زیرا اگر در آب خیس بخورند متورم می شوند. اگر می‌خواهید از آب برای پرده‌های چوبی ونیزی خود اجتناب کنید، محصولی مانند Fuller Brush Daster Spray را امتحان کنید که بدون جذب گرد و غبار استفاده از آب.جروبرقیاگر تصمیم دارید گرد و غبار پرده های ونیز خود را با جاروبرقی بکشید، این کار را با احتیاط انجام دهید. زیرا لوله پلاستیکی و قدرت شدید می تواند به پرده های شما آسیب برساند یا از هم جدا کند. درعوض، از یک ضمیمه برس که دارای موهای نرم است استفاده کنید و جاروبرقی خود را در حالت کم قرار دهید.

پرده‌ها را ببندید و در هر قسمت حرکت کنید و جاروبرقی مراقب باشید که بخش‌هایی را از دست ندهید. لتهای کور را در جهت مخالف کج کنید و سپس با جاروبرقی تکرار کنید.

نقطه را با آب تمیز کنیدگاهی اوقات پرده های خود را تمیز کنید. لکه ها و لکه هایی ایجاد می شود که باید بدون تمیز کردن شدید کل کور از بین بروند. این روش برای همه انواع پرده کار می کند، اما در مورد پرده های چوبی، باید مطمئن شوید که از آب زیاد استفاده نکنید.

به مقدار مساوی آب گرم و سرکه را با هم ترکیب کنید.از این برای مرطوب کردن پارچه ای برای از بین بردن لکه ها از پرده های خود استفاده کنید.

*نکته حرفه ای – اگر از قسمت های دیگر پرده و پنجره غافل نشوید شما می خواهید لت های تمیز پرده های پنجره خود را تقویت کنید. اطراف ریل، سیستم سیم دار و قالب پنجره را تمیز کنید. اگر لکه هایی دارید که ماندگار هستند، از یک سواب پنبه یا توپ پنبه ای برای تمیز کردن این نواحی استفاده کنید. با دقت ادامه دهید تا به سیم پیچ پیچیده اطراف پرده آسیب نرسانید.

نحوه تمیز کردن پرده های ونیزی: روش های تمیز کردن عمیقاگر پرده های شما نیاز به تمیز کردن عمیق دارند، باید پرده های خود را از پنجره بردارید. این روش شامل مقدار قابل توجهی آب است، بنابراین برای پرده های چوبی مناسب نیست.

نحوه تمیز کردن پرده های مصنوعی مصنوعی

توجه: این محتوا بصورت اتوماتیک توسط هوش مصنوعی وبلاگ سازه پلاس، تولید و منتشر شده است. ممکن است در برخی عبارات کلمه معادل و ترجمه یا جمله‌بندی‌ و رعایت نگارش درست نباشند.

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *