انتخاب برگه

نحوه محاسبه فوت مربع

اردیبهشت ۲۴, ۱۴۰۳ | پست تولید شده با هوش مصنوعی | ۰ دیدگاه

متر مربع یک منطقه را با وصل کردن عرض و ارتفاع بر حسب فوت به ماشین حساب فوت مربع ما تعیین کنید. همچنین می‌توانید از فرمول فوت مربع زیر برای محاسبات دستی استفاده کنید.

برای تعیین فوت مربع، طول و عرض یک منطقه را بر حسب فوت اندازه بگیرید و آن اعداد را در یکدیگر ضرب کنید. از این محاسبه برای مناطق مستطیلی و مربعی شکل واقعی استفاده کنید. فوت مربع = ارتفاع x عرضبرای محاسبات متداول فوت مربع، جدول زیر را مشاهده کنید.

TABLE چگونه برای اندازه گیری فوت مربع از یک دیوارچه در حال آماده شدن برای رنگ آمیزی یا استفاده از کاغذ دیواری هستید، دانستن متراژ مربع دیوار باعث می شود محصول کافی خریداری کنید. برای یافتن متراژ مربع، ارتفاع (از کف تا سقف) و طول دیوار را بر حسب فوت اندازه بگیرید. سپس آن اعداد را ضرب کنید.

فیلم مربعی یک دیوار = طول x ارتفاعنحوه محاسبه فوت مربع یک اتاق محاسبه متراژ مربع یک اتاق مستطیلی یا مربعی شکل آسان است. با اندازه گیری طول و عرض اتاق بر حسب فوت شروع کنید. سپس طول را در عرض ضرب کنید. بنابراین، برای مثال، اگر اتاق شما ۱۲ فوت طول در ۱۰ فوت عرض دارد، ۱۲ در ۱۰ را برای مجموع ۱۲۰ فوت مربع ضرب کنید. بهترین راه برای تعیین متراژ مربع یک اتاق عجیب و غریب این است که آن را به مستطیل های جداگانه تقسیم کنید. برای مثال، اگر اتاقی به شکل L دارید، آن را به دو مستطیل تقسیم کنید. طول و عرض مستطیل اول خود را اندازه بگیرید و آن اعداد را در یکدیگر ضرب کنید. سپس طول و عرض مثلث دوم را اندازه بگیرید و آن اعداد را در یکدیگر ضرب کنید. برای مرحله آخر، فوت مربع هر دو مستطیل را با هم به مجموع فوت مربع اضافه کنید.

نحوه تعیین متراژ مربع یک خانه

دو راه برای تعیین متراژ مربع وجود دارد. از یک خانه اگر خانه شما مربع یا مستطیل کامل است، طول و عرض را بر حسب فوت اندازه بگیرید و آن اعداد را در یکدیگر ضرب کنید. در حالی که این عدد یک تخمین تقریبی به شما می دهد، اما فضای غیرقابل سکونت را در نظر نمی گیرد، بنابراین آنقدرها هم دقیق نیست.

دقیق ترین راه برای اندازه گیری متراژ مربع خانه، پیدا کردن و محاسبه است. فوت مربع همه اتاق‌ها، راهروها و فضاهای قابل سکونت را جمع کنید و آن اعداد را با هم جمع کنید.

برای یافتن متراژ مربع یک فضا، عرض و طول را اندازه بگیرید و آن اعداد را در یکدیگر ضرب کنید. هنگامی که متراژ مربع همه مناطق را تعیین کردید، آن اعداد را با هم جمع کنید.

نحوه محاسبه فوت مربع یک مثلثبرای محاسبه فوت مربع یک مثلث ، پایه و ارتفاع را بر حسب فوت اندازه گیری کنید. سپس از این فرمول استفاده کنید:فیلم مربعی مثلث = ۰.۵ x پایه x ارتفاعبنابراین، اگر قاعده مثلث شما ۱۰ فوت است و ارتفاع ۷ فوت است، مجموع فوت مربع مثلث ۳۵ است.

سوالات متداول (سؤالات متداول)

سؤالات متداول آیا می توانید فوت را به فوت مربع تبدیل کنید؟

پا اندازه گیری طول است و فوت مربع اندازه گیری مساحت است. بنابراین تنها راه برای رفتن از فوت به فوت مربع اندازه گیری عرض x طول است. بنابراین، برای مثال، اگر اتاقی را اندازه می‌گیرید که ۸ فوت طول و ۷ فوت عرض دارد، مساحت آن ۵۶ فوت مربع است. چگونه فوت مربع را برای کاشی محاسبه می کنید؟ برای محاسبه فوت مربع برای کاشی، طول و عرض فضایی را که قرار خواهید گرفت اندازه گیری کنید. کاشی کاری در پا سپس، آن اعداد را ضرب کنید تا مجموع فوت مربع به دست آید. وقتی این عدد را دارید، ۱۰ تا ۱۵ درصد به حساب ضایعات اضافه کنید. چگونه بسیاری از کاشی های ۱۲×۱۲ برای مساحت ۴۰ فوت مربع؟ یک کاشی ۱۲ در ۱۲ اینچ برابر با یک فوت مربع است. بنابراین، در تئوری، شما به ۴۰ کاشی ۱۲ در ۱۲ برای یک منطقه ۴۰ فوت مربعی نیاز دارید. با این حال، توصیه می شود ۱۰ تا ۱۵٪ بیشتر از آنچه برای حساب کردن ضایعات نیاز دارید خریداری کنید. بنابراین برای مساحت ۴۰ فوت مربع، ۴۴-۴۶ کاشی را در نظر بگیرید. چگونه تعیین فوت مربع برای فرش؟ برای اندازه گیری متراژ مربع برای فرش جدید، طول و عرض منطقه را بر حسب فوت اندازه گیری کنید. سپس آن اعداد را در یکدیگر ضرب کنید تا متراژ مربع مشخص شود. در نهایت، ۱۰ درصد اضافی برای حساب کردن ضایعات اضافه کنید.

توجه: این محتوا بصورت اتوماتیک توسط هوش مصنوعی وبلاگ سازه پلاس، تولید و منتشر شده است. ممکن است در برخی عبارات کلمه معادل و ترجمه یا جمله‌بندی‌ و رعایت نگارش درست نباشند.

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *