انتخاب برگه

نکات پیش از خرید پارتیشن اداری

شهریور ۱۸, ۱۴۰۰ | رپورتاژ آگهی

نکات پیش از خرید پارتیشن اداری
نکات پیش از خرید پارتیشن اداری

وقتی تصمیم دارید به قصد فضاسازی و طراحی داخلی دفترتان اقدام به خرید پارتیشن اداری کنید، باید پیش از آن نکاتی را مدنظر قرار دهید. انواع پارتیشن اداری هریک خصوصیات خاص خود را دارند که آن‌ها را برای استفاده در یک فضای اداری مناسب می‌کند. از آنجایی که خرید پارتیشن اداری باید متناسب با نیاز، شرایط دفتر کار و نوع فعالیت شما صورت گیرد، ما به سراغ بررسی چند نکته مهم رفتیم که شما را برای تصمیم‌گیری بهتر راهنمایی می‌کند؛ اما به طور خلاصه مواردی چون هزینه‌های پارتیشن‌بندی، امکان جابجایی و سهولت نصب، حفظ حریم شخصی، افزایش نور در محیط اداری و ایجاد روحیه کار تیمی از مواردی هستند که باید پیش از خرید پارتیشن اداری به آن‌ها توجه کرد.

نکته اول: توجه به بودجه لازم برای اجرای انواع پارتیشن اداری

وقتی می‌خواهید دفتر کارتان را پارتیشن‌بندی کنید، باید پیش از هر چیز میزان بودجه را مشخص کنید. هزینه‌های ساخت و نگهداری پارتیشن‌های اداری با توجه به طراحی و نوع متریال به کار رفته در ساخت آن متفاوت است؛ با این حساب شما باید پیش از هر چیز بررسی کنید که بودجه شما با هزینه ساخت و نصب کدام یک از انواع پارتیشن اداری برابری می‌کند. در میان انواع پارتیشن‌های اداری، پارتیشن‌هایی که از جنس شیشه هستند به دلیل مواد اولیه محدود و ساخت سریع و آسان هزینه‌های کمتری برای اجرا نیاز دارند.

پارتیشن اداری
پارتیشن اداری

بعد از قیمت پارتیشن اداری این هزینه‌های نگهداری و مراقبت از پارتیشن است که اهمیت پیدا می‌کند. شما باید بدانید پارتیشن منتخبتان در طول ماه یا سال چه بودجه‌ای برای مراقبت و نگهداری احتیاج دارد، احتمال فرسودگی در آن وجود دارد یا خیر و یا به عبارت بهتر عمر مفید آن چند سال است! باز هم در میان انواع پارتیشن اداری از پارتیشن‌های چوبی گرفته تا انواع فلزی، پارتیشن‌های شیشه‌ای طول عمر بالاتری دارند و هزینه‌های نگهداری از آن‌ها عملاً صفر است. پارتیشن‌های شیشه‌ای بیش از چند دهه قابل استفاده هستند و نیاز نیست هر چند سال یک‌بار برای تعویض و یا تعمیرشان هزینه‌ای پرداخت کنید.

نکته دوم: توجه به مدت‌زمان لازم برای طراحی و ساخت

دومین نکته مهمی که پیش از خرید و سفارش پارتیشن اداری باید به آن توجه کنید مدت زمان لازم برای طراحی و ساخت پارتیشن است! پارتیشن‌های اداری با توجه به جنسشان هرکدام به زمانی برای طراحی، ساخت و اجرا نیازمندند. حالا شما باید با توجه به فرصتی که برای فضاسازی دفتر کارتان دارید یکی از انواع پارتیشن اداری را برای اجرا در محیط کارتان انتخاب کنید. احتمالاً می‌پرسید کدام پارتیشن اداری به زمان کمتری برای ساخت نیازمند است یا به عبارتی زودتر آماده می‌شود؟ در میان انواع پارتیشن‌ها باز هم انواع پارتیشن شیشه‌ای و به خصوص پارتیشن‌های شیشه‌ای فریم لس سریع‌تر آماده شده و برای نصب در محل به صرف زمان و انرژی چندانی نیاز ندارند.

نکته سوم: توجه به نور مورد نیاز در فضای اداری

سومین نکته که باید پیش از سفارش پارتیشن اداری به آن توجه کنید نور موجود در فضاست. حتماً می‌دانید که وجود نور طبیعی در فضای دفتر کار تا چه اندازه بر نحوه فعالیت و میزان انرژی کارمندان تأثیرگذار است. نبود نور طبیعی باعث ایجاد حس خمودگی شده و کیفیت عملکرد کارکنان را تحت تأثیر خود قرار می‌دهد. وقتی می‌خواهید برای پارتیشن‌بندی دفتر کارتان تصمیم‌گیری کنید باید به این مسئله توجه داشته باشید که انتخاب شما محدود شدن نور طبیعی در فضا را به دنبال نداشته باشد.

اگر دفتر کوچک و کم نوری دارید یا می‌خواهید میزان استفاده از نور مصنوعی در فضا را به حداقل برسانید، پیشنهاد ما این است که برای خرید پارتیشن اداری به سراغ انواع پارتیشن شیشه‌ای بروید. چراکه این نوع از پارتیشن علاوه بر موارد بالا در افزایش نور طبیعی هم مؤثر واقع شده است.

نکته چهارم: در نظر گرفتن امکان جابجایی و نصب در محل دیگر

یکی از مسائلی که صاحبان مشاغل را برای سفارش پارتیشن اداری مردد می‌کند استیجاری بودن دفتر کارشان است. آن‌ها خیال می‌کنند که پس از اتمام زمان قرارداد تمام هزینه‌هایی که بابت پارتیشن‌بندی دفتر اجاره‌ای خود صرف کرده بودند، از بین خواهد رفت! طبیعتاً هیچ‌کس دوست ندارد برای دفتر اجاره‌ای خود هزینه‌های سنگینی بپردازد. یکی از نکاتی که باید پیش از خرید پارتیشن اداری بدانید این است که انواع شیشه‌ای این نوع پارتیشن‌بندی به راحتی قابل جابجایی و اجرا در محیط جدید است. این یعنی هزینه‌های شما برای پارتیشن‌بندی دفترتان هدر نرفته و می‌تواند مجدد برای تقسیم‌بندی دفتر جدیدتان استفاده شود.

نکته پنجم: انتخاب یک تیم حرفه‌ای و متخصص

پارتیشن
پارتیشن

و اما آخرین نکته‌ای که باید پیش از خرید پارتیشن اداری به آن توجه کنید، انتخاب یک تیم حرفه‌ای و متخصص در این زمینه است. گروه حرفه‌ای شیشکس سالهاست که در زمینه طراحی و تولید پارتیشن‌های اداری شیشه‌ای مشغول خدمت‌رسانی هستند. آن‌ها خود را با تولید باکیفیت، قیمت مقرون به صرفه و کسب رضایت حداکثری مشتریان معرفی می‌کنند. پارتیشن‌های اداری شیشه ای گروه شیشکس علاوه بر ظاهر زیبا و کارآمد و حفظ حریم خصوصی کارکنانتان با افزایش همکاری و میزان بهره‌وری تیم شما روشی قابل‌اعتماد، مقرون‌به‌صرفه و شیک برای کاهش هزینه‌های اضافی و ایجاد حس کار تیمی در دفتر شما هستند. اگر به آینده درخشان تجارت خود فکر می‌کنید همین امروز برای بازسازی دفترتان تصمیم بگیرید. تیم مشاوره شیشکس به صورت آنلاین و تلفنی آماده پاسخگویی به تمام سؤالات شماست.

توجه: این مطلب یک رپورتاژ آگهی (تبلیغات) بوده و سایت سازه پلاس هیچگونه نظر و مسئولیتی ندارد.

۰ دیدگاه

سوالی دارید؟ پیام دهید