انتخاب برگه

پروژه تعویض لوله Swindon 16 میلیون پوندی تیمز واتر برای حل مشکل ترکیدگی آغاز شد

مرداد ۲۷, ۱۴۰۲ | پست تولید شده با هوش مصنوعی | ۰ دیدگاه

Barhale کارهایی را برای جایگزینی لوله ۳ کیلومتری Thames Water’s Haydon End Rising Main در سویندون آغاز کرده است که در سال های اخیر چندین بار ترکیده است.
ایستگاه پمپاژ فاضلاب Haydon End و Haydon End Rising Main در سال ۱۹۹۶ برای انتقال فاضلاب به ورودی در انتهای غربی کار تصفیه فاضلاب Swindon ساخته شدند. در شرایط عادی، ایستگاه پمپاژ Haydon End می تواند ۱۴۴ لیتر در ثانیه را از طریق لوله پلیمری تقویت شده شیشه ای با قطر ۵۰۰ میلی متر پمپ کند.
اگر Haydon End Rising Main ترکید، باید حدود ۳۵ تانکر کار کنند و پمپ‌های تخصصی برای پر کردن تانکرها باید نصب شوند.
از آنجایی که جمعیت لوله در سال‌های اخیر افزایش یافته و وضعیت بخش‌های لوله رو به وخامت بوده است، تیمز واتر مجبور شد به چندین ترکیدگی در دو سال گذشته پاسخ دهد.
با توجه به افزایش فراوانی چنین رویدادهایی و ماهیت پراکنده ترکیدن، شرکت آب تصمیم گرفت ۱۶ میلیون پوند برای تعویض کامل لوله سرمایه گذاری کند. مسیر جدیدی برای جلوگیری از کابل‌های فشار قوی و راه‌آهن انتخاب شد و سومین لوله در داخل یک تونل نصب شد تا تاثیر آن بر جاده A4198 تیمزداون و چهار گذرگاه رودخانه کاهش یابد. لوله جدید دارای قطر ۶۳۰ میلی متر و از پلی اتیلن خواهد بود.
پیمانکار اصلی Barhale تونل ۱۲۰۵ متری را با استفاده از دستگاه لوله جک ۱۲۰۰ میلی متری برای بخش بین ایستگاه پمپاژ فاضلاب هایدون انتهای شمال خط راه آهن خواهد ساخت.
یک حفاری برش باز برای ۱۹۳۰ متر از مسیر باقیمانده به محل کار تصفیه فاضلاب سویندون، به غیر از بخش ۳۱۰ متری عبور از رودخانه ری که در آن حفاری جهت دار در زیر آبراه انجام خواهد شد، استفاده خواهد شد.
این پروژه قرار است تا جولای ۲۰۲۴ تکمیل شود.
اندرو اسکات، رئیس تیمز واتر تصفیه زباله در منطقه دره تیمز گفت: “ما هیجان زده هستیم که کار را برای جایگزینی Haydon End Rising Main آغاز کنیم. ما از اختلالات ناشی از ترکیدگی های اخیر این لوله و تأثیری که بر مشتریان داشته است، آگاه هستیم. به همین دلیل است که ما برنامه های خود را برای شروع این پروژه ۱۶ میلیون پوندی ارائه کردیم تا بتوانیم اطمینان حاصل کنیم که شبکه ما در این منطقه در برابر فشارهای تغییرات آب و هوایی و رشد جمعیت مقاوم است و می توانیم خدمات قابل اعتمادی را به مشتریان خود ارائه دهیم.”
کریس واتس، عضو کابینه شورای محیط زیست و حمل و نقل شورای شهر سویندون، گفت: «نشت فاضلاب در شمال سویندون باعث اختلال در حیات وحش محلی و ساکنان منطقه تاو هیل شده است، بنابراین من واقعا خوشحالم که تیمز واتر این سرمایه گذاری قابل توجه را انجام می دهد. زیرساخت آن به نفع شهر است.
“ما برای تسهیل کار با تیمز واتر کار کرده ایم و از آنجایی که لوله جدید زیر مسیر چرخه موجود می رود، توافق کرده ایم که با بازگرداندن مسیر در جای خود، مسیر بهبود یابد. خبر عالی برای دوچرخه سواران و عابران پیاده که از آن استفاده می کنند.

توجه: این محتوا بصورت اتوماتیک توسط هوش مصنوعی وبلاگ سازه پلاس، تولید و منتشر شده است. ممکن است در برخی عبارات کلمه معادل و ترجمه یا جمله‌بندی‌ و رعایت نگارش درست نباشند.

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *