انتخاب برگه

پنج هفته تعطیلی خطوط شمال غرب لندن برای ارتقاء Bakerloo و Overground آغاز شد

مرداد ۵, ۱۴۰۲ | پست تولید شده با هوش مصنوعی | ۰ دیدگاه

یک بخش ۳۲ کیلومتری راه‌آهن در شمال غرب لندن در خط باکرلو و روی زمین لندن تحت یک برنامه تعمیر و نگهداری پنج هفته‌ای قرار خواهد گرفت که از آخر این هفته آغاز می‌شود.
مهندسین شبکه ریل ارتقاء “ضروری راه آهن” را از یکشنبه ۲۳ جولای تا ۲۵ آگوست انجام خواهند داد که منجر به بسته شدن این دو خط خواهد شد. این به‌روزرسانی‌ها ادامه کار انجام شده در فوریهhttp://eng.hrefeo. -london-overground-upgrades-to-begin-16-12-2022/” target=”_blank” rel=”noopener”>به دنبال کارهای قبلی در دسامبر سال گذشته.
به عنوان بخشی از بهبودها، ۱۸۰۰۰ تراورس بتنی مدرن نصب خواهد شد که جایگزین تراورس های چوبی می شود که قدمت آن به دهه ۱۹۵۰ باز می گردد.
بین ایستگاه‌های هارلسدن و استونبریج پارک، ۱ کیلومتر زهکشی راه‌آهن ارتقا خواهد یافت.
در سراسر بخش بسته، ۴۸ کیلومتر کابل سیگنال تعویض خواهد شد.
بهبودهایی در شش ایستگاه در امتداد خط، هارلسدن، هدستون لین، کنسال گرین، ومبلی شمالی، کنتون جنوبی و خیابان واتفورد، از جمله بازسازی سکو و نگهداری سایبان سقف نیز انجام خواهد شد.
منبع برق قطارهای روی زمینی باکرلو و لندن نیز در طول بسته شدن ارتقاء خواهد یافت.
Network Rail دلیل خود را برای بستن بخش‌هایی از دو خط به مدت پنج هفته متوالی بیان کرده است، به این معنی که تیم‌های تعمیر و نگهداری آن می‌توانند چندین پروژه پیچیده را به طور همزمان انجام دهند که در غیر این صورت سال‌ها کار آخر هفته و یک شب طول می‌کشد.
در این بیانیه آمده است: “به عنوان مثال، تعویض تختخواب ممکن است بین هفت تا هشت سال شیفت شبانه در اواسط هفته طول بکشد تا انجام شود.
“برای جایگزینی کابل سیگنال، تخمین زده می‌شود که ۱۰ سال کار در دوره بسته شدن پنج هفته‌ای فشرده می‌شود و در زمان و پول مالیات دهندگان صرفه‌جویی می‌شود.”
برای بسته شدن، Network Rail کار را به بخش‌های مختلف جدا کرده است، به این معنی که آن بخش‌های خطوط تنها زمانی بسته می‌شوند که آن کار در حال انجام باشد.
از ۲۳ ژوئیه تا ۳۰ ژوئیه، خط Bakerloo بین کوئینز پارک و هارو و ولدستون بسته خواهد شد و زمین هوایی لندن بین Euston و Watford Junction بسته خواهد شد.
از ۳۱ ژوئیه تا ۱۰ اوت، خط Bakerloo بین پارک استونبریج و هارو و ولدستون بسته خواهد شد، در حالی که خطوط هوایی لندن بین دوراهی Willesden Junction و Watford Junction بسته خواهد شد.
در فاز ۳ از ۱۱ اوت تا ۱۷ اوت، خط Bakerloo بین کوئینز پارک و هارو و ولدستون بسته خواهد شد و زمین هوایی لندن بین Euston و Watford Junction بسته خواهد شد.
مرحله نهایی، فاز ۴، از ۱۸ آگوست تا ۲۵ آگوست، خط باکرلو به طور کامل باز خواهد شد، اما خطوط هوایی لندن بین ویلزدن واتفورد بسته خواهد شد.
جیمز دین، مدیر راه‌آهن ساحل غربی شبکه راه‌آهن در جنوب گفت: «ما می‌دانیم که هرگز زمان ایده‌آلی برای بستن راه‌آهن وجود ندارد، بنابراین می‌خواهم از مسافران برای درک آن‌ها پیشاپیش تشکر کنم، در حالی که ما این پیشرفت‌های قابل توجه را در خط باکرلو و روی زمین لندن انجام می‌دهیم.
“من قدردانی می‌کنم که انجام این کار ضروری در هفته‌های متوالی برای مسافران اختلال ایجاد می‌کند، بنابراین از مردم می‌خواهم به خاطر داشته باشند که خط بین یوستون و واتفورد بسته خواهد شد و درخواست‌های ملی راه آهن و TfL را برای گزینه‌های حمل و نقل عمومی جایگزین در داخل و خارج از پایتخت بررسی کنند.”
جف هابز، مدیر برنامه‌ریزی خدمات حمل‌ونقل عمومی برای حمل و نقل لندن (TfL) گفت: «ما از اختلالی که کار تجدید مسیر اصلی شبکه ریل در سفرهای مشتریانمان ایجاد می‌کند متأسفیم و برای به حداقل رساندن تأثیر با آنها همکاری نزدیک داریم. بسته شدن از این نوع امکان انجام کارهایی را فراهم می کند که سفرهای مشتریان را در آینده قابل اطمینان تر می کند و برنامه ریزی می شود، در صورت امکان، در تعطیلات مدرسه، زمانی که تقاضا در شبکه ما به میزان قابل توجهی کاهش می یابد، انجام شود.
«از این بسته‌ها برای انجام کارهای بهبود در ایستگاه‌هایی که به‌طور موقت تعطیل هستند نیز استفاده می‌شود. ما به مشتریان خود توصیه می کنیم که از برنامه TfL’s Journey Planner یا برنامه TfL Go برای برنامه ریزی سفرهای خود از قبل در این دوره استفاده کنند.”

توجه: این محتوا بصورت اتوماتیک توسط هوش مصنوعی وبلاگ سازه پلاس، تولید و منتشر شده است. ممکن است در برخی عبارات کلمه معادل و ترجمه یا جمله‌بندی‌ و رعایت نگارش درست نباشند.

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *