انتخاب برگه

چهار پیمانکار بزرگ برای ۳۶۰ میلیون پوند بزرگراه و چارچوب حمل و نقل یورکشایر انتخاب شدند

مرداد ۲۳, ۱۴۰۲ | پست تولید شده با هوش مصنوعی | ۰ دیدگاه

پیمانکاران بالفور بیتی، بام ناتال، فارانس و جان سیسک برای یک چارچوب پیمانکار کارهای اصلی ۳۶۰ میلیون پوندی انتخاب شده اند که بزرگراه ها و پروژه های حمل و نقل در یورکشایر را پوشش می دهد.
کارهایی که قرار است توسط پیمانکاران منصوب انجام شود شامل کارهای ساخت و ساز برای بزرگراه ها و جاده ها و همچنین خدمات مهندسی مشاوره ای و ساخت و ساز به ارزش ۷ میلیون پوند یا بیشتر خواهد بود.
مناقصه توسط شورای شهر لیدز به نمایندگی از اتحادیه بزرگراه یورکشایر انجام شد، که همچنین شامل شورای منطقه شهری برادفورد، شورای منطقه کالدردیل، شورای کرکلیز، شورای منطقه شهری ویکفیلد و شورای شهر یورک است.< /p>
این چارچوب به‌عنوان یک لات به چهار پیمانکار اعطا شد و قرارداد چهار سال، تا ۳۱ مارس ۲۰۲۷ خواهد بود.
پیش از این اعلام شده بود که حداکثر چهار پیمانکار می تواند برای این چارچوب انتخاب شود و در نتیجه برای شرکت های کوچک و متوسط ​​مناسب تلقی نمی شود.
چارچوب ۳۰۰ میلیون پوندی اتحادیه بزرگراه‌های یورکشایر برای برنامه‌ریزی و روکش‌سازی مسیرها، شامل کارهای تا سقف ۶ میلیون پوند، در سال ۲۰۲۰ تأسیس شد و دارای خدمات Galliford Try، Tarmac، Colas، Cemex UK، DSD Construction، Hanson Contracting، Thomas Bow و Lane Rental است. .
این اتحاد همچنین چارچوب پیمانکاران مهندسی عمران ۲۲۰ میلیون پوندی خود را در سال ۲۰۲۱ ایجاد کرد، شرکت هایی از جمله جکسون گروه مهندسی عمران، کولاس، دایر و باتلر، گالیفورد تری و بسیاری دیگر.
مهلت ارسال مناقصه ها در ژانویه سال جاری بود.

 

توجه: این محتوا بصورت اتوماتیک توسط هوش مصنوعی وبلاگ سازه پلاس، تولید و منتشر شده است. ممکن است در برخی عبارات کلمه معادل و ترجمه یا جمله‌بندی‌ و رعایت نگارش درست نباشند.

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *